Rohálovská desítka - XI. ročník

Prusinovice 28.2.2004

10 km silnice						 	 MJ MA  MB MC MD ZJ ZA ZB ZC
1	Štefko Róbert		ASICS Kroměříž		79 30:06 -- 1   -- -- -- -- -- -- --
2	Kiprotich Elisha Sawe	Keňa			82 30:08 -- 2   -- -- -- -- -- -- --
3	Blasinski Artur		POLSKA			74 30:52 -- 3   -- -- -- -- -- -- --
4	Dziuba Bogdan		DEMOLEX Bardejov	74 31:32 -- 4   -- -- -- -- -- -- --
5	Čotov Ivan		DATALUSK Jihlava	66 31:47 -- 5   -- -- -- -- -- -- --
6	Gerych David		Vítkovice		77 31:50 -- 6   -- -- -- -- -- -- --
7	Bláha Jan		Sokol Čes.Buděj.	71 32:01 -- 7   -- -- -- -- -- -- --
8	Kasprzyk Taler		Krakow			70 32:15 -- 8   -- -- -- -- -- -- --
9	Kreisinger Jan		SK Čes.Buděj.		84 32:17 -- 9   -- -- -- -- -- -- --
10	Vymazal Petr		ASICS Kroměříž		75 32:19 -- 10  -- -- -- -- -- -- --
11	Arbet Roman		DEMOLEX Bardejov	76 32:20 -- 11  -- -- -- -- -- -- --
12	Novák Pavel		Atletika Jihlava	70 32:38 -- 12  -- -- -- -- -- -- --
13	Šádek Róbert		DEMOLEX Bardejov	70 32:53 -- 13  -- -- -- -- -- -- --
14	Pelouch Leoš		SK Chotěboř		75 33:14 -- 14  -- -- -- -- -- -- --
15	Dedek Aleš		ASICS Kroměříž		75 33:40 -- 15  -- -- -- -- -- -- --
16	Horák Pavel		AHA Vyškov		61 33:42 -- --  1  -- -- -- -- -- --
17	Maceček Vlado		ASICS Kroměříž		75 33:45 -- 16  -- -- -- -- -- -- --
18	Stanka Petr		AK Kroměříž		69 33:47 -- 17  -- -- -- -- -- -- --
19	Polách Rostislav	DAMA Sport Šumperk	75 33:52 -- 18  -- -- -- -- -- -- --
20	Petronjuk Viktor	TJ ČZU Praha		60 33:59 -- --  2  -- -- -- -- -- --
21	Dlabaja Tomáš		MAPNÍK Team		83 34:00 -- 19  -- -- -- -- -- -- --
22	Vlach Jaromír		OK99 Hradec Král.	81 34:04 -- 20  -- -- -- -- -- -- --
23	Žaludek Přemysl		DT SWISS Zlín		77 34:10 -- 21  -- -- -- -- -- -- --
24	Polášek Jan		KRESPO Hranice		83 34:14 -- 22  -- -- -- -- -- -- --
25	Kotouč Martin		Olympia Bruntál		85 34:28 1  --  -- -- -- -- -- -- --
26	Mikulenka Peter		Slezan FM		82 34:29 -- 23  -- -- -- -- -- -- --
27	Veselý Petr		AK Kroměříž		67 34:33 -- 24  -- -- -- -- -- -- --
28	Vítek Miroslav		Ústí/Orl.		72 34:48 -- 25  -- -- -- -- -- -- --
29	Sadílek Martin		SK Zlín			69 34:50 -- 26  -- -- -- -- -- -- --
30	Kamínková Petra		AK Olomouc		73 35:08 -- --  -- -- -- -- 1  -- --
31	Heleš Igor		Holštejn		61 35:14 -- --  3  -- -- -- -- -- --
32	Zatorska Izabela	DEMOLEX Bardejov	62 35:16 -- --  -- -- -- -- -- 1  --
33	Brožík Jiří		AK Hodonín		71 35:24 -- 27  -- -- -- -- -- -- --
34	Janíček Róbert		BK Lysá/Makytou		69 35:52 -- 28  -- -- -- -- -- -- --
35	Durďák Luďek		AK Hodonín		77 35:54 -- 29  -- -- -- -- -- -- --
36	Šíbl Radoslav		FAVORIT Brno		80 35:59 -- 30  -- -- -- -- -- -- --
37	Michna Pavel		Slezan FM		75 36:05 -- 31  -- -- -- -- -- -- --
38	Janečková Danka		DEMOLEX Bardejov	73 36:08 -- --  -- -- -- -- 2  -- --
39	Arbet Braňo		BK Lysá/Makytou		77 36:16 -- 32  -- -- -- -- -- -- --
40	Filipec Petr		Boya Team Frenštát	84 36:16 -- 33  -- -- -- -- -- -- --
41	Petronjuk Alex		AC Kovošrot Praha	86 36:18 2  --  -- -- -- -- -- -- --
42	Přibyl Bronislav	SKOB Zlín		86 36:31 3  --  -- -- -- -- -- -- --
43	Filip Václav		ASICS Kroměříž		60 36:40 -- --  4  -- -- -- -- -- --
44	Velička Zdeněk		SAK Ložiska		62 36:50 -- --  5  -- -- -- -- -- --
45	Špacír Ladislav		LOKO Břeclav		55 36:53 -- --  6  -- -- -- -- -- --
46	Macíček Miroslav	DODO Kopřivnice		61 36:55 -- --  7  -- -- -- -- -- --
47	Kravčík Miroslav	SAK Ložiska Karviná	53 37:01 -- --  -- 1  -- -- -- -- --
48	Horáček Michal		ISCAREX Čes.Třebová	75 37:02 -- 34  -- -- -- -- -- -- --
49	Chmelík Josef		SK Polička		73 37:17 -- 35  -- -- -- -- -- -- --
50	Horák Ondřej		DRACY Team Dřevohostice	84 37:18 -- 36  -- -- -- -- -- -- --
51	Keller Antonín		ASICS Kroměříž		63 37:19 -- --  8  -- -- -- -- -- --
52	Mlejnek Pavel		SKI OB Šternberk	74 37:22 -- 37  -- -- -- -- -- -- --
53	Čelůstka Jan		ATEX Tufo		82 37:24 -- 38  -- -- -- -- -- -- --
54	Finster Jerzy		POLSKA			53 37:25 -- --  -- 2  -- -- -- -- --
55	Zátopek Jiří		KOTOUČ Štramberk	60 37:28 -- --  9  -- -- -- -- -- --
56	Rapčan Lukáš		AKA FUKA ASICS Team	78 37:29 -- 39  -- -- -- -- -- -- --
57	Kolek Petr		ISCAREX Čes.Třebová	75 37:29 -- 40  -- -- -- -- -- -- --
58	Horný Pavel		Přerov			73 37:31 -- 41  -- -- -- -- -- -- --
59	Škapa Marek		X-AIR Ostrava		71 37:46 -- 42  -- -- -- -- -- -- --
60	Škrabánek Alois		Viva Zlín		52 37:51 -- --  -- 3  -- -- -- -- --
61	Málek Jiří		SPORTON TEAM		82 37:57 -- 43  -- -- -- -- -- -- --
62	Vlček Jiří 		--			77 38:01 -- 44  -- -- -- -- -- -- --
63	Churaňová Radka		Single Team Praha	77 38:02 -- --  -- -- -- -- 3  -- --
64	Melicherová Ľudmila	DEMOLEX Bardejov	64 38:04 -- --  -- -- -- -- -- 2  --
65	Holec Pavel		X-AIR Ostrava		85 38:09 4  --  -- -- -- -- -- -- --
66	Dlabaja Štěpán		MAPNÍK Team		85 38:11 5  --  -- -- -- -- -- -- --
67	Hordějčuk Václav	ISCAREX Čes.Třebová	87 38:21 6  --  -- -- -- -- -- -- --
68	Blažo Vladislav		BK VIKTORIA Hor.Orešany	71 38:23 -- 45  -- -- -- -- -- -- --
69	Krajča Tomáš		SKOB Zlín		87 38:30 7  --  -- -- -- -- -- -- --
70	Hradil Jiří		SKOB Zlín		86 38:35 8  --  -- -- -- -- -- -- --
71	Svačina Karel		Pampeliška		85 38:42 9  --  -- -- -- -- -- -- --
72	Sehnal Tomáš		DRÁSAL Team Holešov	73 38:43 -- 46  -- -- -- -- -- -- --
73	Krupička Miroslav	SOKOL Výprachtice	53 38:56 -- --  -- 4  -- -- -- -- --
74	Švihel Miroslav		BS Slopné		58 39:04 -- --  10 -- -- -- -- -- --
75	Žabíček Václav		SK Hranice		67 39:12 -- 47  -- -- -- -- -- -- --
76	Zifčák Robin		FORTEX Mor.Beroun	79 39:14 -- 48  -- -- -- -- -- -- --
77	Rafaj Jaromír		FLEXIKO Zlín		54 39:15 -- --  -- 5  -- -- -- -- --
78	Vrága Zdeněk		Rožnov/Radh.		58 39:16 -- --  11 -- -- -- -- -- --
79	Straška Tomáš		BK VIKTORIA Hor.Orešany	78 39:17 -- 49  -- -- -- -- -- -- --
80	Jílek Roman		L100 Olomouc		72 39:19 -- 50  -- -- -- -- -- -- --
81	Barbořák Buhumil	L100 Olomouc		59 39:39 -- --  12 -- -- -- -- -- --
82	Pánek Libor		AK FUKA Team		79 39:47 -- 51  -- -- -- -- -- -- --
83	Kvitová Renata		TJ Jablonec		75 39:52 -- --  -- -- -- -- 4  -- --
84	Tománek Petr		AC Prostějov		85 40:15 10 --  -- -- -- -- -- -- --
85	Luliak Anton		BK Lysá/Makytou		84 40:16 -- 52  -- -- -- -- -- -- --
86	Petronjuková Mirka	AC Kovošrot Praha	87 40:16 -- --  -- -- -- 1  -- -- --
87	Varmuža Vladimír	BK Hodonín		50 40:17 -- --  -- 6  -- -- -- -- --
88	Ambros Jakub		Rožnov/Radh.		87 40:26 11 --  -- -- -- -- -- -- --
89	Hrabec Bohumil		VK Kroměříž		60 40:26 -- --  13 -- -- -- -- -- --
90	Grygar Milan		Vyhlídka Šternberk	58 40:29 -- --  14 -- -- -- -- -- --
91	Dudlák Roman		BIATLON Bystřice/H.	85 40:32 12 --  -- -- -- -- -- -- --
92	Zicháček Michal		BIATLON Bystřice/H.	76 40:33 -- 53  -- -- -- -- -- -- --
93	Fritscher Adam		L100 Olomouc		75 40:34 -- 54  -- -- -- -- -- -- --
94	Majtán Petr		BIATLON Bystřice/H.	87 40:38 13 --  -- -- -- -- -- -- --
95	Večeřa Roman		KLUB Biatlon Prostějov	80 40:59 -- 55  -- -- -- -- -- -- --
96	Kebrle Milan		ISCAREX Čes.Třebová	75 41:06 -- 56  -- -- -- -- -- -- --
97	Dvořák Miroslav		SŠK Horka/Mor.		73 41:08 -- 57  -- -- -- -- -- -- --
98	Pumprla Rostislav	SK Salith-Sumtex	85 41:11 14 --  -- -- -- -- -- -- --
99	Slavíková Hana		AC Nový Jičín		84 41:12 -- --  -- -- -- -- 5  -- --
100	Pumprla Libor		TJ Prusinovice		75 41:15 -- 58  -- -- -- -- -- -- --
101	Eid Michal		SKOB Zlín		87 41:30 15 --  -- -- -- -- -- -- --
102	Švihel Miroslav		BS Slopné		86 41:31 16 --  -- -- -- -- -- -- --
103	Polách Zdeněk		BT Frenštát		68 41:32 -- 59  -- -- -- -- -- -- --
104	Neradil Svatopluk	ŠELA Sport Přerov	80 41:33 -- 60  -- -- -- -- -- -- --
105	Kvita Josef		MK Kopřivnice		51 41:43 -- --  -- 7  -- -- -- -- --
106	Holec František		TIS WILHELM F.M.	46 41:44 -- --  -- 8  -- -- -- -- --
107	Groš Štefan		FOTO Morava		61 41:49 -- --  15 -- -- -- -- -- --
108	Mráček Michal		Otrokovice		73 41:51 -- 61  -- -- -- -- -- -- --
109	Kučera Jaromír		SKP Holešov		84 41:51 -- 62  -- -- -- -- -- -- --
110	Vydlář Petr		DT SWISS Zlín		71 41:52 -- 63  -- -- -- -- -- -- --
111	Bluszcz Stefan		Swierklany		52 41:53 -- --  -- 9  -- -- -- -- --
112	Branišovič Luboš	BK VIKTORIA Hor.Orešany	74 41:53 -- 64  -- -- -- -- -- -- --
113	Talaš Jaromír		SKD Otrokovice		54 41:58 -- --  -- 10 -- -- -- -- --
114	Kunc Josef		LRS Vyškov		60 42:00 -- --  16 -- -- -- -- -- --
115	Kolařík Alois		MK Kopřivnice		55 42:00 -- --  17 -- -- -- -- -- --
116	Bátěk Josef		L100 Olomouc		61 42:06 -- --  18 -- -- -- -- -- --
117	Škňouřil Karel		BK Hodonín		55 42:06 -- --  19 -- -- -- -- -- --
118	Frankovič Jan		Lipník/Bečvou		76 42:08 -- 65  -- -- -- -- -- -- --
119	Rinka Erich		BK Kravaře		54 42:09 -- --  -- 11 -- -- -- -- --
120	Link René		Rožnov/Radh.		62 42:11 -- --  20 -- -- -- -- -- --
121	Šimůnek Jan		ISCAREX Čes.Třebová	82 42:13 -- 66  -- -- -- -- -- -- --
122	Heger Vojtěch		ISCAREX Čes.Třebová	74 42:13 -- 67  -- -- -- -- -- -- --
123	Čižmar Petr		SKP Nový Jičín		49 42:15 -- --  -- 12 -- -- -- -- --
124	Adamík Jiří		Kuboj Šternberk		61 42:17 -- --  21 -- -- -- -- -- --
125	Dědič Michal		DRÁSAL Team Holešov	84 42:20 -- 68  -- -- -- -- -- -- --
126	Mesiariková Vanda	BK Lysá/Makytou		77 42:24 -- --  -- -- -- -- 6  -- --
127	Janků Ladislav		SOKOL Bystročice	42 42:28 -- --  -- -- 1  -- -- -- --
128	Zetochová Jana		AK Hodonín		86 42:31 -- --  -- -- -- 2  -- -- --
129	Filipová Zuzana		SKOB Zlín		88 42:32 -- --  -- -- -- 3  -- -- --
130	Hansgut Rudolf		Olomouc			68 42:50 -- 69  -- -- -- -- -- -- --
131	Tsametis Nikolaos	Lok Ostrava		42 42:54 -- --  -- -- 2 -- -- --  --
132	Bednařík Jiří		Mniší			45 42:55 -- --  -- 13 -- -- -- -- --
133	Blažo Daniel		BK VIKTORIA Hor.Orešany	68 43:09 -- 70  -- -- -- -- -- -- --
134	Bugan Alan 		--			74 43:20 -- 71  -- -- -- -- -- -- --
135	Zeman Zdeněk		Všechovice		68 43:23 -- 72  -- -- -- -- -- -- --
136	Neumann Adam		Pampeliška		84 43:25 -- 73  -- -- -- -- -- -- --
137	Řoutil Ladislav		Šternberské listy	98 43:28 -- 74  -- -- -- -- -- -- --
138	Orner Zdenek		KCK Zlín		56 43:35 -- --  22 -- -- -- -- -- --
139	Barták Radim		Merel Team		80 43:38 -- 75  -- -- -- -- -- -- --
140	Osladil Miroslav	IRICO Olomouc		52 43:41 -- --  -- 14 -- -- -- -- --
141	Botcher Ján		DEMOLEX Bardejov	61 43:43 -- --  23 -- -- -- -- -- --
142	Klimeš Bedřich		SOKOL Bukovice		56 43:46 -- --  24 -- -- -- -- -- --
143	Kubeša Jiří		Tri Atlet Šternberk	59 43:55 -- --  25 -- -- -- -- -- --
144	Chovanec Miroslav	ŽST Olomouc		65 43:57 -- 76  -- -- -- -- -- -- --
145	Varsányi Mario		SAK Ložiska Karviná	73 43:58 -- 77  -- -- -- -- -- -- --
146	Janečka Jiří		Novomatic		44 44:00 -- --  -- -- 3  -- -- -- --
147	Prokop Jiří		KONTY-G Zlín		56 44:02 -- --  26 -- -- -- -- -- --
148	Pečenka Libor		KHB Radegast		61 44:04 -- --  27 -- -- -- -- -- --
149	Hána Květoslav		Svatobořice-Mistřín	37 44:09 -- --  -- -- 4  -- -- -- --
150	Tovaryš Jiří		Kroměříž		58 44:14 -- --  28 -- -- -- -- -- --
151	Novák Lubomír		TTC Brno		58 44:16 -- --  29 -- -- -- -- -- --
152	Šimek Štefan		SOKOL Mořice		56 44:18 -- --  30 -- -- -- -- -- --
153	Nejezchleba Josef	TJ Slezan FM		57 44:21 -- --  31 -- -- -- -- -- --
154	Hynštová Iveta		ZŠ LP Vyškov		88 44:21 -- --  -- -- -- 4  -- -- --
155	Procházka Jiří 		--			52 44:24 -- --  -- 15 -- -- -- -- --
156	Bartík Patrik		DRÁSAL Team Holešov	76 44:27 -- 78  -- -- -- -- -- -- --
157	Dohnal Petr		OSEK/Bečvou		81 44:28 -- 79  -- -- -- -- -- -- --
158	Mochnacki Ján		DEMOLEX Bardejov	64 44:30 -- --  32 -- -- -- -- -- --
159	Pořízka Petr		MISEXTON Bystřice/H.	54 44:32 -- --  -- 16 -- -- -- -- --
160	Dušková Lenka		ISCAREX Čes.Třebová	80 44:34 -- --  -- -- -- -- 7  -- --
161	Fojtíček Karel		DRÁSAL Team Holešov	87 44:35 17 --  -- -- -- -- -- -- --
162	Gočaltovský Ladislav	V. Újezd		60 44:40 -- --  33 -- -- -- -- -- --
163	Lerch Vladislav		ŽST Olomouc		48 44:47 -- --  -- 17 -- -- -- -- --
164	Rašner Tomáš		Olomouc			69 44:48 -- 80  -- -- -- -- -- -- --
165	Perutka Tomáš 		--			75 45:03 -- 81  -- -- -- -- -- -- --
166	Hřib Jakub		AK Kroměříž		88 45:07 18 --  -- -- -- -- -- -- --
167	Peška Antonín		SOKOL Holešov		48 45:16 -- --  -- 18 -- -- -- -- --
168	Orth Ján		Zohor			63 45:23 -- --  34 -- -- -- -- -- --
169	Gatial Milan		JTM GA Šternberk	65 45:25 -- 82  -- -- -- -- -- -- --
170	Hrdlička Jaroslav	DRÁSAL Team Holešov	63 45:29 -- --  35 -- -- -- -- -- --
171	Lednická Zdenka		AK Zlín			56 45:31 -- --  -- -- -- -- -- -- 1
172	Kovář Rostislav		ŽST Olomouc		51 45:35 -- --  -- 19 -- -- -- -- --
173	Novák Karel		Orelská Jednota B/H.	62 45:41 -- --  36 -- -- -- -- -- --
174	Kvapilová Jitka		Jiskra Otrokovice	76 45:46 -- --  -- -- -- -- 8  -- --
175	Hrudík Antonín		Holešov			59 46:02 -- --  37 -- -- -- -- -- --
176	Koudela Radim		TJ Záhorovice		68 46:05 -- 83  -- -- -- -- -- -- --
177	Teplíček Libor		Olomouc			68 46:16 -- 84  -- -- -- -- -- -- --
178	Novotný František	AK Kroměříž		46 46:20 -- --  -- 20 -- -- -- -- --
179	Žlutíř Martin		Šternberk		68 46:20 -- 85  -- -- -- -- -- -- --
180	Vrága Filip		Rožnov/Radh.		88 46:21 19 --  -- -- -- -- -- -- --
181	Světnický Alexandr 	--			63 46:22 -- --  38 -- -- -- -- -- --
182	Daněk Ivo		Uh.Hradiště		67 46:34 -- 86  -- -- -- -- -- -- --
183	Křena Bohuslav 		--			51 46:42 -- --  -- 21 -- -- -- -- --
184	Laitoch David		OSEK/Bečvou		75 46:53 -- 87  -- -- -- -- -- -- --
185	Kupec Pavel		L100 Zlín		43 46:57 -- --  -- -- 5  -- -- -- --
186	Zemánek Petr		DRACY Team Dřevohostice	68 47:09 -- 88  -- -- -- -- -- -- --
187	Šturm Zbyněk		Tučapy			76 47:15 -- 89  -- -- -- -- -- -- --
188	Profous Petr		USC Static O.N.V.	58 47:20 -- --  39 -- -- -- -- -- --
189	Kousal Oldřich		SK Přerov		38 47:51 -- --  -- -- 6  -- -- -- --
190	Damborský Libor		VK Kroměříž		82 48:10 -- 90  -- -- -- -- -- -- --
191	Ženčák Miroslav		SOKOL Tovačov		50 48:12 -- --  -- 22 -- -- -- -- --
192	Doležalová Vendula	MAPNÍK Team		87 48:14 -- --  -- -- -- 5  -- -- --
193	Herman Lukáš		BIATLON Bystřice/H.	87 48:19 20 --  -- -- -- -- -- -- --
194	Vondruška Zbyněk	V+P Chropyně		74 48:20 -- 91  -- -- -- -- -- -- --
195	Polášková Tereza	SKOB Zlín		88 48:21 -- --  -- -- -- 6  -- -- --
196	Macek Vojtěch		AK Kroměříž		44 48:28 -- --  -- -- 7  -- -- -- --
197	Vaněk Jaromír		L100 Olomouc		48 48:34 -- --  -- 23 -- -- -- -- --
198	Pokorová Jaroslava	SOKOL Opava		72 48:39 -- --  -- -- -- -- 9  -- --
199	Glovčíková Marie	SBK Kyjov		55 48:40 -- --  -- -- -- -- -- -- 2
200	Kornia Pavel		BT Frenštát		54 48:41 -- --  -- 24 -- -- -- -- --
201	Seitl Otto		MK SEITL Ostrava	53 48:52 -- --  -- 25 -- -- -- -- --
202	Mráček Michal		HC HAMÉ Zlín		92 49:00 21 --  -- -- -- -- -- -- --
203	Zlámal Petr		Merel Team		81 49:04 -- 92  -- -- -- -- -- -- --
204	Bejdák Silvestr		Brusné			43 49:05 -- --  -- -- 8 -- -- --  --
205	Janečková Anežka	AK Zlín			47 49:11 -- --  -- -- -- -- -- -- 3
206	Šenkýř Daniel		Hlinsko/Host.		83 49:23 -- 93  -- -- -- -- -- -- --
207	Slanina Jan		ASICS Kroměříž		45 49:32 -- --  -- 26 -- -- -- -- --
208	Kopečný Josef		DRACY Team Dřevohostice	68 49:35 -- 94  -- -- -- -- -- -- --
209	Velcl Ivo		Moravan Kostelec	86 49:36 22 --  -- -- -- -- -- -- --
210	Skřivánek Dalibor	TUTA			82 49:42 -- 95  -- -- -- -- -- -- --
211	Schrotter Jiří		Vyhlídka Šternberk	45 49:44 -- --  -- 27 -- -- -- -- --
212	Kršík Vladimír		Kroměříž		82 49:46 -- 96  -- -- -- -- -- -- --
213	Prášková Jaroslava	SKP Holešov		85 49:49 -- --  -- -- -- 7  -- -- --
214	Vaněk Petr		Olomouc			70 49:55 -- 97  -- -- -- -- -- -- --
215	Sadílková Zuzana 	--			78 49:56 -- --  -- -- -- -- 10 -- --
216	Pechová Pavlína		AUDACIA Olomouc		81 50:04 -- --  -- -- -- -- 11 -- --
217	Tomíšek Jindřich	Hanácká kyselka H.M.	39 50:11 -- --  -- -- 9  -- -- -- --
218	Polachová Lenka		L100 Olomouc		69 50:14 -- --  -- -- -- -- -- 3  --
219	Meixner Miloslav	Vyhlídka Šternberk	55 50:16 -- --  40 -- -- -- -- -- --
220	Dlabaja Vladimír	MAPNÍK Team		53 50:38 -- --  -- 28 -- -- -- -- --
221	Husička Jiří		Olomouc			48 50:45 -- --  -- 29 -- -- -- -- --
222	Pátek Jan		Merel Team		82 50:48 -- 98  -- -- -- -- -- -- --
223	Šokalová Ludmila	TIS WILHELM FM		56 50:50 -- --  -- -- -- -- -- -- 4
224	Dostál Pavel		DRACY Team Dřevohostice	73 50:52 -- 99  -- -- -- -- -- -- --
225	Pátek Pavel		Merel Team		79 50:54 -- 100 -- -- -- -- -- -- --
226	Páleníček Luděk		PODPAPUČ Team		79 50:54 -- 101 -- -- -- -- -- -- --
227	Orth Milan		TJ Zohor 		61 51:00 -- --  41 -- -- -- -- -- --
228	Petraturová Lenka	V+P Chropyně		77 51:04 -- --  -- -- -- -- 12 -- --
229	Gaman Jaroslav		AVANTI Havířov		35 51:15 -- --  -- -- 10 -- -- -- --
230	Kusenda Andrej		BK Lysá/Makytou		37 51:19 -- --  -- -- 11 -- -- -- --
231	Sedláčková Blanka	Misextonka		71 51:26 -- --  -- -- -- -- 13 -- --
232	Keprtová Miloslava	ISCAREX Čes.Třebová	48 51:33 -- --  -- -- -- -- -- -- 5
233	Janda Jakub 		--			91 51:36 23 --  -- -- -- -- -- -- --
234	Tkadlčík Radek 		--			66 51:38 -- 102 -- -- -- -- -- -- --
235	Fusík Ján		Bratislava		58 51:47 -- --  42 -- -- -- -- -- --
236	Zapletalík Pavel	NOHYB Praha		49 51:52 -- --  -- 30 -- -- -- -- --
237	Vrána Oldřich 		--			48 52:01 -- --  -- 31 -- -- -- -- --
238	Zeidlerová Jarmila	AVC PRAHA		51 52:27 -- --  -- -- -- -- -- -- 6
239	Janek Miroslav		SK Hranice		67 52:43 -- 103 -- -- -- -- -- -- --
240	Šišková Veronika	GUMÁRNY Zubří		86 52:49 -- --  -- -- -- 8  -- -- --
241	Baroš Jiří		LK Val.Meziříčí		83 52:50 -- 104 -- -- -- -- -- -- --
242	Holý Josef 		--			41 52:53 -- --  -- -- 12 -- -- -- --
243	Zadák Karel		PINKY Veselka		54 53:21 -- --  -- 32 -- -- -- -- --
244	Meszáros Anton		Orbita Brno		59 53:21 -- --  43 -- -- -- -- -- --
245	Stackeová Anna		LCE Luhačovice		55 53:30 -- --  -- -- -- -- -- -- 7
246	Blahoušková Eva		Hyzl Team		74 53:52 -- --  -- -- -- -- 14 -- --
247	Pospíšil David 		--			85 54:23 24 --  -- -- -- -- -- -- --
248	Pikal Karel		SK Haná Náměšť		49 54:29 -- --  -- 33 -- -- -- -- --
249	Kolmaš Oldřich		Olomouc			52 54:30 -- --  -- 34 -- -- -- -- --
250	Sichálková Tamara 	--			73 54:37 -- --  -- -- -- -- 15 -- --
251	Brázdilová Olga 	--			75 54:44 -- --  -- -- -- -- 16 -- --
252	Šiška Pavel		Prusinovice		54 54:45 -- --  -- 35 -- -- -- -- --
253	Vybíral František 	--			93 54:46 25 --  -- -- -- -- -- -- --
254	Vaculík Robert		--			83 55:05 -- 105 -- -- -- -- -- -- --
255	Kubík Josef		Ptačina Adamov		38 55:19 -- --  -- -- 13 -- -- -- --
256	Šíbl Radoslav		Holešov			55 55:27 -- --  44 -- -- -- -- -- --
257	Dostálík Václav		AK Olomouc		40 55:32 -- --  -- -- 14 -- -- -- --
258	Martinak Zdeněk		Slezan FM		60 55:43 -- --  45 -- -- -- -- -- --
259	Knebl Vladislav		TOMA Otrokovice		35 55:45 -- --  -- -- 15 -- -- -- --
260	Zikeš František		Slezan FM		28 55:59 -- --  -- -- 16 -- -- -- --
261	Zapletal Josef		AK Kroměříž		43 56:12 -- --  -- -- 17 -- -- -- --
262	Brandýs Vlastimil	LRS Vyškov		41 56:26 -- --  -- -- 18 -- -- -- --
263	Holá Jaroslava		ZZ Balková		51 56:39 -- --  -- -- -- -- -- -- 8
264	Pulkrábková Staňka	VK Kroměříž		78 56:42 -- --  -- -- -- -- 17 -- --
265	Klimešová Alena 	--			63 56:46 -- --  -- -- -- -- -- 4  --
266	Rudolfová Lenka		AK Kroměříž		87 58:07 -- --  -- -- -- 9  -- -- --
267	Šimůnek Jan		ISCAREX Čes.Třebová	49 59:04 -- --  -- 36 -- -- -- -- --
268	Koukalová Alžběta	Mor.Slávia Brno		78 60:14 -- --  -- -- -- -- 18 -- --
269	Mrázková Zuzana		DRÁSAL Team Holešov	86 60:21 -- --  -- -- -- 10 -- -- --
270	Knapková Jana		AK Kroměříž 		57 60:22 -- --  -- -- -- -- -- -- 9
271	Šildová Ilona		Prusinovice		67 60:56 -- --  -- -- -- -- -- 5  --
272	Typlová Hana		VK Kroměříž		87 60:56 -- --  -- -- -- 11 -- -- --
273	Přívětivý Jiří		BRANKY			61 60:59 -- --  46 -- -- -- -- -- --
274	Rudolfová Eva		Pacetluky		83 62:01 -- --  -- -- -- -- 19 -- --
275	Kotas Mojmír 		--			66 64:34 -- 106 -- -- -- -- -- -- --
276	Pospíšilík Karel	SOKOL Tučapy		49 65:13 -- --  -- 37 -- -- -- -- --
277	Dobrý Jaroslav		L100 Olomouc		39 66:34 -- --  -- -- 19 -- -- -- --

MJ-junioři	MA-muži 20-39 let	MB-muži 40-49 let	MC-muži 50-59 let
MD-muži 60 let a starší
ZJ-juniorky	ZA-ženy 20-34 let	ZB-zeny 35-44 let	ZC-ženy 45 let a starší

Vzdali:
	Novotný Bronislav AK Kroměříž 1970 MA
	Schutová Gabriela SK Rusava 1979 ZA
	Matyáš Milan ---------------- 1984 MA
	Nos Otakar SAK Ložiska Karviná 1974 MA
	Navara Petr TATRA Kořivnice 1945 MC
	Stejskal Lukáš SK Chotěboř 1985 MJ


Zpět na hlavní stranu