Krajské kolo atletického čtyřboje ASPV

Uherské Hradiště 8.5.2004

Mladší žáci I (1995 a mladší)
				50m	dálka	míček	400m	celkem	poř
Májek Pavel		UH	 8,9	335	28,20	82,6	718,10	1
Rytíř Jakub		UH	 9,3	303	33,10	96,8	683,37	2
Straňák Radim		UH	 8,5	310	24,80	83,5	657,47	3
Minařík Miroslav	ZL	 9,4	321	27,20	86,2	656,81	4
Zvonek Luboš		VS	 9,7	287	25,00	95,0	558,23	5
Vičík Ondřej		ZL	 9,3	276	20,30	98,0	513,58	6
Ligurský Radek		ZL	 9,6	252	24,50	99,3	512,72	7
Vitík Petr		KM	10,5	281	25,00	105,7	506,78	8
Kolář Bohumil		ZL	 9,7	261	19,50	101,7	472,59	9
Dostál Aleš		KM	10,1	241	18,90	105,3	432,90 10

Mladší žáci II (1993 - 1994)
				50m	dálka	míček	400m	celkem	poř
Břustek Miroslav	UH	8,0	376	38,00	80,6	634,46	1
Straňák Lukáš		UH	8,5	351	36,30	77,8	591,06	2
Pavelka Petr		KM	8,9	364	38,80	84,7	582,82	3
Trnka Lukáš		ZL	8,5	347	37,30	87,4	556,82	4
Kroča Tomáš		UH	8,7	341	32,50	82,6	532,34	5
Šamša Petr		ZL	8,3	355	27,50	83,8	528,07	6
Hána Vladimír		ZL	8,6	335	30,30	85,7	506,41	7
Gabryš Vojtěch		ZL	8,8	330	33,20	90,2	497,09	8
Strapek Jan		KM	8,9	331	31,20	89,4	486,48	9
Kroča Michal		UH	9,0	334	34,00	95,6	483,93 10
Adamec Jiří		VS	8,8	302	22,50	90,7	423,00 11
Daněk Lukáš		VS	9,4	303	24,80	94,1	406,85 12
Slavík Tomáš		KM	9,2	260	25,90	91,4	397,65 13
Jakubík Vladislav	KM	9,6	300	29,70	104,4	396,73 14
Rýza David		VS	9,9	302	20,40	95,1	375,32 15

Starší žáci I (1991 - 1992)
				60m	dálka	granát	800m	celkem	poř
Kachtík David		UH	 8,7	452	45,30	162,7	741,23	1
Ryšávka Filip		UH	 8,8	415	46,00	171,4	674,28	2
Maxa Petr		UH	 8,7	417	35,50	159,4	666,81	3
Smékal Aleš		KM	 8,9	418	36,60	161,5	659,12	4
Raška Štěpán		UH	 8,9	407	38,00	162,2	651,45	5
Janoštík Václav		ZL	 9,3	394	45,50	176,7	622,24	6
Kret Miroslav		VS	 9,5	407	36,30	166,8	613,29	7
Olivík Miroslav		KM	 9,6	370	34,60	172,0	556,55	8
Výmola Josef		KM	10,3	358	43,80	187,4	533,43	9
Navrátil Jakub		ZL	 9,9	318	37,40	171,4	525,03 10
Olivík Tomáš		KM	10,2	323	32,60	202,4	435,85 11
Slavík Michal		ZL	10,5	294	28,80	204,4	396,57 12
First Roman		ZL	11,9	309	26,50	208,2	366,26 13

Starší žáci II (1988 - 1990)
				60m	dálka	granát	800m	celkem	poř
Stašek Martin		ZL	 8,8	446	58,40	172,5	710,94	1
Navláčil Ondřej		UH	 7,8	489	34,10	151,8	692,61	2
Filipský Tomáš		UH	 8,0	470	46,10	173,9	673,97	3
Smetana Marek		UH	 8,4	433	49,90	166,5	642,14	4
Slavík Miroslav		KM	 8,9	435	46,20	152,3	619,21	5
Slinták Vlastimil	UH	 7,9	452	28,00	153,6	603,55	6
Uherek Václav		ZL	 8,2	384	52,30	181,5	601,76	7
Troják David		UH	 8,3	460	35,10	165,0	596,21	8
Matějíček Jan		ZL	 8,7	456	36,70	156,8	592,38	9
Kunc Dalibor		KM	 8,4	433	29,70	162,2	540,12 10
Žižlavský Jiří		ZL	 9,0	412	32,10	149,3	522,66 11
Tinka Tomáš		KM	10,4	317	27,60	190,5	321,54 12
Gardavský Martin	KM	10,7	292	23,50	194,3	285,76 13

Mladší žačky I (1995 a mladší)
				50m	dálka	míček	400m	celkem	poř
Kaňová Michaela		UH	8,9	325	21,10	85,9	803,97	1
Slámová Kateřina	UH	9,0	326	18,60	89,2	745,36	2
Kopačková Lucie		KM	9,2	305	18,80	83,7	716,25	3
Šarová Sandra		ZL	9,5	300	17,10	106,6	603,04	4
Oharková Markéta	ZL	9,7	303	13,90	94,4	584,27	5
Bumbalíková Michaela	UH	9,6	297	13,50	96,4	573,14	6
Šimčíková Tereza	UH	9,3	300	11,00	100,1	565,74	7
Janečková Zuzana	ZL	9,7	272	16,10	99,8	557,85	8
Mikešová Martina	KM	9,9	268	16,00	97,3	546,45	9
Vaňharová Kristýna	KM	9,7	285	12,50	102,3	527,52 10
Vítková Sandra		KM	9,6	275	11,60	98,9	521,93 11
Zavadilová Magdaléna	KM	9,8	278	 9,30	95,4	502,72 12
Turyová Timea		ZL	9,7	260	10,00	92,9	501,69 13

Mladší žačky II (1993 a 1994)
				50m	dálka	míček	400m	celkem	poř
Flekačová Lucie		UH	 8,0	388	26,00	80,0	634,96	1
Janeková Nicol		ZL	 8,2	362	29,70	81,1	629,35	2
Hubáčková Klaudie	UH	 8,4	379	26,80	83,9	606,10	3
Majková Veronika	UH	 8,3	371	22,70	79,7	583,60	4
Purkarová Eva		KM	 9,1	330	31,00	84,3	572,69	5
Plessnerová Kateřina	UH	 8,0	380	14,20	76,8	568,86	6
Bartoníková Rena	ZL	 8,6	388	19,70	86,7	555,80	7
Kovaříková Barbora	KM	 8,8	350	24,30	88,6	540,37	8
Zvonková Kateřina	VS	 8,8	347	25,40	102,4	526,23	9
Zapletalová Barbora	ZL	 9,0	340	21,40	89,3	506,22 10
Vraspírová Lucie	KM	 9,0	331	21,80	87,5	504,99 11
Trnková Hana		ZL	 9,0	305	24,10	102,9	480,78 12
Langová Eva		UH	 8,4	353	16,70	81,4	529,70 13
Houbanová Sandra	KM	10,2	302	24,40	94,0	455,31 14
Kretová Michaela	VS	 9,6	297	21,00	101,2	438,65 15

Starší žačky I (1991 a 1992)
				60m	dálka	míček	800m	celkem	poř
Hromčíková Anna		UH	 9,6	395	43,50	179,2	628,81	1
Lovecká Monika		UH	 9,2	384	29,50	189,0	543,68	2
Fialová Lucie		UH	 9,5	356	30,70	177,5	535,52	3
Bačová Nikola		UH	 9,8	330	33,80	210,6	478,96	4
Hrabalová Nikola	KM	10,7	336	27,80	216,9	433,83	5
Buriánková Klára	ZL	11,2	375	20,30	235,0	413,18	6
Kučová Lucie		ZL	10,6	298	11,00	232,8	347,73	7

Starší žačky II (1988 a 1990)
				60m	dálka	míček	800m	celkem	poř
Hladišová Adéla		UH	9,1	417	45,40	188,6	547,38	1
Kolaciová Kateřina	UH	8,7	435	25,80	175,5	508,45	2
Krajčovičová Kristýna	UH	9,0	414	33,00	182,0	501,27	3
Langová Saša		UH	9,1	397	27,30	170,0	478,98	4
Hrabalová Petra		KM	9,6	397	34,90	216,9	454,64	5

Pořadí družstev

Mladší žáci I (1995 a mladší)
Májek Pavel			718,10
Rytíř Jakub			683,37
Straňák Radim		UH	657,47		2058,93		1
Minařík Miroslav		656,81
Ligurský Radek			512,72
Vičík Ondřej		ZL	513,58		1683,12		2

Mladší žáci II (1993 - 1994)
Kroča Tomáš			532,34
Straňák Lukáš			591,06
Břustek Miroslav	UH	634,46		1757,86		1
Hána Vladimír			506,41
Šamša Petr			528,07
Trnka Lukáš		ZL	556,82		1591,30		2
Pavelka Petr			582,82
Slavík Tomáš			397,65
Strapek Jan		KM	486,48		1466,95		3
Adamec Jiří			423,00
Rýza David			375,32
Daněk Lukáš		VS	406,85		1205,16		4

Starší žáci I (1991 - 1992)
Kachtík David			741,23
Maxa Petr			666,81
Ryšávka Filip		UH	674,28		2082,32		1
Smékal Aleš			659,12
Výmola Josef			533,43
Olivík Miroslav		KM	556,55		1749,10		2
Janoštík Václav			622,24
Navrátil Jakub			525,03
Slavík Michal		ZL	396,57		1543,84		3

Starší žáci II (1988 - 1990)
Navláčil Ondřej			692,61
Filipský Tomáš			673,97
Smetana Marek		UH	642,14		2008,73		1
Stašek Martin			710,94
Matějíček Jan			592,38
Uherek Václav		ZL	601,76		1905,08		2
Kunc Dalibor			540,12
Slavík Miroslav			619,21
Tinka Tomáš		KM	321,54		1480,87		3

Mladší žačky I (1995 a mladší)
Kaňová Michaela			803,97
Bumbalíková Michaela		573,14
Slámová Kateřina	UH	745,36		2122,46		1
Kopačková Lucie			716,25
Vaňharová Kristýna		527,52
Mikešová Martina	KM	546,45		1790,23		2
Oharková Markéta		584,27
Janečková Zuzana		557,85
Šarová Sandra		ZL	603,04		1745,16		3

Mladší žačky II (1993 a 1994)
Flekačová Lucie			634,96
Hubáčková Klaudie		606,10
Majková Veronika	UH	583,60		1824,65		1
Janeková Nicol			629,35
Bartoníková Rena		555,80
Zapletalová Barbora	ZL	506,22		1691,37		2
Purkarová Eva			572,69
Kovaříková Barbora		540,37
Vraspírová Lucie	KM	504,99		1618,06		3

Starší žačky I (1991 a 1992)
Lovecká Monika			543,68
Hromčíková Anna			628,81
Fialová Lucie		UH	535,52		1708,01		1

Starší žačky II (1988 a 1990)
Kolaciová Kateřina		508,45
Krajčovičová Kristýna		501,27
Hladišová Adéla		UH	547,38		1557,10		1


Zpět na hlavní stranu