3. kolo soutěže družstev dorostenců

Uherské Hradiště 28.8.2004

100m
Běh A	w=+0,6
1	Lehnert Michal		041187	AKLOL	11,55  11
2	Bohutínský Zdeněk	090788	DUKOV	11,64	9
3	Konvica Robin		210388	AKLOL	11,67	8
4	Smola Jiří		130288	AKLOL	11,70	7
5	Pírek Milan		170787	AKLOL	11,91	6
6	Jahoda Petr		180887	TZTRI	11,95	4,5
7	Zemánek Martin		100287	SUMPE	12,20	0,5
8	Štábl Vojtěch		210587	SUMPE	NP

Běh B	w=-1,8
1	Czudek Jakub		241287	TZTRI	12,05	3
2	Najman Jiří		110288	TZTRI	12,11	2
3	Sikora Michal		310388	TZTRI	12,20	0,5
4	Sokol Lukáš		241187	VITKO	12,33
5	Bátor Pavel		040588	DUKOV	12,36
6	Soviš Marek		150587	UHHRA	12,38
7	Argiriu Lukáš		060788	UHHRA	12,56
8	Jakš Michal 		200688	SOKOP	12,59

Běh C	w=-2,6
1	Bednář Tomáš		250388	KYJOV	12,34
2	Obert Martin		170887	FMIST	12,35
3	Di-Giusto Daniel	060887	FMIST	12,37
4	Kmenta Martin		271187	JACBR	12,37
5	Šíma Jakub		171287	JACBR	12,38
6	Bojanovský Stanislav	170288	DUKOV	12,64
7	Miler Tomáš		161288	KYJOV	12,76
8	Štefek David		270385	ACHAV	13,01

Běh D	w=-2,7
1	Jurga Teodor		250188	TZTRI	12,28
2	Pekárek Jaroslav	110787	MORNV	12,49
3	Lehocký Lukáš		171188	VITKO	12,54
4	Pospíchal Petr		030988	JACBR	12,59
5	Pakosta Tomáš		181088	JACBR	12,70
6	Krkoška Michal		300387	VITKO	12,72
7	Nahodil Jakub		070888	DUKOV	13,45
8	Brátka Michal		121088	DUKOV	DQ

Běh E	w=2,1
1	Zelinka Petr		080987	MORNV	11,95	4,5
2	Molata Vladimír		    87	MORNV	12,48
3	Kocián Daniel		    87	Vitko	12,80
4	Řihák Pavel		050589	KYJOV	13,71
MS	Budík Marek		110990	KYJOV	14,27
6	Moudrý Emil		110789	KYJOV	NP

400m
1	Zemánek Martin		100287	SUMPE	51,39  11
2	Holuša Jakub		200288	SOKOP	51,58	9
3	Sokol Lukáš		241187	VITKO	51,79	8
4	Huňka Pavel		120187	PROST	53,86	5
5	Miler Tomáš		161288	KYJOV	54,74	2
6	Soviš Marek		150587	UHHRA	55,40
7	Argiriu Lukáš		060788	UHHRA	56,26
8	Skula Petr		091287	JACBR	56,72

1	Hadač Marek		190787	AKLOL	53,00	6
2	Jahoda Petr		180887	TZTRI	54,52	4
3	Hošek Adam		070787	DUKOV	54,65	3
4	Krkoška Michal		300387	VITKO	55,74
5	Ludvík Adam		171088	SOKOP	57,67
6	Rudolecký Roman		091288	JACBR	57,91
	Kocián Daniel		100487	VITKO	NP

1	Ošmera Marek		040787	MORNV	52,29	7
2	Zelinka Petr		080987	MORNV	54,79	1
3	Di-Giusto Daniel	060887	FMIST	55,70
	Sikora Michal		310388	TZTRI	NP
	Moudrý Emil		110789	KYJOV	NP
	Lacina Jakub		220387	MORNV	NP

1	Molata Vladimír		    87	MORNV	55,95
2	Bojanovský Stanislav	    88	DUKOV	56,16
3	Pěnička Michal		    89	SUMPE	56,36
4	Jančík Tomáš		    89	PROST	56,78
5	Ivan Tomáš		100787	MORNV	57,26
6	Řihák Pavel		050589	KYJOV	63,41
	Kotek Adam		    88	VITKO	NP

1500m
1	Rudolecký Roman		091288	JACBR	4:25,55	11
2	Fukala Vít		111287	ACHAV	4:29,62	 9
3	Vícha Martin		101287	SLEOP	4:30,23	 8
4	Böhm Tomáš		110689	SLEOP	4:30,90	 7
5	Madeja Michal		180188	TZTRI	4:33,41	 6
6	Bělíček Václav		070987	FMIST	4:44,44	 5
7	Ditrich Roman		88	VITKO	4:46,26	 4
8	Makový Vojtěch		280988	AKLOL	4:48,21	 3
9	Rosa Ondřej		080288	DUKOV	4:51,03	 2
10	Ronek Martin 		100690	KYJOV	5:32,47	 1
	Češka Petr		210688	MORNV
	Řehulek Michal		88	SOKOP
	Pukovec Tomáš		120287	SLEOP
	Solák Tomáš		100189	VITKO	4:32,51	MS
	Sopuch Petr		89	VITKO	4:31,33	MS
	Pavlík Roman		88	MORNV	4:28,75	MS

3000m
1	Macášek Tomáš		150688	FMIST	 9:47,94 11
2	Chytil David		290187	SUMPE	 9:59,96  9
3	Kundrum Zbyněk		020288	AKLOL	10:29,61  8
4	Černocký Jan		090287	SUMPE	10:43,55  7
5	Boubeníček Jan		131288	SOKOP	11:08,84  6
6	Korbel Martin		    88	SOKOP	11:51,52  5

400m překážek
1	Hošek Martin		070787	DUKOV	56,21  11
2	Netušil Marek		160287	AKLOL	57,31	9
3	Arnošt Tomáš		050187	AKLOL	57,84	8
4	Huňka Pavel		120187	PROST	59,42	7
5	Mára Michal		080687	TZTRI	63,98	3

1	Beneš Martin		300787	JACBR	61,83	6
2	Gazda Jaroslav		141088	PROST	62,25	5
3	Svoboda Jiří		240188	PROST	63,06	4
4	Tesárek Martin		010688	PROST	NP

1	Hečko Martin		    87	AKZLI	59,59	MS
2	Hřib Jakub		190988	AKLOL	60,61	MS
3	Hluchý Ivan		270588	MORNV	65,64	2
4	Korbel Martin		    88	SOKOP	68,49	1

2000m překážek
1	Holuša Jakub		200288	SOKOP	6:26,42	11
2	Říha Petr		180787	FMIST	6:31,15	 9
3	Gazda Jaroslav		141088	PROST	6:34,12	 8
4	Trampler Matěj		191088	SOKOP	6:45,80	 7
5	Skula Petr		091287	JACBR	7:53,46	 6
6	Pokorný Jan		250387	JACBR	7:54,74	 5
7	Joja Martin		011087	JACBR	8:36,37	 4
8	Kubec David		200888	PROST	8:39,81	 3
9	Pělucha Robin		180787	SLEOP

tyč
1	Kudlička Jan		290488	SOKOP	470    11
2	Vaněček Martin		040387	AKLOL	370	9
3	Czudek Jakub		241287	TZTRI	360	8
4	Horák Ondřej		290888	UHHRA	320	7
5	Beneš Martin		300787	JACBR	300	6
6	Joja Martin		011087	JACBR	300	5
7	Tesárek Martin		010688	PROST	300	4
8	Nováček Martin		070688	DUKOV	280	2,5
9	Korbel Martin		    88	SOKOP	280	2,5
10	Řehulek Michal		    88	SOKOP	260	1
	Hošek Martin		070787	DUKOV	 NP
	Pokorný Jan		250387	JACBR	  0

Trojskok
1	Krása Tomáš		250287	VITKO	13,63  11
2	Kudlička Jan		290488	SOKOP	13,08	9
3	Zelinka Petr		080987	MORNV	12,95	8
4	Modrovič Václav		    87	SOKOP	12,88	7
5	Šíma Jakub		171287	JACBR	12,87	6
6	Beneš Martin		300787	JACBR	12,55	5
7	Mára Michal		080687	TZTRI	12,53	4
8	Študent Michal		    88	JACBR	12,53	3
9	Matoušek  Miloslav	170287	AKLOL	11,91	2
10	Pokorný Jan		250387	JACBR	11,83	1
11	Bednář Tomáš		250388	KYJOV	11,78
	Daněk Jindřich		110388	PROST
	Novák Ondřej		281287	PROST
	Kmenta Martin		271187	JACBR
	Gebauer Martin		160888	SOKOP
	Hošek Adam		070787	DUKOV

Koule
1	Maier Michal		150488	AKLOL	14,33  11
2	Modrovič Václav		87	SOKOP	13,79	9
3	Pítr Ondřej		050588	AKLOL	13,32	8
4	Smola Jiří		130288	AKLOL	13,25	7
5	Svoboda Jiří		240188	PROST	13,13	6
6	Lindovský Jan		091088	VITKO	12,99	5
7	Ošmera Marek		870704	MORNV	12,73	4
8	Hluchý Ivan		270588	MORNV	12,26	3
9	Novotný Martin		290187	DUKOV	11,98	2
10	Ludvík Adam		171088	SOKOP	11,66	1
11	Javůrek Jan		290688	AKLOL	11,29
12	Ivan Tomáš		100787	MORNV	11,28
13	Flek Jaromír		840430	JACBR	11,22
14	Chamrád Jiří		87	VITKO	10,97
15	Pakosta Tomáš		181088	JACBR	10,97
16	Larysch Petr		070287	TZTRI	10,95
17	Peňáz Pavel		031288	DUKOV	10,93
18	Schubert Daniel		270787	ACHAV	10,85
19	Vaněček Martin		040387	AKLOL	10,78
20	Steffek Jan		260687	ACHAV	10,65
21	Huczala Vít		221188	TZTRI	10,41
22	Horák Ondřej		290888	UHHRA	10,22
23	Brátka Michal		121088	DUKOV	10,22
24	Nádvorník Petr		160987	TZTRI	 9,81
25	Dzidek Martin		151188	ACHAV	 9,18
26	Gebauer Martin		160888	SOKOP	 9,11

disk 1,5kg
1	Pítr Ondřej		050588	AKLOL	45,72  11
2	Maier Michal		150488	AKLOL	44,38	9
3	Peňáz Pavel		031288	DUKOV	37,08	8
4	Lindovský Jan		091088	VITKO	35,70	7
5	Chamrád Jiří		    87	VITKO	33,57	6
6	Lacina Jakub		220387	MORNV	33,50	5
7	Najman Jiří		110288	TZTRI	32,39	4
8	Javůrek Jan		290688	AKLOL	31,65	3
9	Kudlička Jan		290488	SOKOP	31,04	2
10	Schubert Daniel		270787	ACHAV	29,49	1
11	Huczala Vít		221188	TZTRI	29,31
12	Novotný Martin		290187	DUKOV	29,04
13	Flek Jaroslav		    87	JACBR	28,39
14	Vystrčil Lukáš		221188	DUKOV	28,34
15	Hluchý Ivan		270588	MORNV	25,28
16	Dzidek Martin		151188	ACHAV	24,64
17	Nádvorník Petr		160987	TZTRI	24,42
18	Nahodil Jakub		070888	DUKOV	 0

Kladivo
1	Horák Ondřej		290888	UHHRA	56,21  11
2	Lindovský Jan		091088	VITKO	42,72	9
3	Maier Michal		150488	AKLOL	42,19	8
4	Pítr Ondřej		050588	AKLOL	40,94	7
5	Huczala Vít		221188	TZTRI	32,78	6
6	Flek Jaroslav		87	JACBR	29,32	5
7	Chamrád Jiří		87	VITKO	29,03	4
8	Nádvorník Petr		160987	TZTRI	26,39	3
9	Javůrek Jan		290688	AKLOL	22,46	2
	Vystrčil Lukáš		221188	DUKOV
	Novotný Martin		290187	DUKOV

4x100m
1	Lehnert-Konvica-Pírek-Smola		AKLOL A	44,22  11
2	Jahoda-Sikora-Najman-Czudek		TZTRI	45,16	9
3	Bohutínský-Bátor-Hošek M-Hošek A	DUKOV A	46,33	8
4	Šíma-Kmenta-Pakosta-Pospíchal		JACBR	48,33	6

1	Arnošt-Matoušek-Netušil-Vaněček		AKLOL B	47,44	7
2	Modrovič-Ludvík-Jakš-Boubeníček		SOKOP	49,14	5
3	Nahodil-Bradka-Nováček-Bojanovský	DUKOV B	50,04	4
4	Bednář-Miler-Řihák-Budík		KYJOV	51,56	3
5	Daněk-Svoboda-Novák-Tesárek		PROST	DQ
DQ třetí úsek přeběhnutí 2. dráha 2.běh, štafeta Prostějov,
rozhodčí Maňásek					

4x400m
1	Lacina-Pekárek-Ivan-Ošmera		MORNV	3:49,31	11
2	Daněk-Gazda-Huňka-Novák			PROST	3:51,92	 9
3	Bělíček-Obert-Di-Gusto-Macášek		FMIST	3:56,33	 8
	Holuša-Trampler-Boubeníček-Jakš		SOKOP

Tabulka 3.kola
1.	AK Olomouc		161	14
2.	Sokol Opava		 86,5	13
3.	JAC Brno		 69	12
4.	TJ TŽ Třinec		 57	11
5.	SSK Vítkovice 		 54	10
6.	AK Prostějov		 51	 9
7.	TJ Dukovany		 49,5	 8
8.	ŠSK Klokan Mor.Nová Ves  45,5	 7
9.	Slezan Frýdek Místek	 33	 6
10.	TJ Šumperk 		 27,5	 5
11.	SS Uherské Hradiště	 18	 4
12.	Slezan Opava		 15	 3
13.	AC Havířov		 10	 2
14.	AK Kyjov		  6	 1

Tabulka po 3. kole
1.	AK Olomouc		42	459
2.	SSK Vítkovice 		36	267
3.	Sokol Opava		33	217,5
4.	JAC Brno		33	182,5
5.	TJ TŽ Třinec		31	167
6.	TJ Dukovany		28	162,5
7.	ŠSK Klokan Mor.Nová Ves	26	143,5
8.	AK Prostějov		23	122
9.	Slezan Frýdek Místek	18	 98
10.	TJ Šumperk 		12	 75
11.	SS Uherské Hradiště	11	 69
12.	Slezan Opava		11	 55
13.	AC Havířov		 8	 39
14.	AK Kyjov		 2	  8

Ředitel soutěže			Květoslav Tichavský
Hlavní rozhodčí			Oskar Opavský
Řídící soutěže			Vladimír Černý


Zpět na hlavní stranu