3. kolo krajského přeboru družstev - dívky mladší

Krajský přebor jednotlivců

Uherské Hradiště - 1.6.2004

60m - rozběhy
1	Laštovicová Sandra	220291	ZL	8,8
2	Henešová Kateřina	    92	ZL	8,8
3	Peštová Eva		190591	ZL	8,8
4	Martínková Kateřina	090693	UH	9,8
5	Kluková Martina		200793	UH     11,0

1	Plišťáková Žaneta	310391	ZL	9,0
2	Lorencová Erika		061191	ZL	9,9
3	Bičanová Nicol		041194	UH     10,6
4	Ohnoutková Barbora	120694	UH     10,9

1	Koudelová Lucie		060794	UH	9,4
2	Foretová Aneta		280892	UH	9,4
3	Jandeková Kristýna	141191	UH     10,2
MS	Glabová Mirka		    91	ZL	8,9
MS	Henešová Barbora	    94	ZL     10,2

Finále
1	Peštová Eva		190591	ZL	8,7	7
2	Laštovicová Sandra	220291	ZL	8,8	5
3	Plišťáková Žaneta	310391	ZL	9,0	4
4	Koudelová Lucie		060794	UH	9,5	3

1	Foretová Aneta		280892	UH	9,4	2
2	Martínková Kateřina	090693	UH	9,8	1
3	Lorencová Erika		061191	ZL	9,8
4	Jandeková Kristýna	141191	UH     10,1
5	Bičanová Nicol		041194	UH     10,6

150m
1	Štěrbová Barbora	100392	UH	20,8	7
2	Hyráková Lucie		210291	UH	21,1	5
3	Vořechovská Ivana	141291	ZL	21,6	4
4	Fládrová Lucie		021191	ZL	22,4	2,5
	Henešová Kateřina	    92	ZL	NP

1	Malinová Tereza		    91	ZL	22,5	1
2	Handlová Zuzana		    91	ZL	23,8
3	Jandeková Kristýna	141191	UH	25,1
4	Bičanová Nicol		041194	UH	27,1
5	Kluková Martina		200793	UH	27,2

1	Havelčíková Kristýna	070991	UH	22,4	2,5
2	Kluková Zuzana		141191	UH	23,1
3	Martínková Kateřina	090693	UH	24,6
MS	Glabová Mirka		    91	ZL	21,9
S	Henešová Barbora	    94	ZL	25,0

300m
1	Maliňáková Zuzana	160291	ZL	50,0	7
2	Ohnoutková Barbora	120694	UH	56,7	5

800m
1	Havelčíková Kristýna	070991	UH	2:51,7	7
2	Fládrová Lucie		021191	ZL	2:58,1	5
3	Kluková Zuzana		141191	UH	3:02,5	4
4	Koudelová Lucie		060794	UH	3:17,5	3
MS	Zoubková Zuzana		    91	ZL	3:17,7

60m překážek
1	Farkašovská Lucie	140591	UH	10,9	7
2	Štěrbová Barbora	100392	UH	11,0	5
3	Vořechovská Ivana	141291	ZL	11,2	3,5

1	Křeháčková Lenka	270691	UH	11,2	3,5
	Pospíšková Kamila	250691	UH	NF

výška
1	Henešová Kateřina	    92	ZL	125	7
2	Hyráková Petra		210291	UH	125	5
3	Popovičová Pavlína	    91	ZL	120	3
3	Horáková Jana		180891	UH	120	3
3	Malinová Tereza		    91	ZL	120	3

dálka
1	Štěrbová Barbora	100392	UH	462	7
2	Vořechovská Ivana	141291	ZL	427	5
3	Křeháčková Lenka	270691	UH	424	4
4	Farkašovská Lucie	140591	UH	421	3
5	Peštová Eva		190591	ZL	409	2
6	Malinová Tereza		    91	ZL	408	1
7	Pospíšková Kamila	250691	UH	406
8	Plišťáková Žaneta	310391	ZL	390
9	Laštovicová Sandra	220291	ZL	388
10	Foretová Aneta		280892	UH	339
11	Hyráková Lucie		210291	UH	337
12	Fládrová Lucie		021191	ZL	324
13	Martínková Kateřina	090693	UH	323
14	Bičanová Nicol		041194	UH	322
15	Koudelová Lucie		060794	UH	320
MS	Glabová Mirka		    91	ZL	398
MS	Zoubková Zuzana		    91	ZL	249
MS	Henešová Barbora	    94	ZL	314

koule 3 kg
1	Handlová Zuzana		    91	ZL	7,63	7
2	Horáková Jana		180891	UH	7,15	5
3	Lorencová Erika		061191	ZL	7,14	4
4	Hyráková Petra		210291	UH	6,92	3
5	Maliňáková Zuzana	160291	ZL	6,76	2

kriket
1	Hyráková Petra		210291	UH	39,14	7
2	Handlová Zuzana		    91	ZL	38,48	5
3	Maliňáková Zuzana	160291	ZL	34,04	4
4	Popovičová Pavlína	    91	ZL	32,49	3
5	Foretová Aneta		280892	UH	31,08	2
6	Lorencová Erika		061191	ZL	30,57	1

4x60m
1	Horáková J-Křeháčková-Farkašovská-Hyráková L UH-A 34,4 7
2	Peštová-Laštovicová-Plišťáková-Popovičová    ZL-A 34,5 5
3	Pospíšková-Havelčíková-Kluková-Jandeková     UH-B 37,7 4
	
Pořadí na hřišti
1	Sl.Sl.Uh.Hradiště	105	3
2	AK Zlín			 91	2
	TJ Val.Meziříčí

Pořadí po 3 kolech
1	AK Zlín			330,5	8
2	Sl.Sl.Uh.Hradiště	288,5	7
	TJ Val.Meziříčí

Ředitel soutěže		Tichavský Květoslav
Řídící soutěže		Gybas Petr
Hlavní rozhodčí		Gajdošík Stanislav, 264


Zpět na hlavní stranu