3. kolo soutěže družstev juniorů

Uherské Hradiště 28.8.2004

100m
Běh A	w=-2,6
1	Šmotek Jaroslav		110386	AKZLI	11,16  11
2	Kubala Ondřej		280485	VITKO	11,38	9
3	Daněček Petr		160985	VITKO	11,42	8
4	Žilka Libor		221086	VITKO	11,55	7
5	Tomoszek Jakub		300185	VITKO	11,67	5
6	Horák David		230986	AKLOL	11,92	2

Běh B	w=-2,5
1	Novotný Roman		050186	UNIBR	11,61	6
2	Daníšek Radek		011286	SOKOP	11,68	4
3	Ciminga Václav		140186	SOKOP	11,88	3
4	Šikula Jiří		260186	AKHOD	11,99	1
5	Levay Jiří		290687	SOKOP	12,00
6	Roman Pavel		180886	SOKOP	12,03

Běh C	w=-2,3
1	Hladný Tomáš		060686	UNIBR	12,11
2	Stuchlík Petr		260987	AKZLI	12,28
3	Machálek David		88	AKZLI	12,29
4	Vlček Petr		300886	FMIST	12,41
5	Urbánek Tomáš		88	UNIBR	12,67
6	Andrýsek Michal		040686	AKZLI	13,00

400m
1	Repčík Josef		030886	UNIBR	50,19	9
2	Kubala Ondřej		280485	VITKO	50,71	8
3	Šulc Augustin		040486	VITKO	50,88	7
4	Schenk Václav		030286	VITKO	51,32	5
5	Hudec Marek		180886	UNIBR	51,41	4
6	Procházka Jiří		280586	VITKO	55,33

1	Filák Jaroslav		170887	AKZLI	49,95  11
2	Bednář Tomáš		    85	VITKO	50,93	6
3	Daníšek Radek		011286	SOKOP	51,74	3
4	Ondrejka Jakub		051285	AKLOL	53,00	2
	Lepíček Miroslav	100586	FMIST	53,45	1
	Hečko Martin		160187	AKZLI	54,05
	Vávra Jan		250884	UHHRA	52,47	MS

1	Urbecký Adam		    84	SUMPE	53,44
2	Chromec Jan		270985	AKLOL	53,82
3	Vlček Martin		040889	FMIST	55,27
4	Ligocki Martin		190386	FMIST	55,51
5	Droppa Karel		270987	SOKOP	56,37
6	Hladný Tomáš		060686	UNIBR	57,48
	Kolasa Petr		310385	VITKO	NP

1500m
1	Kohut Jan		171285	AKHOD	4:06,28	11
2	Peters Jiří		020686	VITKO	4:07,76	 9
3	Ondroušek Petr		080787	UNIBR	4:08,16	 8
4	Stolařík Ondřej		091285	VITKO	4:10,91	 7
5	Solák Marek 		290686	VITKO	4:11,50	 6
6	Buchta Milan		130686	AKHOD	4:17,85	 5
7	Šrubař Jan		051286	FMIST	4:19,55	 4
8	Strebel Jan		060287	UNIBR	4:24,18	 3
9	Časlava Petr		020386	UNIBR	4:26,50	 2
10	Krajča Jiří		131187	AKZLI	4:27,52	 1
11	Šimeček Jiří		070787	AKZLI	4:28,00
12	Šošovička Lukáš		260886	AKLOL	4:58,17
	Ludvík Radek		051082	UHHRA	4:10,28	MS
	Miko Aleš		    84	VITKO	4:11,22	MS
	Herman Jan		200986	VITKO	4:15,40	MS
	Xaver Tomáš		250283		4:15,45	MS

3000m
1	Bednář Tomáš		    85	VITKO	 9:37,72 11
2	Andrle Josef		250486	SUMPE	 9:54,96  9
3	Kubalák Jiří		121086	UNIBR	10:07,69  8
4	Bartoš Michal		210286	UNIBR	10:20,44  7
5	Kouřil Jan		011086	UNIBR	10:26,55  6
6	Ondrášek Milan		120885	SUMPE	10:36,98  5
7	Hilbert Hynek		170887	AKZLI	10:45,62  4
8	Rozehnal Marek		    86	SUMPE	10:46,85  3

400m překážek
1	Šulc Augustin		040486	VITKO	54,93  11
2	Schenk Václav		030286	VITKO	55,20	9
3	Béza Zdeněk		260686	AKLOL	55,22	8
4	Horák David		230986	AKLOL	58,36	6
5	Hudec Marek		180886	UNIBR	59,11	5
6	Procházka Jiří		280586	VITKO	59,50	4

1	Lepíček Miroslav	100586	FMIST	58,16	7
2	Kutra Tomáš		    86	AKZLI	59,55	3
3	Jančík Martin		240886	AKLOL	60,72	1
4	Ligocki Martin		190386	FMIST	61,66
5	Ošťádal Luboš		060786	AKLOL	61,89
6	Chaloupka Petr		270686	AKZLI	61,89

1	Kolasa Petr		310385	VITKO	60,45	2
2	Vronský Petr		070386	FMIST	66,24
	Bartoš Michal		210286	UNIBR	NP
	Sýkora Aleš		260285	SOKOP	NP

2000m překážek
1	Krempaský Filip		121185	AKLOL	6:35,80	11
2	Tománek Petr		160385	AKLOL	6:41,50	 9
3	Hudec Marek		180886	UNIBR	8:26,01	 8

tyč
1	Riemel Pavel		110686	SOKOP	420    11
2	Sýkora Aleš		260285	SOKOP	380	9
3	Hrubovský Martin	310186	SOKOP	380	8
4	Dzierža Marek		310886	SOKOP	360	7
5	Tomoszek Jakub		300185	VITKO	340	6

Trojskok
1	Ciminga Václav		140186	SOKOP	14,39  11
2	Béza Zdeněk		260686	AKLOL	14,03	9
3	Chaloupka Petr		270686	AKZLI	13,22	8
4	Kouřil Jan		220686	AKZLI	13,21	7
5	Machálek David		    88	AKZLI	12,63	6
6	Pavelek Petr		270686	SOKOP	12,46	5
7	Roman Pavel		180886	SOKOP	12,15	4
8	Zapala Jakub		    87	AKHOD	11,28	3
9	Hrtus Jan		060886	SOKOP	11,12	2
	Riemel Pavel		110686	SOKOP	NP
	Hrubovský Martin	310186	SOKOP	NP
	Dzierža Marek		310886	SOKOP	NP
	Gajdůšek Obdřej		    90	AKZLI	11,93	MS

koule 6,25kg
1	Marcell Jan		040685	UNIBR	18,75  11
2	Revay Tomáš		300485	VITKO	14,00	9
3	Stančík Jaroslav	080486	VITKO	13,73	8
4	Kuric Jaroslav		110186	VITKO	12,97	7
5	Holuša Radim		160486	VITKO	12,76	6
6	Svoboda Jan		200185	AKLOL	12,50	5
7	Veselý Tomáš		011186	SUMPE	12,02	4
8	Novotný Roman		050186	UNIBR	11,75	3
9	Dohnal Jiří		200188	UNIBR	11,73	2
10	Andrýsek Michal		040686	AKZLI	 8,97	1
11	Urbánek Tomáš		    88	UNIBR	 7,95
12	Hilbert Hynek		170887	AKZLI	 6,76
	Pirogov Jan		120286	AKZLI	 NP

Disk
1	Stančík Jaroslav	080486	VITKO	51,65  11
2	Marcell Jan		040685	UNIBR	49,41	9
3	Kulenda Tomáš		030386	AKZLI	38,82	8
4	Daníšek Radek		011286	SOKOP	38,13	7
5	Revay Tomáš		300485	VITKO	37,76	6
6	Dohnal Jiří		200188	UNIBR	36,85	5
7	Puczok Michal		131186	VITKO	36,15	4
8	Veselý Tomáš		011186	SUMPE	35,65	3
9	Kuric Jaroslav		110186	VITKO	32,19	2
10	Holuša Radim		160486	VITKO	31,41	1
11	Svoboda Jan		200185	AKLOL	26,59
12	Tomoszek Jakub		300185	VITKO	25,37
13	Chromec Jan		270985	AKLOL	20,80

Kladivo
1	Kulenda Tomáš		    86	AKZLI	53,85  11
2	Holuša Radim		160486	VITKO	52,27	9
3	Revay Tomáš		300485	VITKO	37,48	8
4	Marcell Jan		040685	UNIBR	36,82	7
5	Dohnal Jiří		200188	UNIBM	27,90	6
6	Hrubovský Martin	310186	SOKOP	26,65	5
7	Dzierža Marek		310886	SOKOP	21,03	4

4x100m
1	Procházka-Žilka-Kubala-Daněček		VITKO	43,06  11
2	Kouřil-Šmotek-Filák-Stuchlík		AKZLI A	44,55	9
3	Levay-Daníšek-Ciminga-Roman		SOKOP A	45,21	8
4	Jančík-Ondrejka-Péza-Horák		AKLOL	45,26	7
5	Lepíček-Ligocki-Vlček-Vronský		FMIST	NP

1	Novotný-Čáslava-Hladný-Urbánek		UNIBR	46,30	6
2	Riemel-Hrubovský-Droppa-Hrtus		SOKOP B	48,47	5
3	Chaloupka-Machálek-Pirogov-Hečko	AKZLI B	49,19	4

4x400m
1	Chromec-Krempaský-Ošťádal-Tománek	AKLOL	3:42,36	11
2	Hudec-Kubalák-Ondroušek-Kouřil		UNIBR	3:52,02	9
3	Daníšek,Ciminga,Levay,Roman		SOKOP A	4:21,16	8
	Droppa,Hrtus,Sykora,Dzierža		SOKOP B	DQ
	Šimeček,Kutra,Krajča,Hilbert		AKZLI
	Ligocki-Vlček-Vronski-Lepíček		FMIST
DQ SOKOP B závodník ve 2 úseku seběhl dřív ze své dráhy k mantinelu,
Rozhodčí Gajdošík

Tabulka 3. kola
1.	SSK Vítkovice		8	202
2.	VSK Univerzita Brno	7	117
3.	SOKOL Opava		6	104
4.	AK Zlín			5	 84
5.	AK Olomouc		4	 71
6.	AK Hodonín		3	 27
7.	TJ Šumperk		2	 24
8.	Slezan Frýdek Místek	1	 12

Tabulka po 3. kole
1.	SSK Vítkovice		20	484
2.	VSK Univerzita Brno	20	358
3.	SOKOL Opava		20	348,5
4.	AK Olomouc		16	292
5.	AK Zlín			14	267
6.	Slezan Frýdek Místek	 7	94
7.	AK Hodonín		 6	69
8.	TJ Šumperk		 5	61,5

Ředitel soutěže			Květoslav Tichavský
Hlavní rozhodčí			Oskar Opavský
Řídící soutěže			Otakar Hradil


Zpět na hlavní stranu