3. kolo I. ligy žen

Šumperk 10.7.2004

100m
Rozběh 1, w0,2
1	Jakešová Zoja		85	TZTRI	12,38
2	Kalmanová Jana		85	BRECL	13,06
3	Lacigová Barbora	89	AKZLI	13,11
4	Hojgrová Veronika	83	SUMPE	13,52
5	Kozmiková Eva		88	AKZLI	13,55
6	Pišová Veronika		85	FMIST	13,80

Rozběh 2, w1,1
1	Michalíková Barbora	86	ACJBR	12,30
2	Kostnerová Lucie	81	AKLOL	12,34
3	Růžičková Klára		88	BRECL	13,02
4	Nedomová Lucie		85	ACJBR	13,22
5	Pilcová Veronika	86	TZTRI	14,23

Rozběh 3, w0,2
1	Chalmovská Lucia	82	BRECL	12,73
2	Úlehlová Klára		82	AKLOL	13,09
3	Ingrová Eva		87	ACJBR	13,13
4	Kunstová Tereza		88	AKLOL	13,39
5	Fricová Jana		89	SUMPE	13,42
6	Pachtová Marie		86	AKLOL	13,95

Rozběh 4, w1,3
1	Hřivnová Pavla		86	AKLOL	12,19
2	Pašiaková Kateřina	87	AKZLI	12,79
3	Šauerová Kateřina	86	ACJBR	13,13
4	Chorvátová Monika	80	BRECL	13,49
5	Gorylová Veronika	87	TZTRI	13,68
6	Trtíková Alena		88		13,86

Finále A, w1,0
1	Hřivnová Pavla		86	AKLOL	11,97  11
2	Michalíková Barbora	86	ACJBR	12,21	9
3	Chalmovská Lucie	82	BRECL	12,24	8
4	Jakešová Zoja		85	TZTRI	12,37	7
5	Kostnerová Lucie	81	AKLOL	12,41	6
6	Hojgrová Veronika	83	SUMPE	12,55	5
1	Pašiaková Kateřina	87	AKZLI	12,61	4
2	Úlehlová Klára		82	AKLOL	12,93	3
3	Lacigová Barbora	89	AKZLI	12,97	2
4	Růžicková Klára		88	BRECL	12,99	1
5	Šauerová Kateřina	86	ACJBR	13,24
	Kalmanová Jana		85	BRECL	NP

200m
Běh 1, w0,8
1	Hřivnová Pavla		86	AKLOL	24,71  11
2	Jakešová Zoja		85	TZTRI	25,07	9
3	Michalíková Barbora	86	ACJBR	25,38	8
4	Chalmovská Lucia	82	BRECL	25,67	7
5	Kováčiková Petra	83	AKZLI	26,46	5

Běh 2, w0,9
1	Hojgrová Veronika	83	SUMPE	26,15	6
2	Ingrová Eva		87	ACJBR	26,94	4
3	Pitrunová Jana		88	ACJBR	27,44
4	Servitová Simona	87	ACJBR	27,55
5	Chorvátová Monika	80	BRECL	27,64
6	Holíková Monika		88	AKZLI	27,66

Běh 3, w0,0
1	Petrásková Lucie	86	BRECL	27,00	3
2	Schonová Lucie		88	AKLOL	27,21	2
3	Nedomová Lucie		85	ACJBR	27,27	1
4	Medvedcová Lada		88	FMIST	27,33
5	Zamišková Veronika	86	ACJBR	29,41
	Pašiaková Kateřina	87	AKZLI	NP
	Šímová Lucie		86	SUMPE	NP
	Sedláčková Alice	86	ACJBR	NP

400m
Běh 1
1	Kováčiková Petra	83	AKZLI	58,19  11
2	Šímová Lucie		86	SUMPE	58,46	9
3	Sedláčková Alice	86	ACJBR	60.22	8
4	Nedomová Lucie		85	ACJBR	61.93	7
5	Úlehlová Klára		82	AKLOL	61.97	6
6	Fikerová Dana		85	ACJBR	63.95	2

Běh 2
1	Medvecová Lada		88	FMIST	62.94	5
2	Králíková Vendula	88	BRECL	65.93
3	Dvořáková Hana		88	ACJBR	70.01
4	Bubíková Michaela	87	FMIST	NP
	Okenicová Ingrid	90	STHAV	61.15
	Strháková Zuzana	90	STHAV	62.31

Běh 3
1	Pitrumová Jana		88	ACJBR	62.97	4
2	Holejšovská Hana	90	FMIST	63.63	3
3	Kunstová Tereza		88	AKLOL	64.95	1
4	Zamišková Veronika	86	ACJBR	68.07
5	Svobodová Jitka		84	AKLOL	71.22
6	Vývodová Barbora	88	AKZLI	NP

800m
1	Málková Zuzana		88	SOKOP	2:14.73	11
2	Doubková Kateřina	72	ACJBR	2:15.39	 9
3	Slavíková Hana		84	SOKOP	2:20.87	 8
4	Vývodová Barbora	88	AKZLI	2:24.00	 7
5	Fikorová Dana		85	ACJBR	2:24.58	 6
6	Straková Pavla		90	SUMPE	2:24.78	 5
7	Králíková Vendula	88	BRECL	2:27.48	 4
8	Pišová Petra		87	FMIST	2:27.77	 3
9	Holejšovská Hana	90	FMIST	2:30.25	 2
10	Servitová Simona	87	ACJBR	2:33.06	 1
11	Dvořáková Hana		88	ACJBR	2:45.22
	Brandejsová Šárka	89	SUMPE	NP
	Bubíková Michaela	87	FMIST	NP
	Bobotová Kateřina	83	AKZLI	NP
	Pokorová Jaroslava	72	SOKOP	NP

1500m
1	Slavíková Hana		84	SOKOP	4:57.72	11
2	Doubková Kateřina		ACJBR	5:02.62	 9
3	Dostálová Marie		76	AKLOL	5:03.86	 8
4	Vaculová Radmila	87	SOKOP	5:07.60	 7
5	Holušová Karolína	90	SOKOP	5:08.51	 6
6	Drossleková Marie	89	SOKOP	5:08.55	 5
7	Šindelková Romana	89	FMIST	5:20.52	 4
8	Petrů Romana		88	BRECL	5:21.76	 3
9	Pokorová Jaroslava	72	SOKOP	5:23.48	 2
10	Spurná Ivana		66	AKLOL	5:26.12	 1
11	Sklenářová Hana		88	BRECL	5:43.08
12	Králová Kateřina	88	SOKOP	5:51.88
	Pavelková Zuzana	77	FMIST	NF
	Marková Denisa		89	AKZLI	NP
	Bobotová Kateřina	83	AKZLI	NP
	Janošová Monika		83	FMIST	NP

100m překážek
Běh 1, w0,7
1	Walachová Petra		85	TZTRI	14,34  11
2	Kostnerová Lucie	81	AKLOL	14,42	9
3	Ludanyiová Petra	86	ACJBR	14,86	8
4	Tomašeková Lucia	82	BRECL	14,90	7
5	Borovičková Petra	84	AKZLI	15,36	6
6	Báňová Kateřina		86	ACJBR	16,18	5

Běh 2, w1,3
1	Kubíčková Kateřina	86	SUMPE	16,96	4
2	Klapetková Lenka	86	SUMPE	17,48	3
3	Metzová Veronika	87	FMIST	17,74	2
4	Švecová Šárka		87	FMIST	NF
5	Pláteníková Eva		87	BRECL	NP

400m překážek
Běh 1
1	Valachová Petra		86	TZTRI	1:05.80	11
2	Musilová Kateřina	88	SOKOP	1:05.91	 9
3	Klapetková Lenka	86	SUMPE	1:07.32	 8
4	Polýnková Adriana	85	AKLOL	1:07.84	 6
5	Báňová Kateřina		86	ACJBR	1:10.06	 5
	Opatřilová Marcela	84	ACJBR	NP
  	
Běh 2
1	Mrázková Kristína	87	AKLOL	1:07.45	7
2	Šenková Petra		85	ACJBR	1:10.77	4
3	Puklová Magda		85	ACJBR	1:18.81	1
	Kubíčková Kateřina	86	SUMPE	NP
	Ručková Lenka		88	FMIST	NP

Běh 3
1	Růžičková Klára		88	BRECL	1:14.98	3
2	Pavelková Zuzana	77	FMIST	1:18.09	2
	Janošcová Monika	83	FMIST	NP
	Metzová Veronika	87	FMIST	NP

3000m překážek
1	Frühaufová Helena	85	ACJBR	12:03.21 11
2	Dostálová Marie		76	AKLOL	12:23.57  9
3	Filipová Eva		86	SUMPE	12:49.13  8
4	Pospíchalová Kamila	83	AKLOL	13:23.89  7
5	Pokorová Jaroslava	72	SOKOP	13:38.96  6
6	Janošcová Monika	83	FMIST	14:02.09  5

výška
1	Dupalová Ivana		84	ACJBR	173	11
2	Severová Nela		87	AKLOL	170	9
3	Mižďochová Lucie	85	SOKOP	170	8
4	Pindurová Dagmar	74	TZTRI	167	7
5	Kopečková Tereza	79	AKLOL	164	6
6	Kubicová Hana		82	AKZLI	159	5
7	Schonová Lucie		88	AKLOL	159	4
8	Borovičková Petra	84	AKZLI	159	3
9=	Rousková Lucie		87	FMIST	154	2
9=	Gondová Kateřina	81	SUMPE	154	1,5
11	Gojišová Radana		86	AKZLI	154	1,5
12	Peluhová Zuzana		89	SUMPE	154
13	Benešová Diana		88	SOKOP	149
14	Budíková Eva		87	BRECL	149
	Gajarská Lenka		85	ACJBR	NP
	Dytková Kateřina	88	TZTRI	NZ
	Peřinová Lucie		90	SKMBR	149

tyč
1	Valová Kateřina		81	SUMPE	340   11
2	Semrádová Eva		85	SUMPE	310	9
3	Konečná Hana		89	AKLOL	310	8
4	Málková Zuzana		88	SOKOP	310	7
5	Zmeltyová Eva		86	AKLOL	290	6
6	Nováková Eva		89	AKZLI	270	4
6	Musilová Kateřina	88	SOKOP	270	4
6	Rutarová Táňa		87	SUMPE	270	4
9	Metzová Veronika	87	FMIST	250	2
10	Šmoldasová Denisa	89	SUMPE	250	1
11	Kozmíková Petra		85	AKZLI	230
11	Marková Denisa		89	AKZLI	230
13	Slouková Adriana	89	AKLOL	230

dálka
1	Kostnerová Lucie	81	AKLOL	560    11
2	Kalmanová Jana		85	BRECL	551	9
3	Petrásková Lucie	86	BRECL	544	8
4	Jakešová Zoja		85	TZTRI	540	7
5	Tomašeková Lucia	82	BRECL	540	6
6	Slaninová Lucie		87	TZTRI	528	5
7	Gorolová Lucie		86	SOKOP	527	4
8	Vaidová Magda		85	AKLOL	521	3
9	Schonová Lucie		88	AKLOL	520	2
10	Dytková Kateřina	88	TZTRI	520	1
11	Lacigová Barbora	89	AKZLI	519
12	Zmeltyová Eva		86	AKLOL	519
13	Nikodémová Lucie	89	TZTRI	517
14	Budíková Eva		84	BRECL	511
15	Peluhová Zuzana		89	SUMPE	502
16	Pišová Veronika		85	FMIST	496
17	Konečná Hana		89	AKLOL	494
18	Vinklerová Miroslava	89	SUMPE	493
19	Mrózková Jana		82	TZTRI	492
20	Mižďochová Lucie	85	SOKOP	480
21	Kubíková Lucie		86	SOKOP	476
22	Pláteníková Eva		87	BRECL	468
23	Pilcová Veronika	86	TZTRI	465
24	Gorylová Veronika	87	TZTRI	449
25	Hanzelková Jitka	90	FMIST	448
26	Grunerová Petra		85	SUMPE	445
27	Mikulenková Erika	89	FMIST	431
	Látalová Silvie		89	AKLOL	NP
	Ručková Lenka		88	FMIST	NP
	Gajarská Lenka		85	ACJBR	NP

trojskok
1	Kalmanová Jana		85	BRECL	11,96  11
2	Gorolová Lucie		86	SOKOP	11,74	9
3	Opatřilová Marcela	84	ACJBR	11,66	8
4	Vaidová Magda		85	AKLOL	11,61	7
5	Doležalová Eva		79	BRECL	11,60	6
6	Hofmanová Eva		75	ACJBR	11,44	5
7	Szmeková Emilie		60	TZTRI	11,43	4
8	Slaninová Lucie		87	TZTRI	10,77	3
9	Zmeltyová Eva		86	AKLOL	10,61	2
10	Budíková Eva		84	BRECL	10,54	1
11	Petrásková Lucie	86	BRECL	10,43
12	Mižďochová Lucie	85	SOKOP	10,07
13	Mrózková Jana		82	TZTRI	 9,63
14	Pišová Veronika		85	FMIST	 9,45

koule
1	Zaťková Martina		86	BRECL	14,21  11
2	Margócziová Michaela	86	ACJBR	12,60	9
3	Ludanyiová Petra	86	ACJBR	11,52	8
4	Tomašeková Lucia	82	BRECL	11,44	7
5	Pupíková Lucie		88	ACJBR	11,44	6
6	Hynková Kateřina	80	SUMPE	11,23	5
7	Baronová Lenka		82	AKZLI	10,84	4
8	Doležalová Eva		79	BRECL	10,58	3
9	Rutarová Irena		72	SUMPE	10,49	2
10	Tomaštíková Lenka	82	AKZLI	10,13	1
11	Ohneiserová Lucie	86	TZTRI	 9,75
12	Janková Veronika	86	BRECL	 9,75
13	Slámová Kateřina	86	ACJBR	 9,51
14	Vavříková Lenka		71	SUMPE	 9,51
15	Všoláková Martina	86	FMIST	 9,39
16	Šauerová Kateřina	86	ACJBR	 8,70
17	Kupčová Kateřina	86	FMIST	 7,69
18	Obračajová Zuzana	87	FMIST	 7,65
	Plachá Monika		90	AKLOL	11,04
	Szmeková Emilie		60	TZTRI	NP
	Borovičková Petra	84	AKZLI	NP
	Zeťková Lenka		88	AKZLI	NP
	Milošová Lenka		85	AKZLI	NP

disk 1kg
1	Margocziová Michaela	86	ACJBR	41,34  11
2	Rutarová Irena		72	SUMPE	38,80	9
3	Tomaštíková Lenka	82	AKZLI	36,87	8
4	Zaťková Martina		86	BRECL	34,84	7
5	Hynková Kateřina	80	SUMPE	34,81	6
6	Baronová Lenka		82	AKZLI	33,59	5
7	Táborská Hana		89	SUMPE	31,49	4
8	Všoláková Martina	86	FMIST	30,62	3
9	Ohneiserová Lucie	86	TZTRI	29,74	2
10	Matoková Ivana		87	FMIST	28,97	1
11	Janková Veronika	86	BRECL	28,79
12	Vařeková Alena		84	FMIST	28,26
13	Prudilová Hana		85	AKLOL	26,63
14	Klimešová Jarmila	47	SUMPE	25,67
15	Kupčová Kateřina	86	FMIST	23,84
16	Plachá Monika		90	AKLOL	21,87
17	Šutová Lucie		89	FMIST	19,56
	Obračajová Zuzana	87	FMIST	NP
	Pupíková Lucie		88	ACJBR	NP

kladivo 4kg
1	Tomaštíková Lenka	82	AKZLI	48,63  11
2	Korábová Lenka		87	BRECL	41,79	9
3	Hynková Kateřina	80	SUMPE	40,83	8
4	Matoková Ivana		87	FMIST	40,80	7
5	Grúňová Anna		87	AKZLI	39,60	6
6	Plachá Monika		90	AKLOL	38,51	5
7	Ohneisorová Lucie	86	TZTRI	37,51	4
8	Rutarová Irena		72	SUMPE	34,55	3
9	Kupčová Kateřina	86	FMIST	33,17	2
10	Prudilová Hana		85	AKLOL	32,13	1
11	Baronová Lenka		82	AKZLI	31,13
12	Obračajová Zuzana	87	FMIST	31,06
13	Maštalířová Klára	71	FMIST	30,21
14	Švecová Šárka		87	FMIST	27,47
15	Zeťková Lenka		88	AKZLI	22,10
16	Vařeková Alena		84	FMIST	21,26
	Hamalová Lucie		88	SUMPE	NP

oštěp 600g
1	Prudilová Hana		85	AKLOL	42,59  11
2	Ludanyiová Petra	86	ACJBR	41,86	9
3	Janková Veronika	86	BRECL	40,24	8
4	Doležalová Eva		79	BRECL	36,34	7
5	Táborská Hana		89	SUMPE	35,45	6
6	Milošová Lenka		85	AKZLI	35,41	5
7	Zeťková Lenka		86	AKZLI	35,38	4
8	Mrázková Kristýna	87	AKLOL	34,69	3
9	Balatková Lucie		84	SUMPE	33,69	2
10	Opatřilová Marcela	84	ACJBR	32,99	1
11	Krajčíková Erika	89	AKZLI	31,16
12	Klimešová jarmila	47	SUMPE	29,61
13	Všoláková Martina	86	FMIST	28,71
14	Vařeková Alena		84	FMIST	27,55
15	Slámová Kateřina	86	ACJBR	26,02
16	Trtíková Alena		88	TZTRI	25,47
17	Šutová Lucie		89	FMIST	23,61
18	Matoková Ivana		81	FMIST	19,01
19	Kuplová Magda		85	ACJBR	17,90
	Hamalová Lucie		88	SUMPE	NP
	Ručková Lenka		88	FMIST	NP

4x100m
Běh 1
1	Dydková,Walachová P.,Slaninová,Jakešová	   TZTRI A 49,40 11
2	Kostnerová,Vaidová,Hřivnová,Úlehlová	   AKLOL A 49,72  9
3	Růžičková,Petrásková,Chalmovská,Chorvátová BRECL   49,90  8
4	Hojgrová,Peluhová,Fricová,Šímová	   SUMPE A 50,00  7
5	Lacigová,Holíková,Kozmíková,Pašiaková	   AKZLI A 51,55  6
	Ingrová,Sedláčková,Šauerová,Michalíková	   ACJBR A NP

Běh 2
1	Kubíčková,Klapetková,Vinklerová,Suchánková SUMPE B 52,36  5
2	Gojišová,Nováková,KozmíkováP,Kováčiková	   AKZLI B 53,08  4
3	Slouková,Konečná,Pachtová,Kunstová	   AKLOL B 53,46  3
4	Mikulenková,Rejdová,Pišová V.+ P.	   FMIST A 54,20

Běh 3
1	Pilcová,Nikodémová,Trtíková,Gorylová	   TZTRI B 53,61  2
2	Semrádová,Rutarová,Grunerová,Gondová	   SUMPE C 53,77  1
3	Šindelková,Hanzelková,Švecová,Pavelková	   FMIST B 58,31

4x400m
Běh 1
1	Kubíková,Málková,Musilová,Slavíková	   SOKOP A 4:07.04 11
2	Straková,Klapetková,Grunerová,Šímová	   SUMPE A 4:09.65  9
3	Holejšovská,Medvedcová,Pišová,Mikulenková  FMIST A 4:14.17  8
4	Marková,Kovačiková,Holíková,Vývodová	   AKZLI   4:18.26  7
5	Králíková,Pláteníková,Sklenářová,Petrů	   BRECL   4:31.44  6
6	Mrázková,Polínková,Svobodová,Úlehlová	   AKLOL   NP

Běh 2
1	Kubíčková,Valová,Rutarová,Filipová	   SUMPE B 4:36.52  5
2	Benešová,Brosslerová,Holušová,Králová	   SOKOP B 4:38.83  4
3	Šindelková,Pavelková,Pišová,Rejdová	   FMIST B 4:54.36  3
4	Janošcová,Hanzelková, Maštalířová, Šutová  FMIST C 5:03.19  2

Pořadí ve 3. kole
1	AK Olomouc			173	8
2	ACP Junior Brno B		170	7
3	AK TJ Šumperk			147,5	6
4	Lokomotiva Břeclav		143	5
5	Sokol Opava			112	4
6	AK Zlín				109	3
7	TJ TŽ Třinec			 85	2
8	TJ Slezan Frýdek Místek		 56,5	1

Pořadí po 3. kole
1	AK Olomouc			522,5	23
2	ACP Junior Brno B		489	20
3	Lokomotiva Břeclav		434	17
4	AK Zlín				388,5	15
5	AK TJ Šumperk			374,5	13
6	TJ TŽ Třinec			290,5	 9
7	Sokol Opava			294	 8
8	TJ Slezan Frýdek Místek		211	 3


Zpět na hlavní stranu