3. kolo soutěže družstev dorostenek

Uherské Hradiště 28.8.2004

100m
Běh A	w= -0,2
1	Čechová Kateřina	210388	ACJBR	12,40  11
2	Kohútová Veronika	180388	VITKO	12,87	9
3	Ingrová Eva		020187	ACJBR	13,12	8
4	Kvapilová Klára		300788	BRECL	13,54	7
5	Dytková Kateřina	100188	FMIST	13,67	5
6	Pitrunová Jana		170488	ACJBR	13,71	4
7	Ručková Lenka		070188	VITKO	13,97	3
8	Maláčová Romana		    87	JACBR	14,03	2

Běh B	w=-2,5
1	Růžičková Klára		120188	BRECL	13,58	6
2	Gellnerová Jaroslava	210888	SOKOP	14,16	1
3	Sklenářová Hana		300388	BRECL	14,29
4	Šimáčková Lenka		    90	BRECL	14,30
5	Malariková Markéta	290588	JACBR	14,31
6	Vavřinčíková Radka	    87	SOKOP	14,35
7	Pláteníková Eva		120987	BRECL	14,43
8	Kubíčková Šárka		    87	FMIST	16,66

400m
1	Prokešová Petra		141088	ACJBR	60,67  11
2	Málková Zuzana		230788	SOKOP	60,88	9
3	Medvecová Lada		190588	FMIST	61,84	8
4	Servitová Simona	290987	ACJBR	62,31	6
5	Ingrová Eva		020187	ACJBR	62,35	5
6	Bubíková Michaela	260687	FMIST	62,35	4

1	Pitrunová Jana		170488	ACJBR	62,08	7
2	Sklenářová Hana		300388	BRECL	64,25	3
3	Pišová Petra		080687	FMIST	66,01	2
	Oszadla Kristýna	    87	KOPRI	73,44	MS
	Pláteníková Eva		120987	BRECL	NP

1500m
1	Křížová Lucie		    87	ACJBR	4:38,09	11
2	Pechová Hana		160487	ACJBR	4:40,24	 9
3	Zachariášová Alice	300487	ACJBR	4:45,23	 8
4	Vaculová Radmila	050187	SOKOP	5:07,13	 7
5	Čablová Kristýna	020887	ACJBR	5:24,27	 6
6	Dvořáková Hana		240988	ACJBR	5:46,74	 5
7	Zárybnická Lucie	211287	DUKOV	6:09,09	 4
8	Schindlerová Zuzana	250487	FMIST	6:11,49	 3
MS	Pokorová Jaroslava	    72	SOKOP	5:20,90	MS

3000m
1	Krchová Eva		140989	ACJBR	11:23,78 11
2	Bubíková Michaela	260687	FMIST	12:08,48  9
3	Mokrá Renata		050888	ACJBR	12:36,66  8
4	Králová Kateřina	    88	SOKOP	12:53,64  7
5	Fiedlerová Anna		281188	SOKOP	13:24,33  6
6	Rigová Eliška		090889	ACJBR	13:54,51  5
7	Pišová Petra		080687	FMIST	14:00,25  4
8	Kozumplíková Barbora	040289	ACJBR	16:58,39  3
	Schybolová Markéta	    89	KOPRI	11:21,27 MS

400m překážek
1	Musilová Kateřina	150188	SOKOP	64,98  11
2	Kohútová Veronika	180388	VITKO	67,34	9
3	Němcová Klára		300487	ACJBR	69,23	8
4	Kavecká Alexandra	021287	SOKOP	70,89	7
5	Ručková Lenka		070188	VITKO	73,40	5
6	Padrtová Tereza		200687	JACBR	74,93	4

1	Sklenářová Hana		300388	BRECL	71,99	6
2	Růžičková Klára		120188	BRECL	75,67	3
3	Schindlerová Zuzana	250487	FMIST	76,18	2
4	Kartusová Nikola	    88	JACBR	81,20	1
5	Limberková Barbora	251088	JACBR	81,70

tyč
1	Málková Zuzana		230788	SOKOP	300    11
2	Musilová Kateřina	150188	SOKOP	300	9
3	Maláčová Romana		    87	JACBR	300	8
4	Kartusová Nikola	    88	JACBR	260	6,5
5	Vaculová Ivana		050187	SOKOP	260	6,5
6	Metzová Veronika	171187	FMIST	250	5
7	Trtíková Alena		140588	FMIST	250	4
8	Limberková Barbora	251088	JACBR	240	3
9	Herudková Pavla		120288	VITKO	240	2
10	Brázdová Zuzana		090687	ACJBR	220	1
	Balabánová Kristýna	060190	JACBR	200	MS

trojskok
1	Malariková Markéta	290588	JACBR	10,52  11 -0,3	
2	Ručková Lenka		070188	VITKO	10,46	9 -0,1	
3	Padrtová Tereza		200687	JACBR	10,37	8 +0,1
4	Schindlerová Zuzana	250487	FMIST	9,48	7 -0,7
5	Valsová Žaneta		260588	ACJBR	NP
6	Helešicová Petra	060288	ACJBR	NP

koule 3 kg
1	Chudá Ivona		030388	JACBR	13,27  11
2	Pupíková Lucie		110388	ACJBR	12,80	9
3	Zugárková Michaela	080887	JACBR	11,84	8
4	Růžičková Klára		120188	BRECL	11,19	7
5	Truhlářová Eva		110187	JACBR	10,57	6
6	Hřebačková Jitka	091187	BRECL	10,24	5
7	Musilová Kateřina	150188	SOKOP	10,17	4
8	Vaculová Ivana		050187	SOKOP	10,03	3
9	Medková Anna		090988	ACJBR	9,08	2
10	Matoková Ivana		120587	FMIST	8,92	1
	Prudká Adéla		    91	OTROK	8,08	MS

disk 1 kg
1	Chudá Ivona		030388	JACBR	32,67  11
2	Matoková Ivana		120587	FMIST	29,86	9
3	Truhlářová Eva		110187	JACBR	26,95	8
4	Zugárková Michaela	080887	JACBR	26,42	7
5	Hřebačková Jitka	091187	BRECL	25,53	6
6	Obračajová Zuzana	170587	FMIST	20,25	5
7	Švachová Veronika	220788	SOKOP	17,27	4

kladivo 3 kg
1	Matoková Ivana		120587	FMIST	43,99  11
2	Obračajová Zuzana	170587	FMIST	37,38	9
3	Chudá Ivona		030388	JACBR	35,25	8
4	Trtíková Alena		140588	FMIST	30,58	7
5	Švecová Šárka		060787	FMIST	28,62	6
6	Zugárková Michaela	080887	JACBR	25,32	5
7	Truhlářová Eva		110187	JACBR	9,81	4

4x100m
1	Prokešová-Servitová-Ingrová-Čechová	 ACJBR-A 51,02 11
2	Dytková-Kubíčková-Trtíková-Medvecová	 FMIST-A 53,13	9
3	Kavecká-Vavřinčíková-Švachová-Gellnerová SOKOP-A 54,77	8
4	Malariková-Padrtová-Maláčová-Kartusová	 JACBR-A 56,00	7
5	Metzová-Obračajová-Švecová-Smatanová	 FMIST-B 59,30	6
6	Řeháčková-Králová-Vaculová R-Vaculová I	 SOKOP-B 61,64	5

4x400m
1	Pechová-Křížová-Zachariášová-Prokešová	 ACJBR-A 4:10,80 11
2	Bubiková-Medvecová-Pišová-Metzová	 FMIST-A 4:27,32  9
3	Němcová-Krchová-Brázdová-Pitrunová	 ACJBR-B 4:31,14  8
4	Vaculová R-Kavecká-Švachová-Králová	 SOKOP-A 4:37,65  7
	Čablová-Mokrá-Brázdová-Dvořáková	 ACJBR-C NP
	Vavřinčíková-Gellnerová-Málková-Řeháčková SOKOP-B NP

Tabulka 3. kola
1.	ACP Junior Brno			8	158
2.	Slezan Frýdek Místek		7	125
3.	JAC Brno			6	118,5
4.	Sokol Opava			5	105,5
5.	TJ Lokomotiva Břeclav		4	 43
6.	SSK Vítkovice			3	 37
7.	AC Dukovany			2	  4
8.	AC Havířov			0	  0

Tabulka po 3. kole
1.	ACP Junior Brno			20	361
2.	Sokol Opava			19	344,5
3.	Slezan Frýdek Místek		18	348
4.	JAC Brno			16	311,5
5.	SSK Vítkovice			16	277
6.	TJ Lokomotiva Břeclav		10	121,5
7.	AC Havířov			 4	 46,5
8.	AC Dukovany			 4	 24

Ředitel soutěže			Květoslav Tichavský
Hlavní rozhodčí			Oskar Opavský
Řídící soutěže			Vladimír Černý


Zpět na hlavní stranu