3. kolo soutěže družstev juniorek

Uherské Hradiště 28.8.2004

100m
Běh A	w=-0,2
1	Mazáčová Iveta		151286	UHHRA	12,55  11
2	Michalíková Barbora	120686	ACJBR	12,65	9
3	Putalová Iveta		240388	ACJBR	12,74	8
4	Pašiaková Kateřina	250587	AKZLI	12,96	5,5
5	Šímová Lucie		011186	SUMPE	13,09	3
6	Šrámková Veronika	161286	VITKO	13,16	2
7	Rinková Michaela	190586	VITKO	13,22	1
8	Konečná Barbora		140586	VITKO	13,27

Běh B	w=+0,9
1	Šigutová Kateřina	    87	VITKO	12,92	7
2	Mahdalová Michaela	060286	AKZLI	12,96	5,5
3	Gorecká Marcela		140788	AKZLI	13,03	4
4	Vaidová Magda		120385	AKLOL	13,39
5	Pišová Veronika		021285	FMIST	14,11
6	Gardašová Hana		240389	KYJOV	14,31
7	Doubravová Lucie	070891	KYJOV	14,86

Běh C	w=+0,6
1	Kozmíková Eva		200888	AKZLI	13,27
2	Slaninová Lucie		291187	VITKO	13,35
3	Otáhalová Tereza	170486	VITKO	13,57
4	Kubíčková Kateřina	300486	SUMPE	13,72
5	Klapetková Lenka	110386	SUMPE	13,95
6	Báňová Kateřina		230586	ACJBR	14,05
7	Svobodová Kateřina	090388	AKZLI	14,95
MS	Oszadla Kristýna	    87	KOPRI	14,97

400m
1	Rinková Michaela	190586	VITKO	58,07  11
2	Mazáčová Iveta		151286	UHHRA	59,35	9
3	Putalová Iveta		240388	ACJBR	60,36	8
4	Kokojanová Kristýna	230487	UHHRA	60,64	7
5	Šenková Petra		200585	ACJBR	63,47	2
6	Otáhalová Tereza	170486	VITKO	65,10
	Konečná Barbora		140586	VITKO	NP

1	Šigutová Kateřina	    87	VITKO	61,72	6
2	Vývodová Barbora	230388	AKZLI	62,55	5
3	Šrámková Veronika	161286	VITKO	63,04	4
4	Vávrová Vendula		    90	UHHRA	63,20	3
5	Holíková Monika		100288	AKZLI	64,22	1
6	Vrbovská Andrea		140390	KYJOV	70,39
	Bittnerová Zuzana	250886	OTROK	NP

1500m
1	Pavlíčková Hana		161188	VITKO	5:00,21	11
2	Pechová Iva		250186	ACJBR	5:00,43	 9
3	Crhonková Veronika	211086	VITKO	5:16,49	 8
4	Cermanová Markéta	220487	KYJOV	5:51,85	 7
5	Bittnerová Zuzana	250886	OTROK	7:13,94	 6

3000m
1	Krstevová Andrea	111285	ACJBR	11:09,10 11
2	Chovancová Jaroslava	170486	ACJBR	11:17,56  9
3	Frühaufová Helena	121085	ACJBR	11:33,13  8
4	Pokorná Zuzana		150887	AKLOL	12:17,71  7
	Zetochová Jana		    86	AKHOD	11:30,91 MS

400m překážek
1	Kokojanová Kristýna	230487	UHHRA	64,57  11
2	Ludányová Petra		250286	ACJBR	64,88	9
3	Báňová Kateřina		230586	ACJBR	69,02	6
4	Polýnková Adriana	041285	AKLOL	69,29	5

1	Klapetková Lenka	110386	SUMPE	68,23	8
2	Nedomová Lucie		080885	ACJBR	68,28	7
3	Šenková Petra		200585	ACJBR	70,16	4
4	Kubíčková Kateřina	300486	SUMPE	70,28	3

tyč
1	Kaprálková Barbora	131086	ACJBR	300    11
2	Olejníková Markéta	170987	AKZLI	290	9
3	Teichertová Adéla	040988	VITKO	280	8
4	Zmeltyová Eva		230786	AKLOL	270	7
	Marková Denisa		130289	AKZLI	250

trojskok
1	Petrásková Lucie	070386	ACJBR	11,79	11 +0,0
2	Vaidová Magda		120385	AKLOL	11,29	9  -0,6
3	Vaidová Eva		120385	ACJBR	11,27	8  -0,1
4	Slaninová Lucie		291187	VITKO	10,76	7  -1,1
5	Nevrklová Markéta	031285	ACJBR	10,72	6  -0,4
6	Janoušková Lucie	010787	OTROK	10,43	5  -0,6
7	Zmeltyová Eva		230786	AKLOL	10,39	4  +0,5
8	Kučerová Andrea		210986	AKZLI	10,24	3  +0,2
9	Kurcová Barbora		110286	VITKO	9,99	2  -0,1
10	Pišová Veronika		021285	FMIST	9,69	1  -0,7
	Gorolová Lucie		210986	ACJBR	NP
	Konečná Barbora		140586	VITKO	NP

koule 4 kg
1	Přehnalová Radka	040487	VITKO	10,94  11
2	Ovčáčková Kateřina	240388	OTROK	10,33	9
3	Všoláková Martina	150986	FMIST	 9,23	8
4	Kotíková Sylva		060686	AKZLI	 9,18	7
5	Ohnheiserová Lucie	200586	VITKO	 9,17	6
6	Kupčová Kateřina	190386	FMIST	 8,64	5
7	Grúňová Anna		150387	AKZLI	 8,37	4
	Margócziová Michaela	300386	ACJBR	 NP

disk 1 kg
1	Ohnheiserová Lucie	200586	VITKO	30,49  11
2	Všoláková Martina	150986	FMIST	29,55	9
3	Kotíková Sylva		060686	AKZLI	29,46	8
4	Ovčáčková Kateřina	240388	OTROK	29,38	7
5	Přehnalová Radka	040487	VITKO	27,48	6
6	Kurcová Barbora		110286	VITKO	24,19	5
7	Erbenová Marcela	171286	OTROK	24,07	4
8	Kupčová Kateřina	190386	FMIST	21,57	3
9	Olejníková Markéta	170987	AKZLI	21,48	2
10	Brhelová Monika		110287	KYJOV	20,19	1
11	Grúňová Anna		150387	AKZLI	19,76
12	Křižková Gabriela	040389	KYJOV	18,88
	Margócziová Michaela	300386	ACJBR	NP

kladivo 4 kg
1	Ohnheiserová Lucie	200586	VITKO	40,28  11
2	Grúňová Anna		150387	AKZLI	39,12	9
3	Kupčová Kateřina	190386	FMIST	35,69	8
4	Kotíková Sylva		060686	AKZLI	31,31	7
5	Přehnalová Radka	040487	VITKO	23,22	6
6	Bittnerová Zuzana	250886	OTROK	22,98	5

4x100m
1	Petrásková-Ludányiová-Nedomová-Michalíková ACJBR-A 49,36 11
2	Konečná-Rinková-Šrámková-Šigutová	   VITKO-A 50,20  9
3	Kozmíková-Gorecká-Mahdalová-Pašiaková	   AKZLI-A 50,98  8
	Hálová-Cermanová-Křižková-Brhelová	   KYJOV-A NP

1	Hálová-Doubravová-Vrbovská-Gardašová	   KYJOV-B 56,83  7
	Kučerová-Vývodová-Svobodová-Holíková	   AKZLI-B NP
						   ACJBR-B NP
	Otáhalová-Slaninová-Pavlíčková-Teichertová VITKO-B NP

4x400m
1	Vývodová-Kozmíková-Gorecká-Holíková	   AKZLI-A 4:23,08 11
2	Bittnerová-Ovčáčková-Erbenová-Janoušková   OTROK-A 5:02,35  9
	Ludányiová-Báňová-Nedomová-Vaidová E	   ACJBR-A NP

Tabulka 3. kola
1.	AC Junior Brno		9	137
2.	Vítkovice		8	132
3.	AK Zlín			7	 89
4.	Otrokovice		6	 45
5.	Frýdek Místek		5	 34
6.	AK Olomouc		4	 32
7.	Kyjov			3	 15
8.	Šumperk			2	 14
9.	Uherské Hradiště	0	 41

Tabulka po 3. kole
1.	AC Junior Brno		26	452,5
2.	Vítkovice		25	490,5
3.	AK Zlín			19	244
4.	AK Olomouc		17	176
5.	Otrokovice		14	119
6.	Frýdek Místek		12	 86
7.	Šumperk			 9	 55
8.	Uherské Hradiště	 5	114
9.	Kyjov			 5	 20

Ředitel soutěže			Květoslav Tichavský
Hlavní rozhodčí			Oskar Opavský
Řídící soutěže			Jaroslav Hovorka


Zpět na hlavní stranu