3. kolo krajského přeboru družstev - hoši mladší

Krajský přebor jednotlivců

Uherské Hradiště - 1.6.2004

60m - rozběhy
1	Vajďák Jan		    91	ZL	8,2
2	Veselský Marek		210991	ZL	8,8
3	Koběluš Jan		    93	UH	8,9
4	Hořanský Daniel		    92	VM	9,0
5	Jelínek Dominik		    94	UH	9,6

1	Smrža Lubomír		091091	ZL	7,9
2	Makeš Michal		020291	ZL	8,6
3	Kočenda Patrik		    91	UH	8,9
4	Bartošík Ctirad		300191	ZL	9,0
5	Břůstek Miroslav	    93	UH	9,3

Finále
1	Smrža Lubomír		091091	ZL	7,8	7
2	Vajďák Jan		    91	ZL	8,0	5
3	Makeš Michal		020291	ZL	8,6	4
4	Kočenda Patrik		    91	UH	8,8	3
5	Veselský Marek		210991	ZL	9,0	2
6	Koběluš Jan		    93	UH	9,0	1

150m
1	Vajďák Jan		    91	ZL	19,6	5
2	Sláčik Tomáš		040391	ZL	20,3	4
3	Bělošek Filip		040791	UH	20,7	3
4	Popelka Tomáš		150292	UH	21,6
5	Hořanský Daniel		    92	VM	22,6

1	Smrža Lubomír		091091	ZL	19,0	7
2	Kočenda Patrik		    91	UH	21,1	2
3	Stoklásek Michal	300591	UH	21,1	1
4	Koběluš Jan		    93	UH	23,4
5	Hanačík Filip		161193	UH	24,0

300m
1	Makeš Michal		020291	ZL	48,0	7
2	Sýkora Michal		170792	VM	48,4	5
3	Veselský Marek		210991	ZL	50,8	4
4	Turčín Jiří		120492	ZL	53,7	3
5	Skula Marcel		151291	UH	55,0	2

800m
1	Sýkora Michal		170792	VM	2:30,9	7
2	Král Jiří		180991	ZL	2:32,4	5
3	Dvorník Rostislav	260991	UH	2:37,6	4
4	Jurutka Vojtěch		    91	UH	2:46,7	3
5	Hanačík Filip		161193	UH	3:04,1	2

60m překážek
1	Žůrek Patrik		060391	ZL	9,9	7
2	Černý Štěpán		100791	ZL	10,2	5

výška
1	Sláčik Tomáš		040391	ZL	143	7
2	Bělošek Filip		040791	UH	140	5
3	Machálka Ondřej		141191	ZL	130	4
MS	Helešic Marek		271091	ZL	115

dálka
1	Hanačík Viktor		130592	UH	426	7
2	Koběluš Jan		    93	UH	408	5
3	Bartošík Ctirad		300191	UH	405	4
4	Dvorník Rostislav	260991	ZL	401	3
5	Břůstek Miroslav	    93	UH	401	2
6	Tomeček Jan		061191	ZL	396	1
7	Veselský Marek		210991	ZL	386
8	Král Jiří		180991	ZL	384
9	Sklenář Martin		030392	UH	374
10	Popelka Tomáš		150292	ZL	365
11	Hanačík Filip		161193	UH	333
	Machálka Ondřej		141191	ZL	  0
	Vondráček Tomáš		080292	UH	 NP

koule 3kg
1	Trčala Roman		151291	ZL	12,01	7
2	Janásek Martin		060591	ZL	9,99	5
3	Sklenář Martin		030392	UH	7,89	4
4	Bílý Ondřej		150891	ZL	7,82	3
5	Jurutka Vojtěch		    91	ZL	7,80	2
6	Tomeček Jan		061191	ZL	6,78	1
7	Turčín Jiří		120492	ZL	5,66
MS	Helešic Marek		271091	ZL	7,71

kriket
1	Hanačík Viktor		130592	UH	53,66	7
2	Sklenář Martin		030392	UH	52,48	5
3	Vajďák Jan		    91	ZL	51,66	4
4	Janásek Martin		060591	UH	48,08	3
5	Trčala Roman		151291	UH	45,38	2
6	Hába Václav		120391	ZL	41,62	1
7	Bílý Ondřej		150891	UH	41,18
8	Tomeček Jan		061191	ZL	39,08
9	Břůstek Miroslav	    93	UH	38,10
10	Machálka Ondřej		141191	ZL	37,59
11	Skula Marcel		151291	UH	34,50
12	Turčín Jiří		120492	ZL	31,26
13	Jelínek Dominik		    94	ZL	26,55

4x60m
1	Bílý-Hába-Žůrek-Smrža		 ZL-A	31,7	7
2	Černý-Janásek-Stoklásek-Sláčik	 ZL-B	33,1	5
3	Hanačík-Bartošík-Kočenda-Bělošek UH	36,2	4

Pořadí na hřišti
1	AK Zlín			115	3
2	Sl.Sl.Uh.Hradiště	 69	2
3	TJ Val.Meziříčí		 12	1

Pořadí po 3 kolech
1	AK Zlín			422	9
2	Sl.Sl.Uh.Hradiště	159	6
3	TJ Val.Meziříčí		 12	1

Ředitel soutěže		Tichavský Květoslav
Řídící soutěže		Marčíková Milena
Hlavní rozhodčí		Gajdošík Stanislav, 264


Zpět na hlavní stranu