1. kolo I. ligy mužů

Třinec 22.5.2004

100m
1. rozběh			w=+1,2
1.	Wagner Štěpán		81	MOSBR	10.81
2.	Šmotek Jaroslav		86	AKZLI	10.99
3.	Hýbela Michal		84	AKZLI	11.29
4.	Lehnert Michal		87	AKLOL	11.35
5.	Horák David		86	AKLOL	11.39
6.	Bohutínský Zdeněk	88	DUKOV	11.52
7.	Štábl Vojtěch		87	SUMPE	11.96
	Sikora Michal		88	TZTRI	NP

2. rozběh			w=0,0
1.	Novosad Anton		82	KROME	11.04
2.	Daněček Petr		85	DUKOV	11.08
3.	Novosad Adrian		84	KROME	11.42
4.	Kovařík Adam		81	MOSBR	11.47
5.	Klementa Jan		87	AKLOL	11.66
6.	Jahoda Petr		87	TZTRI	11.77
7.	Stuchlík Petr		87	AKZLI	12.28
	Noskovič Ladislav	80	MOSBR	NP

Finále A			w=+1,4
1. 	Wagner Štěpán		81	MOSBR	10.67  11
2. 	Šmotek Jaroslav		86	AKZLI	10.71	9
3. 	Novosad Anton		82	KROME	10.82	8
4. 	Daněček Petr		85	DUKOV	10.99	7
5. 	Hýbela Michal		84	AKZLI	11.23	6
6. 	Lehnert Michal		87	AKLOL	11.33	5

Finále B			w=+1,0
1.	Horák David		86	AKLOL	11.29	4
2.	Kovařík Adam		81	MOSBR	11.31	3
3.	Klementa Jan		87	AKLOL	11.36	2
4.	Bohutínský Zdeněk	88	DUKOV	11.41	1
5.	Novosad Adrian		84	KROME	11.43
6.	Jahoda Petr		87	TZTRI	11.56

200m
1. běh			w=+0,5
1.	Wagner Štěpán		81	MOSBR	21.66  11
2.	Novosad Anton		82	KROME	22.03	9
3.	Šmotek Jaroslav		86	AKZLI	22.41	8
4.	Daněček Petr		85	DUKOV	22.62	7
5.	Tomoszek Jakub		85	TZTRI	22.80	5
6.	Klofáč Petr		85	SUMPE	22.85	4
7.	Hýbela Michal		84	AKZLI	22.89	3
	Noskovič Ladislav		80	MOSBR	NP

2. běh			w=+1,0
1.	Vojtek Lukáš		78	AKZLI	22.76	6
2.	Kovařík Adam		81	MOSBR	22.99	2
3.	Klementa Jan		87	AKLOL	23.41	1
4.	Korel Zdeněk		85	ACHAV	23.84
5.	Bohutínský zdeněk	88	DUKOV	23.85
6.	Vrbecký Adam		84	SUMPE	24.12
	Stuchlík Petr		87	AKZLI	NP

400m
1.	Netušil Marek		87	KROME	51.69	4
2.	Findra Vladimír		85	MOSBR	52.05	3
3.	Hadač Marek		87	AKLOL	52.65	2
4.	Vrbecký Adam		84	SUMPE	53.15
5.	Mizerák Lukáš		81	ACHAV	54.38
6.	Klvaňa Martin		81	DUKOV	54.75
	Pachlopník Igor		84	TZTRI	NP

1.	Klofáč Petr		85	SUMPE	49.14  11
2.	Béza Zdeněk		86	AKLOL	49.51	9
3.	Filák Jaroslav		87	AKZLI	49.87	8
4.	Konvica Robin		88	MOSBR	51.11	7
5.	Bundzík Branislav	84	KROME	51.34	6
6.	Zemánek Martin		87	SUMPE	51.52	5
	Cienciala Marian	85	TZTRI	NF

1.	Peters Jiří		86	TZTRI	52.70	1
2.	Kowolowski Jakub	84	TZTRI	52.94
3.	Jahoda Petr		87	TZTRI	53.44
4.	Kratochvíl Filip	88	DUKOV	53.58
5.	Šářec Richard		88	TZTRI	54.70
	Solák Marek		86	TZTRI	NP
	Dam David		84	TZTRI	NP

800m
1.	Doubravský Petr		84	SUMPE	1:55.36	11
2.	Bundzík Branislav	84	KROME	1:56.14	 9
3.	Zahradníček Vít		83	DUKOV	1:57.12	 8
4.	Findra Vladimír		85	MOSBR	1:57.28	 7
5.	Peters Jiří		86	TZTRI	1:57.64	 6
6.	Trňáček Pavel		77	AKZLI	1:57.97	 5
7.	Pachlopník Igor		84	TZTRI	1:58.72	 3
8.	Klvaňa Martin		81	DUKOV	2:00.67
9.	Hečko Martin		87	AKZLI	2:03.64

1.	Hošek Martin		87	DUKOV	1:58.58	4
2.	Solák Marek		86	TZTRI	1:59.04	2
3.	Slovák Dalibor		84	AKZLI	1:59.75	1
4.	Moravčík Petr		85	AKZLI	2:00.90
5.	Varcholák Michal	88	ACHAV	2:07.60
6.	Fukala Vít		87	ACHAV	2:08.42
7.	Dam David		84	TZTRI	2:09.28
8.	Březina Kamil		86	ACHAV	2:09.50
	Kowolowski Jakub	84	TZTRI	NP

1500m
1.	Doubravský Petr		84	SUMPE	4:06.70	11
2.	Trňáček Pavel		77	AKZLI	4:07.27	 9
3.	Zahradníček Vít		83	DUKOV	4:10.04	 8
4.	Kopecký Jan		82	AKLOL	4:12.53	 7
5.	Krempaský Filip		85	AKLOL	4:13.40	 6
6.	Kotouč Martin		85	AKLOL	4:14.42	 5
7.	Mahovský František	83	MOSBR	4:17.15	 4
8.	Vymazal Petr		75	KROME	4:21.18	 3
9.	Pavlíček Zdeněk		87	ACHAV	4:22.78	 2
10.	Jaskiewicz Petr		87	ACHAV	4:24.41	 1
11.	Černocký Jan		87	SUMPE	4:45.69
12.	Keller Antonín		63	KROME	4:50.48
	Veselý Petr		67	KROME	NF
	Stanka Petr		69	KROME	NF
	Polášek Jan		80	ACHAV	NP
	Magyar Imrich		84	MOSBR	NP

10000m
1.	Mikulenka Petr		82	TZTRI	31:17.50 11
2.	Vymazal Petr		75	KROME	31:36.09  9
3.	Orálek Daniel		70	MOSBR	31:40.78  8
4.	Pohanka Martin		73	MOSBR	31:49.90  7
5.	Stanka Petr		69	KROME	32:27.43  6
6.	Magyar Imrich		84	MOSBR	32:43.50  5
7.	Polach Rostislav	75	SUMPE	32:53.20  4
8.	Poláček Jan		80	ACHAV	33:01.20  3
9.	Kolich Rostislav	64	TZTRI	33:21.17  2
10.	Veselý Petr		67	KROME	34:34.37  1
11.	Keller Antonín		63	KROME	35:40.11
12.	Zeibert Milan		63	DUKOV	40:39.19
	Czyž Pavel		86	ACHAV	NF

4x100m
1.	Lehnert,Klementa,Béza,Horák		AKLOL B	43.70 11
2.	Puczok,Cienciala,Najman,Michalík	TZTRI B	44.95  4
3.	Vykydal T.,Schertler,Vrbecký,Klofáč	SUMPE B	45.72  3
4.	Sikora,Mára,Vala,Rada			TZTRI C	46.10  2
5.	Hovorka,Březina,Kolasa,Varcholák	ACHAV B	50.11  1

1.	Kovařík,Wagner,Konvica,Dvořák		MOSBR	43.88  9
2.	Petříček,Jahoda,Navrátik,Tomoszek	TZTRI A	43.99  8
3.	Netušil,Novosad,Bundzik,Novosad		KROME	44.28  7
4.	Bohutínský,Kliner,Hošek,Daněček		DUKOV	44.49  6
5.	Poštulka,Gába,Krejčíř,Arnošt		AKLOL A	44.56  5
	Zemánek,Vepřek,Štábl V.,Prazák		SUMPE A	NF
	Filák,Vojtek,Šmotek,Kouřil		AKZLI	NF
	Barvík,Mizerák,Staněk,Karel		ACHAV A	NF

4x400m
1.	Vrbecký,Doubravský,Zemánek,Klofáč	SUMPE A	3:25.28	11
2.	Petříček,Navrátík,Pachlopník,Tomoszek	TZTRI A	3:25.55	 9
3.	Poštulka,Krejčíř,Čelko,Horák		AKLOL A	3:26.24	 8
4.	Findra,Dvořák,Mahovský,Kovařík		MOSBR	3:33.33	 6
5.	Walter,Klvaňa,Kratochvíl,Kliner		DUKOV	3.37.61	 3
6.	Barvík,Mizerák,Karel,Kolasa		ACHAV A	3:44.82	 1

1.	Fest,Arnošt,Krempaský,Hadač		AKLOL B	3:30.40	 7
2.	Vepřek,Vykydal T.,Vykydal O.,Pražák	SUMPE B	3:33.82	 5
3.	Puczok,Cienciala,Peters,Solák		TZTRI C	3:33.88	 4
4.	Sikora,Najman,Kantor,Juříček		TZTRI B	3:37.71	 2
5.	Hovorka,Březina,Jaskiewicz,Fukala	ACHAV B	3:49.44

110m překážek
1. běh			w=+0,6
1.	Novosad Adrian		84	KROME	14.73  11
2.	Tomoszek Jakub		85	TZTRI	14.89	9
3.	Petříček Tomáš		72	TZTRI	15.24	8
4.	Špiláček Dominik	83	DUKOV	15.36	7
5.	Barvík Michal		84	ACHAV	15.38	6
6.	Kliner Jiří		84	DUKOV	15.58	2
7.	Juříček Petr		77	TZTRI	16.95

2. běh			w=+1,8
1.	Kouřil Jan		86	AKZLI	15.47	5
2.	Hrůza Libor		83	MOSBR	15.49	4
3-	Michalík Michal		84	TZTRI	15.49	3
4.	Hořák Jan		77	MOSBR	15.59	1
5.	Vykydal Tomáš		81	SUMPE	15.77
6.	Poštulka Michal		83	AKLOL	16.04
7.	Kolasa Petr		85	ACHAV	16.27

3. běh			w=+2,6
1.	Rada Tomáš		82	TZTRI	16.09
2.	Klus Petr		85	KROME	16.16
3.	Krejčíř Václav		83	AKLOL	16.34
4.	Arbeit Tomáš		75	AKLOL	16.97
	Mára Michal		87	TZTRI	NP
	Vykydal Ondřej		79	SUMPE	NP

400m překážek
1.	Kantor Libor		80	TZTRI	56.77	3
2.	Hošek Martin		87	DUKOV	58.32
3.	Rada Tomáš		82	TZTRI	59.01
4.	Vala Břetislav		84	TZTRI	60.27
5.	Kolasa Petr		85	ACHAV	60.97
	Vykydal Ondřej			SUMPE	NP

1.	Čelko Tomáš		84	AKLOL	54.90	8
2.	Poštulka Michal		83	AKLOL	56.58	4
3.	Fest David		83	AKLOL	57.06	2
4.	Horák David		86	AKLOL	57.08	1
5.	Vepřek Tomáš		86	SUMPE	58.80
6.	Michalík Michal		84	TZTRI	59.56
7.	Mára Michal		87	TZTRI	61.13

1.	Barvík Michal		84	ACHAV	54.34  11
2.	Navrátik Jiří		77	TZTRI	54.79	9
3.	Vojtek Lukáš		78	AKZLI	55.27	7
4.	Dvořák Jan		77	MOSBR	55.97	6
5.	Vykydal Tomáš		81	SUMPE	56.49	5
6.	Kouřil Jan		86	AKZLI	60.30
7.	Slaměna Petr		69	AKZLI	60.63

výška
 1.	Žbel Petr		80	AKZLI	1.98   11
 2.	Ceniga Denis		86	MOSBR	1.94	9
 3.	Vykydal Tomáš			SUMPE	1.90	7,5
 3.	Krejčíř Václav		83	AKLOL	1.90	7,5
 5.	Ondrejka Jakub		85	AKLOL	1.90	6
 6.	Vykydal Ondřej		79	SUMPE	1.85	5
 7.	Klus Petr		85	KROME	1.85	3,5
 7.	Kotala Jan		83	TZTRI	1.85	3,5
 9.	Hrůza Libor		83	MOSBR	1.85	2
10.	Gargulák Tomáš		87	AKZLI	1.75	0,5
10.	Janiš Martin		74	AKZLI	1.75	0,5
	Vaněček Martin		87	MOSBR	0

tyč
 1.	Schertler Vladimír	81	SUMPE	4.75   11
 2.	Petříček Tomáš		72	TZTRI	4.65	9
 3.	Krejčíř Václav		83	AKLOL	4.35	8
 4.	Špiláček Dominik	83	DUKOV	4.20	7
 5.	Juříček Petr		77	TZTRI	4.00	6
 6.	Kliner Jiří		84	DUKOV	4.00	4.5
 6.	Vala Břetislav		84	TZTRI	4.00	4.5
 8.	Mevrkla Marek		75	SUMPE	4.00	2.5
 8.	Valenta Michal		77	AKLOL	4.00	2.5
10.	Vaněček Martin		87	MOSBR	3.50	1
MS	Czudek Jakub		87	TZTRI	3.80
NP	Gába Aleš		83	AKLOL	NP

dálka
1.	Wagner Štěpán		81	MOSBR	762 +2,1 11
						757 +0,9
2.	Staněk Michal		83	ACHAV	718 +1,5  9
3.	Navrátik Jiří		77	TZTRI	698 +0,7  8
4.	Tomoszek Jakub		85	TZTRI	697 +1,1  7
5.	Petříček Tomáš		72	TZTRI	686 +1,6  6
6.	Daněček Petr			DUKOV	681 +0,7  5
7.	Gába Aleš		83	AKLOL	662 +1,0  4
8.	Klus Petr		85	KROME	653 +0,9  3
9.	Kantor Libor		80	TZTRI	645 +1,2  2
10.	Schertler Vladimír	81	SUMPE	636 +0,7  1
11.	Rada Tomáš		82	TZTRI	633 +2,4
12.	Béza Zdeněk		86	AKLOL	632 +1,1
13.	Hrůza Libor		83	MOSBR	607 +2,2
						596 +1,3
	Cienciala Marian	85	TZTRI	0

trojskok
1.	Navrátik Jiří		77	TZTRI	14.21 -0,2 11
2.	Staněk Michal		83	ACHAV	14.18 +1,2  9
3.	Kantor Libor		80	TZTRI	13.97 +0,6  8
4.	Béza Zdeněk		86	AKLOL	13.79 +1,2  7
5.	Pražák Rostislav		SUMPE	13.58 +1,2  6
6.	Kotalä Jan		83	TZTRI	13.14 +1,9  5
7.	Kouřil Jan		86	AKZLI	13.08 +0,3  4
8.	Janiš Martin		74	AKZLI	11.56 +0,0  3
	Vaněček Martin		87	MOSBR	 0
	Hovorka Ondřej		86	ACHAV	NP

koule
1.	Štefek Radim		75	ACHAV	16.18  11
2.	Janda Michal		78	ACHAV	14.62	9
3.	Kliment Martin		75	KROME	14.30	8
4.	Káňa Ladislav		78	ACHAV	14.11	7
5.	Peňáz Pavel		69	DUKOV	12.91	6
6.	Kadlečík Vladimír	71	ACHAV	12.69	5
7.	Špiláček Dominik	83	DUKOV	12.69	4
8.	Heres Jan			DUKOV	12.33	3
9.	Puczok Michal		86	TZTRI	11.56	2
10.	Hoďa Marek		78	TZTRI	11.46	1
11.	Vričan Miroslav		66	KROME	11.31
12.	Vavříček Pavel		84	ACHAV	10.91
	Sikora Jiří		74	TZTRI	NP
	Holuša Radim		86	ACHAV	NP
	Vavřík Jan		79	AKLOL	NP

disk
1.	Janda Michal		78	ACHAV	45.34  11
2.	Káňa Ladislav		78	ACHAV	43.30	9
3.	Kadlečík Vladimír	71	ACHAV	42.99	8
4.	Kliment Martin		75	KROME	42.44	7
5.	Vrána Jan		81	AKZLI	41.81	6
6.	Kliner Jiří		84	DUKOV	41.67	5
7.	Stančík Jaroslav	86	ACHAV	40.75	4
8.	Sikora Jiří		74	TZTRI	40.31	3
9.	Hošek Karel		58	KROME	40.07	2
10.	Artuchov Leonid		84	AKLOL	40.02
11.	Peňaz Pavel		69	DUKOV	37.63
12.	Petr Ondřej		84	MOSBR	36.01
13.	Heres Jan		80	DUKOV	35.19
14.	Vavříček Pavel		84	ACHAV	34.26
15.	Kulenda Tomáš		86	AKZLI	32.36
	Grygar Petr		86	ACHAV	 0
	Vričan Mirislav		66	KROME	 0
	Hoďák Marek		78	TZTRI	NP
	Vavřík Jan		79	AKLOL	NP

kladivo
1.	Kliment Martin		75	KROME	54.56  11
2.	Vričan Miroslav		66	KROME	52.92	9
3.	Sikora Jiří		74	TZTRI	51.25	8
4.	Kadlečík Vladimír	71	ACHAV	51.07	7
5.	Kulenda Tomáš		86	AKZLI	47.01	6
6.	Štefek Radim		75	ACHAV	46.62	5
7.	Holuša Radim		66	ACHAV	44.59	4
8.	Petr Ondřej		84	MOSBR	43.82	3
9.	Polášek Jan		83	AKZLI	38.55	2
10.	Konečný Jaromír		61	KROME	36.62	1
11.	Hošek Karel		58	KROME	36.20
12.	Vavrys Miroslav		51	TZTRI	35.38
	Gloc Radoslav		83	ACHAV	NP

oštěp
1.	Veselý Vítězslav	83	AKZLI	68.71  11
2.	Krejčiřík Petr		79	KROME	58.54	9
3.	Vavříček Pavel		84	ACHAV	56.24	8
4.	Puczok Michal		86	TZTRI	55.06	7
5.	Schubrt Daniel		87	ACHAV	54.44	6
6.	Hoďa Marek		78	TZTRI	53.12	5
7.	Sikora Marek		82	TZTRI	52.06	4
8.	Zatloukal David		80	AKZLI	50.51	3
9.	Stančík Jaroslav	86	ACHAV	49.77	2
10.	Žbel Petr		80	AKZLI	47.46	1
11.	Heres Jan		80	DUKOV	46.64
12.	Grygar Petr		86	ACHAV	44.45
13.	Pirogov Jan		86	AKZLI	44.09
14.	Malý Vladimír		78	MOSBR	41.96

Chůze 20 km - Poděbrady 27.3.2004
1.	Kovář Rostislav		51	AKLOL	1:49:35	11
2.	Gromus Petr		56	AKLOL	1:54:13	 9
3.	Marek Stanislav		34	DUKOV	2:11:34	 8
4.	Dostalík Václav		40	AKLOL	2:15.25	 7
5.	Ziebert Milan		63	DUKOV	2:27:46	 6

Konečná tabulka 1. kola
1.	TJ TŽ Třinec		191		8
2.	AK Olomouc		150		7
3.	AC Havířov		139		6
4.	AK Kroměříž		126,5		5
5.	AC Moravská Slávia Brno	120		4
6.	AK Zlín			115		3
7.	TJ Šumperk		103		2
8.	JE Dukovany		101,5		1

V prvním běhu na 400m (hladkých) došlo po doběhnutí v cíli
ke kolapsu závodníka AC Havířov, Lukáše Mizeráka. Asi po 15
minutách si okolí všimlo, že nevstává a není mu dobře. Byla
zavolána MUDr. Olga Malá (lékařka těchto závodů).
Objektivní nález: spojivky a rty dobře prokrvené, kůže
obličeje bledá, puls nitkovitý cca 120/min.
Subjektivní nález: točí se hlava, nevrhne.
"Ošetření: přikryt svršky (teplo); antišoková poloha,
přivolána sanitka ""Rychlé záchranné služby".
- pravděpodobně šokový stav
- příjezd sanitky do 10 minut (= v 16 hodin, stav stabilizován
= v nemocnici nechán na pozorování do pondělí, tj. 24. 5. 2004
- Nemocnice Třinec)
Lékařka: MUDr. Olga Malá

Závody proběhly za chladného počasí, bez protestu.

Řídící soutěže		Hejtmánek Ivan
Ředitel závodu		Szmeková Emilie
Hlavní rozhodčí		Kartous Jiljí
Zást. hl. rozhodčího	Kovář Vlastimil


Zpět na hlavní stranu