3. kolo KPD - žačky starší

Krajský přebor jednotlivců

Uherské Hradiště 2.6.2004

60m - rozběhy
1	Ronzová Hana		300490	JO	8,4
2	Hromečková Tereza	311090	ZL-B	8,6
3	Palyzová Veronika	    91	VM	8,9
4	Špalková Natálie	    90	VM	9,2
5	Charvátová Simona	160890	ZL-B	9,3

1	Lacigová Barbora	300689	ZL-A	8,0
2	Klementová Zuzana	051089	UH	8,1
3	Smetanová Kateřina	030490	ZL-B	8,8
4	Špalková Simona		    90	VM	9,3
NP	Šilhanová Sabina	101089	ZL-A	NP

1	Jenyšová Zuzana		160490	JO	8,3
2	Uhrová Kristýna		120290	ZL-A	8,3
3	Fialová Tereza		261290	ZL-B	8,6
4	Nuhlíčková Dita		250390	UH	8,6
5	Skřivánková Zuzana	280989	JO	8,8
6	Záhorská Jiřina		    90	ZL-B	9,0

1	Lišková Nela		    90	VM	8,5
2	Podlasová Jana		110290	JO	8,7
3	Mohauptová Zuzana	270690	UH	8,9
4	Juráňová Petra		220990	UH	8,9
5	Surovíková Lídie	    91	UH	9,2
6	Vychopňová Michaela	190391	UH	9,3

Finále
1	Lacigová Barbora	300689	ZL-A	7,9    11
2	Klementová Zuzana	051089	UH	8,0	9
3	Jenyšová Zuzana		160490	JO	8,4	8
4	Ronzová Hana		300490	JO	8,5	7
5	Uhrová Kristýna		120290	ZL-A	8,6	6
6	Lišková Nela		    90	VM	8,6	5

1	Podlasová Jana		110290	JO	8,6	4
2	Fialová Tereza		261290	ZL-B	8,7	3
3	Skřivánková Zuzana	280989	JO	8,7	2
4	Hromečková Tereza	311090	ZL-B	8,8	1
5	Nuhlíčková Dita		250390	UH	8,9
6	Smetanová Kateřina	030490	ZL-B	9,0

150m
1	Šutová Eva		210790	KM	19,4   11
2	Vávrová Vendula		110290	UH	19,6	9
3	Ronzová Hana		300490	JO	20,3	8
4	Hrubošová Lenka		311089	ZL-A	20,4	7
5	Jenyšová Zuzana		160490	JO	20,7	4,5
6	Podlasová Jana		110290	JO	21,0	2,5

1	Lišková Nela		    90	VM	20,6	6
2	Hořáková Martina	241190	KM	21,0	2,5
3	Špalková Simona		    90	VM	22,0	1
4	Špalková Natálie	    90	VM	22,5
5	Očadlíková Andrea	170592	JO	24,1

1	Jenyšová Petra		270791	JO	20,7	4,5
2	Pospíšilová Jana	221190	ZL-B	22,7
3	Plačková Iva		090789	KM	23,2
4	Martinů Monika		200590	ZL-B	23,4
5	Šilhanová Sabina	101089	ZL-A	NP

300m
1	Vávrová Vendula		110290	UH	43,1   11
2	Jenyšová Petra		270791	JO	44,2	9
3	Hořáková Martina	241190	KM	45,3	8
4	Plačková Iva		090789	KM	50,7	7
5	Očadlíková Andrea	170592	JO	51,0	6
NP	Martinů Monika		200590	ZL-B	NP

800m
1	Podlasová Zuzana	110290	JO	2:39,1 11
2	Marková Denisa		130289	ZL-A	2:42,8	9
3	Juráňová Petra		220990	UH	2:49,7	8
	Surovíková Lídie	    91	UH	NP

100m překážek
1	Šutová Eva		210790	KM	17,0
2	Pospíšilová Lucie	270790	ZL-A	18,9
	Procházková Gabriela	020390	JO	NF

200m překážek
1	Šutová Eva		210790	KM	30,3   11
2	Lacigová Barbora	300689	ZL-A	32,1	8
3	Olšanová Alena		160989	JO	35,2	6
4	Nováková Eva		010489	ZL-A	34,0	5

1	Klementová Zuzana	051089	UH	30,9	9
2	Hořáková Martina	241190	KM	33,7	7
3	Plačková Iva		090789	KM	43,6	4
	Antošová Kateřina	310789	ZL-A	NF

výška
1	Anjelová Petra		020189	UH	145    11
2	Palyzová Veronika	    91	VM	135	9
3	Prudká Adéla		300591	JO	135	7
4	Ovčáčková Zuzana	140490	JO	135	8
	Věrná Hana		100589	UH	0	

tyč
1	Nováková Eva		010489	ZL-A	280    11
2	Marková Denisa		130289	ZL-A	220	9
3	Ťavodová Lucie		010689	ZL-A	200	8

dálka
1	Olšanová Alena		160989	JO	487    11
2	Žáková Klára		010389	ZL-A	465	9
3	Višněvská Kateřina	120789	ZL-A	465	8
4	Věrná Hana		100589	UH	460	7
5	Skřivánková Zuzana	280989	JO	440	6
6	Hrubošová Lenka		311089	ZL-A	440	5
7	Smetanová Kateřina	030490	ZL-B	425	4
8	Melichárková Šárka	270790	ZL-A	423	3
9	Uhrová Kristýna		120290	ZL-A	410	2
10	Juráňová Petra		220990	UH	401	1
11	Charvátová Simona	160890	ZL-B	396
12	Pospíšilová Jana	221190	ZL-B	386
13	Surovíková Lídie	    91	UH	365
14	Vychopňová Michaela	190391	UH	341

koule 3 kg
1	Krajíčková Erika	150389	ZL-A	9,95   11
2	Anjelová Petra		020189	UH	9,72	9
3	Ťavodová Lucie		010689	ZL-A	9,63	8
4	Melichárková Šárka	270790	ZL-A	9,02	7
5	Matějíčková Petra	140290	ZL-B	8,80	6
6	Bednaříková Radka	181290	JO	8,51	5
7	Vymazalová Monika	061189	UH	8,35	4
8	Mahovská Iveta		311090	ZL-A	8,23	3
9	Drápalová Vendula	    89	VM	7,80	2
10	Procházková Gabriela	020390	JO	7,66	1
11	Ovčáčková Zuzana	140490	JO	7,43
12	Slováková Petra		200990	ZL-A	7,38
13	Záhorská Jiřina		060690	ZL-B	6,66

disk 1 kg
1	Ťavodová Lucie		010689	ZL-A	25,19  11
2	Krajíčková Erika	150389	ZL-A	20,62	9
3	Zamazalová Monika	061189	UH	19,08	8
4	Matějíčková Petra	140290	ZL-B	18,19	7
NP	Mahovská Iveta		311090	ZL-A	NP

oštěp 600g
1	Krajíčková Erika	150389	ZL-A	31,25  11
2	Melichárková Šárka	270790	ZL-A	27,55	9
3	Bednaříková Radka	181290	JO	25,29	8
4	Matějíčková Petra	140290	ZL-B	23,11	7
5	Zamazalová Monika	061189	UH	22,57	6
6	Prudká Adéla		300591	JO	20,48	5

4x60m
1	Ronzová-Olšanová-Ovčáčková Z-Jenyšová Z		 JO-A	32,8 11
2	Smýkalová-Strachotová-Šilhanová-Vilímková	 ZL-A-2	33,0  9
3	Podlasová J-Jenyšová P-Prudká-Podlasová Z	 JO-B	34,1  8
4	Špalková S-Špalková N-Lišková-Palyzová		 VM	34,7  7
5	Pospíšilová-Antošová-Žáková-Hrubošová		 ZL-A-1	34,8  6
6	Skřivánková Z-Bednaříková-Očadlíková-Procházková JO-C	36,7  5

Pořadí na hřišti
1	AK Zlín - A		6	186
2	Jiskra Otrokovice	5	146,5
3	Sl.Sl.Uh.Hradiště	4	92
4	AK  Kroměříž		3	50,5
5	TJ Val.Meziříčí		2	30
6	AK Zlín - B		1	28

Pořadí po 3. kole
1	AK Zlín - A		18	644
2	Sl.Sl.Uh.Hradiště	14	364
3	Jiskra Otrokovice	13	358
4	AK Zlín - B		 6	 93
5	AK  Kroměříž		 6	 91,5
6	TJ Val.Meziříčí		 5	 71,5

Ředitel závodu			Květoslav Tichavský
Hlavní rozhodčí			Hana Smetanová
Řídící soutěže			Ivan Hejtmánek


Zpět na hlavní stranu