3. kolo KPD - žáci starší

Krajský přebor jednotlivců

Uherské Hradiště 2.6.2004

60m
1	Ladman Filip		230590	ZL	7,7	7
2	Červenka Štěpán		150590	ZL	7,7	5
3	Zouhar Jiří		011189	ZL	8,4	4
4	Slezáček Vojtěch	171090	ZL	8,6	3
5	Šmíd Marek		030192	JO	9,0	2
6	Hořanský Daniel		260692	VM	9,1	1

150m
1	Gajdůšek Ondřej		290390	JO	18,9	7
2	Červenka Štěpán		150590	ZL	19,2	5
3	Kubec Martin		160390	ZL	20,0	4
4	Zouhar Jiří		011189	ZL	21,2	3
5	Sýkora Michal		170792	VM	22,3	2
6	Hořanský Daniel		260692	VM	22,4	1
7	Neišl Valdemar		130190	JO	NP

300m
1	Kubec Martin		160390	ZL	42,2	7
2	Slezáček Vojtěch	171090	ZL	45,0	5
3	Sýkora Lukáš		210690	VM	46,4	4

800m
1	Sýkora Lukáš		210690	VM	2:20,3	7
2	Blšťák Jan		120590	KM	2:28,7	5
3	Chludil Štěpán		261190	ZL	2:33,7	4
4	Sýkora Michal		170792	VM	2:34,1	3
5	Velcer Martin		180290	ZL	2:36,1	2
6	Hořelka Václav		280390	ZL	2:40,4	1
7	Mana Dominik		    89	ZL	2:44,4

100m překážek
1	Polách Josef		140890	ZL	14,5
2	Mazáč Martin		060590	UH	14,6
3	Gajdůšek Ondřej		290390	JO	14,6

1	Hrabinec Radek		150689	UH	15,0
2	Blšťák Jan		120590	KM	20,3

200m překážek
1	Hrabinec Radek		150689	UH	29,0	7
2	Mazáč Martin		060590	UH	29,8	5
3	Blšťák Jan		120590	KM	35,1	4

tyč
1	Pašiak Adam		180790	ZL	290	7
2	Adámek Jan		020189	ZL	270	5
MS	Horák Ondřej		    88	UH	300

dálka
1	Adámek Jan		020189	ZL	576	7
2	Gajdůšek Ondřej		290390	JO	556	5
3	Mazáč Martin		060590	UH	507	4
4	Zouhar Jiří		011189	ZL	484	3
5	Velcer Martin		180290	ZL	481	2
6	Bednařík Antonín	300190	ZL	470	1
7	Šmíd Marek		030192	JO	408
NP	Svozil Vladimír		030991	JO	NP
NP	Kubec Martin		160390	ZL	NP

koule 4 kg
1	Stündl Jakub		180590	ZL	10,71	7
2	Zábojník Petr		200289	ZL	10,71	5
3	Ponížil Martin		280390	ZL	10,69	4
4	Červenka Štěpán		150590	ZL	 9,97	3
5	Genčúr Štěpán		150190	ZL	 9,46	2
6	Ladman Filip		230590	ZL	 8,49	1
7	Juruška Libor		300390	ZL	 7,48
8	Hořelka Václav		280390	ZL	 7,46
9	Košárek Matěj		111390	ZL	 7,20
10	Bednařík Antonín	300190	ZL	 6,60

disk 1 kg
1	Pašiak Adam		180790	ZL	32,26	7
2	Adámek Jan		020189	ZL	31,40	5
3	Smetana Jiří		130690	ZL	29,98	4
4	Genčúr Štěpán		150190	ZL	24,22	3
5	Juruška Libor		300390	ZL	16,97	2
	Košárek Matěj		111390	ZL	NP
	Konečný Josef		050589	UH	NP

oštěp 600g
1	Zábojník Petr		200289	ZL	40,34	7
2	Vojtek Jan		271089	ZL	36,34	5
3	Ponížil Martin		280390	ZL	35,44	4
4	Genčúr Štěpán		150190	ZL	34,14	3
5	Stündl Jakub		180590	ZL	32,98	2
6	Pašiak Adam		180790	ZL	30,09	1
7	Konečný Josef		050589	UH	29,89
8	Hořelka Václav		280390	ZL	24,69
9	Juruška Libor		300390	ZL	22,86
10	Košárek Matěj		111390	ZL	21,35

4x60m
1	Ladman-Slezáček-Smetana-Vojtek	ZL	30,6	7

Pořadí na hřišti
1	AK Zlín			5	147
2	TJ Val.Meziříčí		4	 18
3	Sl.Sl.Uh.Hradiště	3	 16
4	Jiskra Otrokovice	2	 14
5	AK  Kroměříž		0	  9

Pořadí po 3. kole
1	AK Zlín			15	458
2	Sl.Sl.Uh.Hradiště	10	 82,5
3	Jiskra Otrokovice	 9	 69,5
4	TJ Val.Meziříčí		 8	 40
5	AK  Kroměříž		 0	 12

Ředitel závodu			Květoslav Tichavský
Hlavní rozhodčí			Hana Smetanová
Řídící soutěže			Ivan Hejtmánek


Zpět na hlavní stranu