5.kolo I.NL ženy sk.C

Šumperk 4.9.2004

100m
1. běh	w-0,4
1.	Jakešová Zoja		230585	TZTRI	12,3
2.	Chalmovská Lucia	180682	BRECL	12,9
3.	Hírešová Michaela	030487	AKZLI	13,2
4.	Bláhová Veronika	250989	SUMPE	13,4
5.	Pláteníková Eva		    87	BRECL	13,7

2. běh	w=0
1.	Hojgrová Veronika	081283	SUMPE	12,9
2.	Růžičková Klára		120188	BRECL	13,0
3.	Kozmíková Eva		200888	AKZLI	13,1
4.	Chorvátová Monika	080180	BRECL	13,3
5.	Klátilová Lucie		240190	SUMPE	13,5

3. běh	w+0,3
1.	Gorecká Marcela		140788	AKZLI	12,8
2.	Walachová Petra		060985	TZTRI	12,9
3.	Valigurová Romana	181188	SUMPE	14,2
4.	Kaprálková Barbora		SOKOP	14,3
	Fricová Jana		050589	SUMPE	NP

Finále A w=0
1.	Jakešová Zoja		230585	TZTRI	12,49  11
2.	Chalmovská Lucia	180682	BRECL	12,49	9
3.	Hojgrová Veronika	081283	SUMPE	12,77	8
4.	Gorecká Marcela		140788	AKZLI	12,94	7
5.	Walachová Petra		060985	TZTRI	12,96	6
6.	Růžičková Klára		120188	BRECL	13,35	5

Finále B w+0,8
1.	Hírešová Michaela	030487	AKZLI	12,63	4
2.	Kozmíková Eva		200888	AKZLI	13,02	3
3.	Chorvátová Monika	080180	BRECL	13,36	2
4.	Bláhová Veronika	250989	SUMPE	13,42	1
5.	Klátilová Lucie		240190	SUMPE	13,81
	Pláteníková Eva		    87	BRECL	NP

200m
1. běh	w+1,8
1.	Jakešová Zoja		230585	TZTRI	25,11  11
2.	Sajdoková Jana		310787	TZTRI	25,24	9
3.	Chalmovská Lucia	180682	BRECL	25,89	8
4.	Hojgrová Veronika	081283	SUMPE	26,32	7
5.	Kováčiková Petra	060983	AKZLI	26,33	6
6.	Slaninová Lucie		391187	TZTRI	26,83	2

2. běh	w-0,5
1.	Gorecká Marcela		140788	AKZLI	26,41	5
2.	Šímová Lucie		011186	SUMPE	26,73	4
3.	Petrásková Lucie	070386	BRECL	26,75	3
4.	Hírešová Michaela	030487	AKZLI	26,85	1
5.	Růžičková Klára		    88	BRECL	29,07
	Klosová Barbora		030187	TZTRI	NP

3. běh	w+0,6
1.	Medvedcová Lada		190588	FMIST	27,24
2.	Chorvátová Monika	080180	BRECL	28,21
3.	Římská Lenka		020689	SUMPE	29,51
4.	Pišová Petra		080687	FMIST	30,09
5.	Valigurová Romana	181188	SUMPE	30,10
	Marková Adéla		120390	FMIST	NF

400m
1. běh
1.	Kovačíková Petra	060983	AKZLI	58,16  11
2.	Šímová Lucie		011186	SUMPE	58,63	9
3.	Málková Zuzana		230788	SUMPE	59,31	8
4.	Straková Pavla		140790	SUMPE	59,63	7
5.	Vývodová Barbora	230388	AKZLI	63,53	6

2. běh
1.	Holíková Monika		100288	AKZLI	64,14	5
2.	Marková Adéla		120390	FMIST	64,79	4
3.	Mikulenková Erika	060489	FMIST	64,85	3
4.	Římská Lenka		020689	SUMPE	66,83	2
5.	Šindelková Romana	300689	FMIST	68,09	1

800m
1. běh
1.	Slavíková Hana		190584	SOKOP	2:19,74	11
2.	Bubíková Michaela	260687	FMIST	2:21,46	 9
3.	Sklenářová Hana		    88	BRECL	2:23,68	 8
4.	Vývodová Barbora	230388	AKZLI	2:26,68	 7
5.	Pokorová Jaroslava	221072	SOKOP	2:39,98	 6
MS	Pánková Lucie		    88	VITKO	2:39,64
MS	Samáková Lenka		    88	VITKO	2:51,76

1500m
1.	Slavíková Hana		190584	SOKOP	5:00,54 11
2.	Vaculová Radmila	050187	SOKOP	5:03,85	 9
3.	Drossleková Marie	130289	SOKOP	5:11,63	 8
4.	Droppová Tereza		230286	FMIST	5:18,58	 7
5.	Pokorová Jaroslava	221072	SOKOP	5:27,85	 6
6.	Králová Kateřina	130688	SOKOP	5:33,28	 5
7.	Čulíková Kristina	151089	SUMPE	5:38,43	 4
8.	Grunerová Petra		091085	SUMPE	6:15,89	 3

3000m
1.	Pokorová Jaroslava	221072	SOKOP	11:48,2	11
2.	Janošová Monika		100683	FMIST	12:44,2	 9
3.	Pavelková Zuzana	101177	FMIST	12:45,1	 8

100m překážek
1. běh	w-1,6
1.	Walachová Petra		060985	TZTRI	15,50  11
2.	Mahdalová Michaela	060285	AKZLI	15,56	9
3.	Klosová Barbora		030187	TZTRI	15,97	8
4.	Tomašeková Lucia	261082	BRECL	16,61	7

2. běh	w=0
1.	Kubíčková Kateřina	300486	SUMPE	17,41	6
2.	Klapetková Lenka	110386	SUMPE	17,73	5
3.	Metzová Veronika	171187	FMIST	19,04	4

400m překážek
1.	Klapetková Lenka	110386	SUMPE	1:08,07	11
2.	Kubíčková Kateřina	300486	SUMPE	1:10,03	 9
3.	Kavecká Alexandra	021287	SOKOP	1:11,29	 8
4.	Sklenářová Hana		    88	BRECL	1:14,71	 7
5.	Janíková Dita		290790	FMIST	1:15,83	 6
6.	Schindlerová Zazana	250487	FMIST	1:20,03	 5

výška
1.	Pindurová Dagmar	120274	TZTRI	170    11
2.	Mižďochová Lucie	240985	SOKOP	167	9
3.	Borovičková Petra	200584	AKZLI	161	8
4.	Gojišová Radana		250886	AKZLI	156	7
5.	Bendová Gabriela	    88	BRECL	146	5,5
6.	Benešová Diana		130888	SOKOP	146	5,5
7.	Kaprálková Barbora	131086	SOKOP	146	3,5
8.	Budíková Eva		310787	BRECL	146	3,5
	Čulíková Kristina	151089	SUMPE	NZ
	Gondová Kateřina	240181	SUMPE	NP

tyč
1.	Valová Kateřina 	    81	SUMPE	350   11
2.	Olejníková Markéta	170987	AKZLI	310	9
3.	Kaprálková Barbora	131086	SOKOP	310	8
4.	Semrádová Eva		010785	SUMPE	300	7
5.	Petrová Veronika	210786	SUMPE	290	5,5
6.	Málková Zuzana		230788	SOKOP	290	5,5
7.	Marková Denisa		130289	AKZLI	290	4
8.	Nováková Eva		241189	AKZLI	270	3
9.	Sopperová Pavla		300690	SUMPE	270	1,5
10.	Šmoldasová Denisa	210789	SUMPE	270	1,5
11.	Metzová Veronika	171187	FMIST	250
12.	Trtíková Alena		140588	TZTRI	230
MS	Chlebníková Monika	080188	BRECL	320

dálka
1.	Petrásková Lucie	070386	BRECL	547   11
2.	Tomašeková Lucia	261082	BRECL	534	9
3.	Sajdoková Jana		310787	TZTRI	533	8
4.	Kalmanová Jana		050685	BRECL	533	7
5.	Walachová Petra		    85	TZTRI	531	6
6.	Slaninová Lucie		291187	TZTRI	526	5
7.	Dytková Kateřina	100188	TZTRI	516	4
8.	Budíková Eva		310784	BRECL	503	3
9.	Vinklerová Miroslava	160689	SUMPE	478	2
10.	Mižďochová Lucie	240985	SOKOP	475	1
11.	Walachová Karolína	140289	TZTRI	472
12.	Kubíčková Šárka		091087	TZTRI	467
13.	Pišová Veronika		021285	FMIST	457
14.	Kučerová Andrea		210986	AKZLI	454
15.	Grunerová Petra		091085	SUMPE	449
16.	Růžičková Klára		120188	BRECL	442
17.	Pláteníková Eva		120987	BRECL	440
18.	Kubíková Lucie		250986	SOKOP	438
	Gorylová Veronika	180987	TZTRI	NP

trojskok
1.	Doležalová Eva		240579	BRECL	11,78  11
2.	Kalmanová Jana		050685	BRECL	11,61	9
3.	Petrásková Lucie	070386	BRECL	11,52	8
4.	Szmeková Emilie		141060	TZTRI	11,32	7
5.	Kučerová Andrea		210986	AKZLI	10,65	6
6.	Bendová Gabriela	    88	BRECL	10,33	5
7.	Budíková Eva		310784	BRECL	10,20	4
8.	Kubíková Lucie		250986	SOKOP	 9,94	3
9.	Schindlerová Zuzana	250487	FMIST	 9,63	2
10.	Pišová Veronika		021285	FMIST	 9,59	1
11.	Mižďochová Lucie	240985	SOKOP	 9,58
	Pláteníková Eva		120987	BRECL	 0
	Pišová Petra		080687	FMIST	 0

koule 4kg
1.	Zaťková Martina		201186	BRECL	13,32  11
2.	Tomašeková Lucia	261082	BRECL	11,38	9
3.	Vičánková Monika	100478	AKZLI	11,33	8
4.	Milošová Lenka		050685	AKZLI	11,32	7
5.	Baronová Lenka		050782	AKZLI	11,06	6
6.	Doležalová Eva		240579	BRECL	11,00	5
7.	Tomaštíková Lenka	301182	AKZLI	10,74	4
8.	Hynková Kateřina	100180	SUMPE	10,53	3
9.	Vavříková Lenka		010371	SUMPE	 9,98	2
10.	Všoláková Martina	150986	FMIST	 8,98	1
11.	Ohneiserová Lucie	200586	TZTRI	 8,90
12.	Hřebačková Jitka	    87	BRECL	 8,33
13.	Vařeková Alena		050384	FMIST	 8,00
14.	Tománková Marie		181083	FMIST	 8,00
15.	Kupčová Kateřina	190386	FMIST 	 7,77
16.	Matoková Ivana		120581	FMIST	 7,48
	Rutarová Irena		140472	SUMPE	 0
	Borovičková Petra	200584	AKZLI	 NP
MS	Janková Veronika	130586	BRECL	 NP

disk 1kg
1.	Rutarová Irena		140472	SUMPE	38,10  11
2.	Tomaštíková Lenka	301182	AKZLI	37,97	9
3.	Baronová Lenka		050782	AKZLI	35,81	8
4.	Hynková Kateřina	100180	SUMPE	35,66	7
5.	Ohneiserová Lucie	200586	TZTRI	32,63	6
6.	Táborská Hana		040489	SUMPE	31,75	5
7.	Chudárková Klára	101189	TZTRI	31,68	4
8.	Všoláková Martina	150986	FMIST	29,88	3
9.	Tománková Marie		181083	FMIST	28,82	2
10.	Zaťková Martina		201186	BRECL	28,10	1
11.	Matoková Ivana		120587	FMIST	27,50
12.	Vičánková Monika	100478	AKZLI	27,22
13.	Vařeková Alena		050384	FMIST	26,61
14.	Hřebačková Jitka	    87	BRECL	23,95
15.	Janková Veronika	130586	BRECL	23,57
16.	Kupčová Kateřina	190386	FMIST	22,89

oštěp 600g
1.	Milošová Lenka		050685	AKZLI	43,39  11
2.	Janková Veronika	130586	BRECL	39,05	9
3.	Doležalová Eva		240579	BRECL	38,25	8
4.	Zeťková Lenka		030686	AKZLI	37,42	7
5.	Vaculová Ivana		050187	SOKOP	35,01	6
6.	Táborská Hana		040489	SUMPE	33,94	5
7.	Všoláková Martina	150986	FMIST	33,22	4
8.	Balatková Lucie		280584	SUMPE	32,29	3
9.	Hřebačková Jitka	    87	BRECL	31,12	2

kladivo 4kg
1.	Tomaštíková Lenka	301182	AKZLI	52,30  11
2.	Korábová Lenka		260187	BRECL	44,10	9
3.	Hynková Kateřina	100180	SUMPE	43,37	8
4.	Grúňová Anna		150387	AKZLI	42,20	7
5.	Ohneiserová Lucie	200586	TZTRI	41,60	6
6.	Rutarová Irena		140472	SUMPE	38,54	5
7.	Matoková Ivana		120587	FMIST	36,74	4
8.	Kupčová Kateřina	190386	FMIST	34,98	3
9.	Maštalířová Klára	030471	FMIST	33,00	2
10.	Obračajová Zuzana	170587	FMIST	28,71	1
11.	Baronová Lenka		050782	AKZLI	28,69
12.	Vičánková Monika	100478	AKZLI	28,50
13.	Tománková Marie		181083	FMIST	27,43
	Vařeková Alena		050384	FMIST	NP

kladivo 3kg
MS	Táborská Hana		40489	SUMPE	36,00

4x100m
1. běh
1.	Dytková-Walachová-Sajdoková-Jakešová		TZTRI A	49,34  11
2.	Gorecká-Mahdalová-Hírešová-Kováčiková		AKZLI A	50,19	9
3.	Růžičková-Petrásková-Chalmovská-Chorvátová	BRECL	50,24	8
4.	Hojgrová-Šímová-Kubíčková-Klapetková		SUMPE A	52,01	7
5.	Medvecová-Mikulenková-Pišová V-Bubíková		FMIST A	53,46	4

2. běh
1.	Vinklerová-Straková-Klárilová-Bláhová		SUMPE B	52,72	6
2.	Trtíková-Slaninová-Walachová K.-Kubíčková	TZTRI B	52,75	5
3.	Pavelková-Droppová-Metzová-Janíková		FMIST B	56,70	3
	Maštalířová-Obračajová-Všoláková-Šindelková	FMIST C	DQ

4x400m
1. běh
1.	Málková-Kavecká-Slavíková-Benešová		SOKOP A	4:11,33	11
2.	Straková-Klapetková-Kubíčková-Šímová		SUMPE A	4:15,20	 9
3.	Marková-Kovačiková-Holíková-Vývodová		AKZLI	4:19,59	 8
4.	Janíková-Medvedcová-Mikulenková-Bubíková	FMIST A	4:25,20	 7

2. běh
1.	Pišová V-Droppová-Pišová P-Schindlerová		FMIST B	4:43,50	 6
2.	Kubíková-Drosslerová-Vaculová-Králová		SOKOP B	4:44,05	 5
3.	Římská-Valová-Valigurová-Semrádová		SUMPE B	4:45,36	 4
4.	Šindelková-Pavelková-Janošcová-Marková		FMIST C	4:55,15	 3

Tabulka v 5.kole
AK Zlín				196	6
AK TJ Šumperk			187,5	5
Lokomotiva Břeclav		187	4
Sokol Opava			132,5	3
TJ TŽ Třinec			131	2
TJ Slezan Frýdek Místek		102	1

Tabulka po 5.kole
Lokomotiva Břeclav		28	769
AK Zlín				25	711,5
AK TJ Šumperk			23	705,5
TJ TŽ Třinec			14	523,5
Sokol Opava			13	523,5
TJ Slezan Frýdek Místek		 5	367

Závody proběhly za slunečného počasí, vítr měřen.Bez protestů.

Řídící soutěže		Hradil Otakar
Ředitel závodů		Vykydal Květoslav
Hlavní rozhodčí		Vykydalová Blanka


Zpět na hlavní stranu