2. atletická středa

Uherské Hradiště 25.8.2004

60m - ženy
1. běh
1.	Brázdilová Lenka	9.1.1982		UHHRA	8.67
2.	Kozmíková Eva		20.8.1988		AKZLI	8.69
3.	Vávrová Vendula		11.2.1990		UHHRA	8.98
4.	Štěrbová Barbora	10.3.1992		UHHRA	9.44
5.	Křeháčková Lenka	27.6.1991		UHHRA	9.67
6.	Farkašovská Lucie	14.5.1991		UHHRA	9.83

2. běh
1.	Havelčíková Kristýna	7.9.1991		UHHRA	10.35
2.	Kluková Zuzana		14.11.1991		UHHRA	10.45
3.	Jandeková Kristýna	14.11.1991		UHHRA	11.02
4.	Kluková Martina		20.7.1993		UHHRA	11.83

60m - muži
1. běh
1.	Janoušek Martin		2.10.1988		AKZLI	8.01
2.	Bělošek Filip		4.7.1991		UHHRA	8.78
3.	Kočenda Patrik		14.8.1991		UHHRA	9.24
4.	Dědek Michal		4.10.1991		AKZLI	9.42
5.	Janoušek Tomáš		27.12.1991		AKZLI	10.40
6.	Dudek Adam		16.12.1994		UHHRA	10.46

2. běh
1.	Blaha Josef		23.3.1982		UHHRA	7.60
2.	Hruboš Ondřej		14.2.1984		UHHRA	8.03
3.	Smrža Luboš		9.10.1991		AKZLI	8.09
4.	Janíček Jakub		15.1.1978		UHHRA	8.21
5.	Kubec Martin		16.3.1990		AKZLI	8.44
6.	Horák Ondřej		29.8.1988		UHHRA	8.59
7.	Popelka Jan		14.3.1986		UHHRA	8.60

300m - ženy
1.	Vávrová Vendula		11.2.1990		UHHRA	48.71
2.	Havelčíková Kristýna	7.9.1991		UHHRA	56.50
3.	Kluková Zuzana		14.11.1991		UHHRA	62.41
4.	Jandeková Kristýna	14.11.1991		UHHRA	68.12
5.	Kluková Martina		20.7.1993		UHHRA	70.50

300m - muži
1. běh
1.	Janoušek Martin		2.10.1988		AKZLI	41.31
2.	Kubec Martin		16.3.1990		AKZLI	41.48
3.	Kočenda Patrik		14.8.1991		UHHRA	50.87
4.	Dědek Michal		4.10.1991		AKZLI	51.29
5.	Dudek Adam		16.12.1994		UHHRA	57.60

2. běh
1.	Vávra Jan		25.8.1984		UHHRA	39.03
2.	Janíček Jakub		15.1.1978		UHHRA	40.57
3.	Radek Ludvík 		5.10.1982		UHHRA	42.27

500m - ženy
1.	Vávrová Vendula		11.2.1990		UHHRA	1:30.01
2.	Havelčíková Kristýna	7.9.1991		UHHRA	1:46.30

500m - muži
1.	Vávra Jan		25.8.1984		UHHRA	1:09.42
2.	Janíček Jakub		15.1.1978		UHHRA	1:12.09
3.	Radek Ludvík 		5.10.1982		UHHRA	1:15.53

1000m - muži
1.	Janíček Jakub		15.1.1978		UHHRA	2:47.08
2.	Kočenda Patrik		14.8.1991		UHHRA	3:39.84
3.	Janoušek Tomáš		27.12.1991		AKZLI	3:43.52

60m překážek - ml.žactvo
1. běh
1.	Bělošek Filip		4.7.1991		UHHRA	10.16
2.	Farkašovská Lucie	14.5.1991		UHHRA	11.49
3.	Štěrbová Barbora	10.3.1992		UHHRA	11.74
4.	Křeháčková Lenka	27.6.1991		UHHRA	12.02

2. běh
1.	Kluková Zuzana		14.11.1991		UHHRA	13.79
2.	Jandeková Kristýna	14.11.1991		UHHRA	15.03

110m překážek - muži
1.	Popelka Jan		14.3.1986		UHHRA	18.32

200m překážek 
1. běh
1.	Nováková Eva		24.11.1989		AKZLI	34.69
2.	Kozmíková Eva		20.8.1988		AKZLI	DNF

2. běh
1.	Bělošek Filip		4.7.1991		UHHRA	34.94
2.	Štěrbová Barbora	10.3.1992		UHHRA	40.36

3. běh
1.	Farkašovská Lucie	14.5.1991		UHHRA	42.61
2.	Křeháčková Lenka	27.6.1991		UHHRA	42.63

Skok vysoký - ženy
1.	Válková Jana		10.6.1989		AZLI	140

Skok vysoký - muži
1.	Hruboš Ondřej		14.2.1984		UHHRA	175
2.	Popelka Jan		14.3.1986		UHHRA	165
3.	Janoušek Martin		2.10.1988		AKZLI	155

Oštěp 600g - ženy 
1.	Ďurďová Aneta		12.8.1990		AKZLI	26.22

Oštěp - 800g
1.	Hruboš Ondřej		14.2.1984		UHHRA	39.84

Oštěp - 600g
1.	Pašiak Adam		18.7.1990		AKZLI	34.05
2.	Horák Ondřej		29.8.1988		UHHRA	30.91

Disk 1kg - ženy
1.	Sirná Jitka		18.11.1981		OTROK	30.79
2.	Plesarová Zdena		17.6.1958		OTROK	28.14
3.	Opravilová Jana		4.8.1981		OTROK	26.67

Disk - 2kg
1.	Hruboš Ondřej		14.2.1984		UHHRA	31.36

Disk - 1.5kg
1.	Uhlík František		7.10.1944		OTROK	41.35
2.	Horák Ondřej		29.8.1988		UHHRA	35.92

Disk - 1kg
1.	Pašiak Adam		18.7.1990		AKZLI	35.89
2.	Adámek Jan		2.1.1989		AKZLI	32.91

Koule 4kg - ženy
1.	Plesarová Zdena		17.6.1958		OTROK	8.45

Koule 7.25kg
1.	Hadaš Jaroslav		3.11.1974		UHHRA	13.04
2.	Hruboš Ondřej		14.2.1984		UHHRA	10.66

Koule 4kg 
1.	Adámek Jan		2.1.1989		AKZLI	10.16
2.	Pašiak Adam		18.7.1990		AKZLI	 9.95


Zpět na hlavní stranu