11. ročník Slovácké hodinovky

Uherské Hradiště 1.5.2004

Předžáci - 12 minut - ročník 1993 a mladší

1 Vlček Václav 101193 UH 2.725 2 Raštica Martin 080995 UH 2.700 3 Hanačík Filip 161193 SSUH 2.600 4 Mudrák Štěpán 060196 Luhačovice 2.560 5 Bělošek Martin 110994 Staré Město 2.458 6 Jarský Vítek 270594 Staré Město 2.356

Předžákyně - 12 minut - ročník 1993 a mladší

1 Kluková Martina 200793 UH 2.372

Mladší žáci - 12 minut - ročník 1991 - 92

1 Vondráček Tomáš 080292 SSUH 2.920 2 Kočenda Patrik 140891 SSUH 2.900 3 Mráček Michal 280492 Otrokovice 2.851 4 Hanačík Viktor 130592 SSUH 2.730 5 Vaněk David 051191 SSUH 2.655

Mladší žákyně - 12 minut - ročník 1991 - 92

1 Farkašovská Lucie 140591 SSUH 2.892 2 Havelčíková Kristýna 070991 UH 2.890 3 Křeháčková Lenka 270691 SSUH 2.648 4 Kluková Zuzana 141191 UH 2.620 5 Pospíšková Kamila 250691 UH 2.530 6 Vychopňová Michaela 190391 SSUH 1.500 7 Vychopňová Andrea 130392 SSUH 1.100

Starší žákyně - 12 minut - ročník 1989 - 90

1 Zapletalová Klára 130290 SSUH 2.860 2 Štěrbová Veronika 310190 SSUH 2.810 3 Juráňová Petra 220990 SSUH 2.683 4 Čerešňáková Silvie 240490 UH 2.670

Dorostenky - 12 minut - ročník 1987 - 88

1 Tomečková Zora 021088 SSUH 2.895

Open závod - 12 minut

1 Stindl Jan 190674 SSUH 3.710 2 Uhlíř Vojtěch 070683 UH 3.491 3 Kutálková Silvie 030784 SSUH 3.033

Ženy - hodina

1 Pokorová Jaroslava 221072 Sokol Opava 13.851

Muži do 40 let - hodina

1 Bětík Petr 110469 Sokol Opava 17.130 2 Janíček Jakub 150178 UH 16.880 3 Bětík Miroslav 250472 SSUH 16.745 4 Vabroušek Petr 270973 Autor Team 16.080 5 Dlabaja Roman 060470 ATEX Brno 15.712 6 Šuránek David 160479 SSUH 15.489 7 Mudrák Stanislav 130367 Luhačovice 15.320 8 Mráček Michal 231173 Otrokovice 14.510 9 Kubalčík Marek 110470 ATEX Brno 14.415 10 Koudela Radim 201168 So Záhorovice 13.722 11 Fiala Tomáš 181072 SPPPS St.Město 12.987 12 Cenek Jaroslav 070466 SPPPS Ostrava 11.437

Muži nad 40 let - hodina

1 Portašík Peter 120863 Grafob.Skalica 16.038 2 Škňouřil Karel 230755 BK Hodonín 14.027 3 Dubčák Zdeněk 290957 Sušice 13.080 4 Vozar Pavel 061160 Sokol UH 12.935 5 Hubík Antonín 270762 Dravci Vésky 12.182 6 Sedlář Drahomír 030759 Salaš Zlín 12.030 7 Tvrdoň Pavel 020662 Kunovice 11.295

Muži nad 50 let - hodina

1 Varmuža Vladimír 210150 BK Hodonín 14.616 2 Talaš Jaromír 310154 SKD Otrokovice 14.464 3 Wendlig Miroslav 030553 Atl.Albrechtice 13.730 4 Cenek Jaroslav 240841 SPPPS Vratimov 12.225 5 Vabroušek Pavel 170548 Energ.Tlumačov 10.362 Závod proběhl za slunečného, mírně větrného počasí, bez protestů. Ředitel závodů Antonín Bilavčík Startér Jaroslav Cabák Hlavní rozhodčí Ing. Kuboši Rudko


Zpět na hlavní stranu