1. kolo I. ligy žen

Třinec 22.5.2004

100m
1. rozběh	w=+1,4
1.	Hojgrová Veronika	83	SUMPE	12.53
2.	Slámová Kateřina	85	ACJBR	12.56
3.	Michalíková Barbora	86	ACJBR	12.60
4.	Walachová Petra		85	TZTRI	12.73
5.	Gorecká Marcela		88	AKZLI	12.81
6.	Chorvátová Monika	80	BRECL	13.43
7.	Píšová Veronika		85	FMIST	13.74

2. rozběh	w=+0,0
1.	Hřivnová Pavla		86	AKLOL	12.27
2.	Putalová Iveta		88	ACJBR	12.73
3.	Hírešová Michaela	87	AKZLI	12.75
4.	Šauerová Kateřina	86	ACJBR	13.02
5.	Lysová Michaela		86	SOKOP	13.40
6.	Němcová Nika		89	FMIST	13.45
7.	Pilcová Veronika	86	TZTRI	14.20

3. rozběh	w=+0,0
1.	Kostnerová Lucie	81	AKLOL	12.54
2.	Sajdoková Jana		87	TZTRI	12.59
3.	Pašiaková Kateřina	87	AKZLI	12.92
4.	Němcová Kateřina	83	AKLOL	12.95
5.	Úlehlová Klára		82	AKLOL	13.28
6.	Fricová Jana		89	SUMPE	13.89
7.	Grünerová Petra		85	SUMPE	14.02

4. rozběh	w=+0,4
1.	Chalmovská Lucia	82	BRECL	12.43
2.	Jakešová Zoja		85	TZTRI	12.59
3.	Margolienová Lucia	81	AKZLI	12.78
4.	Růžičková Klára		88	BRECL	12.98
5.	Ingrová Eva		87	ACUBR	13.02
6.	Kunstová Tereza		88	AKLOL	13.42
7.	Kubíková Lucie		86	SOKOP	13.71
		
Finále A	w=+0,5
1	Hřivnová Pavla		86	AKLOL	12.11  11
2	Chalmovská Lucie	82	BRECL	12.13	9
3	Sajdoková Jana		87	TZTRI	12.44	8
4	Kostnerová Lucie	81	ALKOL	12.44	7
5	Slámová Kateřina	85	ACJBR	12.56	6
6	Hojgrová Veronika	83	SUMPE	12.58	5
7	Jakešová Zoja		85	TZTRI	12.63	4

Finále B	w=+2,4
1	Putalová Iveta		88	ACJBR	12.42	3
2	Hírešová Michaela	87	AKZLI	12.48	2
3	Margolienová Lucia	81	AKZLI	12.54	1
4	Walachová Petra		85	TZTRI	12.60
5	Michalíková Barbora	86	ACJBR	12.66
		
200m
1. rozběh	w=+0,4
1.	Hřivnová Pavla		86	AKLOL	25.00  11
2.	Chalmovská Lucia	82	BRECL	25.24	9
3.	Sajdoková Jana		87	TZTRI	25.37	8
4.	Slámová Kateřina	86	ACJBR	25.54	7
5.	Putalová Iveta		88	ACJBR	25.90	6
6.	Jakešová Zoja		85	TZTRI	25.95	4
7.	Michalíková Barbora	86	ACJBR	26.04	3

2. rozběh	w=+1,1
1.	Kováčíková Petra	83	AKZLI	25.94	5
2.	Hírešová Michaela	87	AKZLI	26.21	2
3.	Hojgrová Veronika	83	SUMPE	26.31
4.	Pašiaková Kateřina	87	AKZLI	26.48
5.	Sedláčková Alice	86	ACJBR	26.67
6.	Gajarská Lenka		85	ACJBR	29.82
	Walachová Petra		85	TZTRI	NP

3. rozběh	w=+1,0
1.	Ingrová Eva		87	ACJBR	26.30	1
2.	Slaninová Lucie		87	TZTRI	26.38
3.	Medvecová Lada		88	FMIST	26.44
4.	Němcová Kateřina	83	AKLOL	26.65
5.	Margolienová Lucia	81	AKZLI	26.71
6.	Šímová Lucie		86	SUMPE	26.74
7.	Petrásková Lucie	86	BRECL	26.94

4. rozběh	w=+0,2
1.	Úlehlová Klára		82	ACJBR	27.16
2.	Pitrunová Jana		88	ACJBR	27.56
3.	Kunstová Tereza		88	AKLOL	27.66
4.	Chorvátová Monika	80	BRECL	28.60
	Píšová Veronika		85	FMIST	NP

400m
1.	Sajdoková Jana		87	TZTRI	57,66  11
2.	Kováčíková Petra	83	AKZLI	58,34	9
3.	Šímová Lucie		86	SUMPE	58,86	8
4.	Sedláčková Alice	86	ACJBR	59,95	7
5.	Úlehlová Klára		82	AKLOL	60,96	4
6.	Doubková Kateřina	72	ACJBR	61,09	3
7.	Servitová Simona	87	ACJBR	61,17	2

1.	Prokešová Petra		88	ACJBR	60,31	6
2.	Bubiková Michaela	87	FMIST	60,83	5
3.	Medvecová Lada		88	FMIST	61,48	1
4.	Nedomová Lucie		85	ACJBR	62,24
5.	Grygarová Jana		79	AKLOL	64,28
6.	Mokrá Renata		88	ACJBR	65,00

1.	Peluhová Zuzana		89	SUMPE	62,43
2.	Pitrumová Jana		88	ACJBR	62,53
3.	Janíková Dita		90	FMIST	65,04
4.	Kubíková Lucie		86	SOKOP	66,29
5.	Lysová Michaela		86	SOKOP	66,63
6.	Svobodová Jitka		84	AKLOL	72,23

800m
1.	Doubková Kateřina	72	ACJBR	2:21.58	11
2.	Bubiková Michaela	87	FMIST	2:22.14	 9
3.	Slavíková Hana		84	SOKOP	2:23.10	 8
4.	Krchová Eva		89	ACJBR	2:25.04	 7
5.	Vývodová Barbora	88	AKZLI	2:26.17	 6
6.	Pišová Petra		87	FMIST	2:26.18	 5
7.	Marková Adéla		90	FMIST	2:26.84	 4
8.	Holejšovská Hana	90	FMIST	2:29.56	 3
9.	Grygarová Jana		79	AKLOL	2:29.60	 2
10.	Kuťková Katarína	86	BRECL	2:44.00	 1
	Brandejská Šárka	89	SUMPE	NF
		
1500m
1.	Doubková Kateřina	72	ACJBR	5:01,49	11
2.	Musilová Kateřina	88	SOKOP	5:01,98	 9
3.	Dostálová Marie		76	AKLOL	5:09,43	 8
4.	Sklenářová Hana		88	BRECL	5:10,98	 7
5.	Mašková Markéta		90	SOKOP	5:11,99	 6
6.	Holušová Karolína	90	SOKOP	5:12,11	 5
7.	Straková Pavla		90	SUMPE	5:23,29	 4
8.	Droppová Tereza		86	FMIST	5:26,91	 3
9.	Hertlová Kateřina	82	SOKOP	5:28,01	 2
10.	Schindlerová Zuzana	87	FMIST	5:47,01	 1
11.	Janošcová Monika	83	FMIST	5:54,50
	Nedomová Michaela	86	AKLOL	NF

3000m
1.	Slavíková Hana		84	SOKOP	10:49,91 11
2.	Hertlová Kateřina	82	SOKOP	11:14,25  9
3.	Pokorná Zuzana		87	AKLOL	11:24,53  8
4.	Frühaufová Helena	85	ACJBR	11:28,03  7
5.	Petrů Romana		88	BRECL	11:35,07  6
6.	Zátopková Andrea	87	AKZLI	11:49,15  5
7.	Kufová Klára		86	TZTRI	11:57,21  4
8.	Šindelková Romana	89	FMIST	12:00,09  3
9.	Pospíchalová Kamila	83	AKLOL	12:10,33  2
10.	Králová Kateřina	88	SOKOP	12:44,19  1
11.	Pavelková Zuzana	77	FMIST	12:52,07
12.	Janošcová Monika	83	FMIST	12:54,65
	Szotkowská Monika	88	TZTRI	NF
	Ciencialová Jarmila	67	TZTRI	NP
	Spurná Ivana		66	AKLOL	NP
		
100m překážek		
1. rozběh	w=+0,7
1	Walachová Petra		85	TZTRI	14.63  11
2	Kostnerová Lucie	81	AKLOL	14.89	9
3	Cikrdlová Martina	83	ACUBR	15.02	8
4	Tomašeková Lucia	82	BRECL	15.08	7
5	Lunterová Zuzana	85	AKZLI	15.12	6
6	Mahdalová Michaela	86	AKZLI	15.21	5
7	Srpková Barbora		86	ACUBR	16.03	2

2. rozběh	w=+0,9
1	Němcová Kateřina	83	AKLOL	15.45	4
2	Báňová Kateřina		86	ACJBR	16.02	3
3	Klosová Barbora		87	TZTRI	16.21	1
4	Kavecká Alexandra	87	SOKOP	16.77
5	Kubíčková Kateřina	86	SUMPE	17.42
6	Metzová Veronika	87	FMIST	18.06
7	Vymazalová Veronika	86	AKLOL	NF
		
400m překážek
1.	Báňová Kateřina		86	ACJBR	1:06,84	11
2.	Kavecká Alexandra	87	SOKOP	1:08,24	 9
3.	Polýnková Adriana	85	AKLOL	1:08,43	 6,5
4.	Němcová Klára		87	ACJBR	1:08,59	 5
5.	Srpková Barbora		86	ACJBR	1:10,08	 3
6.	Nedomová Lucie		85	ACJBR	1:11,97	 2
7.	Zamišková Veronika	86	ACJBR	1:13,27	 1
8.	Štěpánová Alena		83	ACJBR	1:13,83

1.	Ručková Lenka		88	FMIST	1:08,29	 8
2.	Klapetková Lenka	86	SUMPE	1:08,43	 6,5
3.	Kubíčková Kateřina	86	SUMPE	1:08,83	 4
4.	Růžičková Klára		88	BRECL	1:14,01
5.	Schindlerová Zuzana	87	FMIST	1:14,07
	Mrázková Kristýna	87	AKLOL	NF
	Mižďochová Lucie	85	SOKOP	NF

výška
1.	Mižďochová Lucie	85	SOKOP	168    11
2.	Severová Nela		87	AKLOL	163	9
3.	Pindurová Dagmar	74	TZTRI	163	8
4.	Dupalová Ivana		84	ACJBR	158	7
5.	Gojišová Radana		86	AKZLI	158	6
6.	Gajarská Lenka		85	ACJBR	158	5
7.	Ručková Lenka		88	FMIST	153	4
8.	Dytková Kateřina	88	TZTRI	148	3
9.	Schönová Lucie		88	AKLOL	148	2
10.	Benešová Diana		88	SOKOP	148	1
11.	Lucká Romana		80	BRECL	143
12.	Kaprálková Barbora	86	SOKOP	143
	Kubicová Hana		82	AKZLI	  0
	Klosová Barbora		87	TZTRI	  0
MS	Horská Dana		84	BRECL	163

tyč
1.	Chlebíková Monika	88	BRECL	310    11
2.	Konečná Hana		89	AKLOL	30	8,5
2.	Valová Kateřina			SUMPE	300	8,5
4.	Semrádová Eva		85	SUMPE	300	7
5.	Olejníková Markéta	87	AKZLI	280	5
5.	Kaprálková Barbora	86	SOKOP	280	5
5.	Zmeltyová Eva		86	AKLOL	280	5
8.	Rutarová Táňa		87	SUMPE	280	2,5
8.	Petrová Veronika	86	SUMPE	280	2,5
10.	Musilová Kateřina	88	SOKOP	260	1
11.	Slouková Adriana	89	AKLOL	240
12.	Metzová Veronika	87	FMIST	240
	Vaculová Ivana		87	SOKOP	NP

dálka
1.	Kostnerová Lucie	81	AKLOL	572 +0,2 11
2.	Petrásková Lucie	86	BRECL	558 +2,1  9
						558 +1,2
3.	Lunterová Zuzana	85	AKZLI	555 +0,3  8
4.	Mahdalová Michaela	86	AKZLI	546 +1,0  7
5.	Dytková Kateřina	88	TZTRI	544 +2,3  6
						527 +1,6
6.	Slaninová Lucie		87	TZTRI	538 +1,0  5
7.	Gajarská Lenka		85	ACJBR	537 +2,2  4
						535 +0,7
8.	Zmeltyová Eva		86	AKLOL	535 +1,0  3
9.	Kalmanová Jana		85	BRECL	523 +0,9  2
10.	Obermajerová Lucie	83	ACJBR	516 +0,2  1
11.	Konečná Hana		89	AKLOL	500 +0,6
12.	Vymazalová Veronika	86	AKLOL	488 +0,8
13.	Němcová Kateřina	83	AKLOL	483 +0,9
14.	Schönová Lucie		88	AKLOL	478 +0,4
15.	Pláteníková Eva		87	BRECL	475 +0,4
16.	Hermanová Andrea	86	ACUBR	475 +0,8
17.	Pilcová Veronika	86	TZTRI	464 +0,0
18.	Nikodémová Lucie	89	TZTRI	457 +0,2
19.	Grünerová Petra		85	SUMPE	440 +0,6
	Walachová Karolína	89	TZTRI	0
	Kubíčková Šárka		87	TZTRI	NP

trojskok
1.	Kalmanová Jana		85	BRECL	11.99 +1,2 11
2.	Petrásková Lucie	86	BRECL	11.65 +0,7  9
3.	Cikrdlová Martina	83	ACJBR	11.58 +0,5  8
4.	Szmeková Emilie		60	TZTRI	11.57 +0,4  7
5.	Obermajerová Lucie	83	ACJBR	10.83 +2,1  6
						10.73 +0,1  reg.
6.	Kučerová Andrea		86	AKZLI	10.48 +0,2  5
7.	Mižďochová Lucie	85	SOKOP	 9.68 +1,3  4
	Jakešová Zoja		85	TZTRI	 NP

koule 4kg
1.	Zaťková Martina		86	BRECL	13.87  11
2.	Pupíková Lucie		88	ACJBR	11.78	9
3.	Doležalová Eva		79	BRECL	11.39	8
4.	Tomašeková Lucia	82	BRECL	11.31	7
5.	Rutarová Irena		72	SUMPE	11.09	6
6.	Hynková Kateřina	80	SUMPE	11.06	5
7.	Vymazalová Veronika	86	AKLOL	10.96	4
8.	Baronová Lenka		82	AKZLI	10.55	3
9.	Milošová Lenka		85	AKZLI	 9.90	2
10.	Všoláková Martina	86	FMIST	 9.63	1
11.	Tomaštíková Lenka	82	AKZLI	 9.22
12.	Majzlíková Hana		87	BRECL	 7.14
	Ohneiserová Lucie	86	TZTRI	 NP

disk 1kg
1.	Rutarová Irena		72	SUMPE	39.63  11
2.	Baronová Lenka		82	AKZLI	35.43	9
3.	Táborská Hana		89	SUMPE	34.66	8
4.	Hynková Kateřina	80	SUMPE	34.54	7
5.	Tomaštíková Lenka	82	AKZLI	33.83	6
6.	Zaťková Martina		86	BRECL	33.67	5
7.	Všoláková Martina	86	FMIST	30.25	4
8.	Kotíková Sylva		86	AKZLI	29.34	3
9.	Tománková Marie		83	FMIST	29.25	2
10.	Matoková Ivana		87	FMIST	28.80	1
11.	Pupíková Lucie		88	ACJBR	28.11
12.	Vařeková Alena		84	FMIST	27.82
13.	Prudilová Hana		85	AKLOL	26.53
14.	Kupčová Kateřina	86	FMIST	21.43
	Chudárková Klára	89	TZTRI	NP
	Ohneiserová Lucie	86	TZTRI	NP
	Janková Veronika	86	BRECL	26.64

kladivo
1.	Tomaštíková Lenka	82	AKZLI	46,86  11
2.	Korábová Lenka		87	BRECL	44,96	9
3.	Hynková Kateřina	80	SUMPE	42,33	8
4.	Grúňová Anna		87	AKZLI	37,06	7
5.	Matoková Ivana		87	FMIST	35,93	6
6.	Rutarová Irena		82	SUMPE	33,88	5
7.	Baronová Lenka		82	AKZLI	31,24	4
8.	Hamalová Lucie		88	SUMPE	30,70	3
9.	Prudilová Hana		85	AKLOL	30,16	2
10.	Obračajová Zuzana	87	FMIST	29,76	1
11.	Maštalířová Klára	71	FMIST	29,47
12.	Kotíková Sylva		86	AKZLI	28,01
13.	Kupčová Kateřina	86	FMIST	27,69
14.	Švecová Šárka		87	FMIST	26,95
15.	Tománková Marie		83	FMIST	25,27
16.	Majzlíková Hana		87	BRECL	 0
	Ohneiserová Lucie	86	TZTRI	NP

oštěp 600g
1.	Prudilová Hana		85	AKLOL	43.28  11
2.	Ludanyiová Petra		ACJBR	41.00	9
3.	Milošová Lenka		85	AKZLI	40.55	8
4.	Zeťková Lenka		88	AKZLI	37.78	7
5.	Tomašeková Lucia	82	BRECL	37.76	6
6.	Doležalová Eva		79	BRECL	36.68	5
7.	Táborská Hana		89	SUMPE	35.11	4
8.	Všoláková Martina	86	FMIST	34.57	3
9.	Ručková Lenka		88	FMIST	31.13	2
10.	Trombiková Agata	89	TZTRI	28.65	1
11.	Vaculová Ivana		87	SOKOP	28.30
12.	Lucká Romana		80	BRECL	28.17
12.	Šauerová Kateřina	86	ACUBR	26.76
13.	Kollárová Ivona		88	TZTRI	24.36
14.	Hamalová Lucie		88	SUMPE	24.05
	Zemanová Erika		85	AKZLI	NP
MS	Janková Veronika	86	BRECL	40.52

4x100m
1.	Kostnerová-Úlehlová-Hřivnová-Němcová		48.72  11
2.	Dytková-Walachová P.-Klosová-Jakešová		49.33	9
3.	Sedláčková-Šauerová-Ingrová-Slámová    		49.74	8
4.	Pláteníková-Růžičková-Petrásková-Chalmovská	49.97	6
5.	Holušová-Kaprálková-Kubíková-Lysová    		53.20	3
	Höjgrová-Peluhová-Kubíčková-Šímová     		NF
	Němcová-Janíková-Pišová V.-Pišová P.    	NF
	Lacigová-Gorecká-Mahdalová-Pašiaková		NP

1.	Hirešová-Kováčiková-Margolienová-Lunterová	49.91	7
2.	Cikrdlová-Prokešová-Srpková-Michalíková  	52.58	5
3.	Servitová-Štěpánová-Zamišková-Pitrunová		53.16	4
4.	Zmeltyová-Konečná-Slouková-Kunstová   		53.53	2
5.	Fricová-Grünerová-Klapetková-Petrová       	53.79	1
6.	Holejšovská-Droppová-Švecová-Šindelková		56.48

4x400m
1.	Bubiková-Medvecová-Janíková-Holejšovská		4:11,74	11
2.	Kubíčková-Klapetková-Peluhová-Šímová		4:13,36	 9
3.	Báňová-Nedomová-Servitová-Štěpánová		4:14,92	 8
4.	Polýnková-Grygarová-Úlehlová-Mrázková		4:15,83  7
5.	Walachová P.-Jakešová-Slaninová-Kubíčková	4:21,82	 6
6.	Hertlová-Kavecká-Králová-Musilová		4:25,36	 5
7.	Pláteníková-Sklenářová-Kuťková-Tomašeková	4:34,74	 2

1.	Metzová-Pišová P.-Němcová-Pišová V.		4:29,53	 4
2.	Pavelková-Droppová-Šindelková-Schindlerová	4:34,03	 3
3.	Rutarová-Semrádová-Straková-Valová		4:35,88	 1

Konečná tabulka po 1.kole
1.	ACP Junior Brno-B	8
2.	AK Olomouc		7
3.	Lokomotiva Břeclav	6
4.	AK Zlín			5
5.	TJ Šumperk		4
6.	TJ TŽ Třinec		3
7.	Sokol Opava		2
8.	Slezan Frýdek-Místek	1


Zpět na hlavní stranu