3. kolo II. ligy mužů

Uherské Hradiště 10.7.2003

100m
1. rozběh	w=+1,2
1	Roman Jan		210283	SOKOP	10,8
2	Husák Radek		301284	AKHOD	11,4
3	Kühnel Herbert		210284	SOKOP	11,5
4	Jansa Jakub		240189	PROST	11,5
5	Hojač Michal		061280	CEJKO	11,5
6	Vymyslický Tomáš	211189	BRECL	12,5
7	Polášek Martin		160984	KYJOV	12,7

2.rozběh	w=+0,7
1	Žilka Libor		221086	SOKOP	10,8
2	Hoffmann František	091181	AKHOD	11,0
3	Šikula Jiří		260186	AKHOD	11,4
4	Janeček Štěpán		310176	SOKOP	11,5
5	Hladný Tomáš		060686	UNIBR	11,6
6	Levay Jiří		290687	SOKOP	11,7
7	Omelka Jaroslav		210583	UHHRA	11,8¨

3.rozběh	w=+0,0
1	Chlachula Tomáš		010479	UHHRA	11,0
2	Weiss Michal		091081	UNIBR	11,3
3	Ludvík Adam		171088	SOKOP	11,9
4	Čech Zbyněk		080783	HRANI	12,0
5	Hluchý Ivan		270588	BRECL	12,4
	Zdravecký Michal	041083	UNIBR	NP

4.rozběh	w=+0,0
1	Hertl Ivo		290280	UNIBR	11,3
2	Ošmera Marek		040787	BRECL	11,4
3	Smola Jiří		130288	HRANI	11,5
4	Blaha Josef		230382	UHHRA	11,5
5	Vykoukal Jiří		120788	SOKOP	12,0
6	Vaculík Radim		230588	HRANI	12,5

Finále A	w=-0,3
1	Roman Jan		210283	SOKOP	10,8   11
2	Chlachula Tomáš		010479	UHHRA	10,9	9
3	Hoffmann František	091181	AKHOD	11,0	8
4	Hertl Ivo		290280	UNIBR	11,3	7
5	Weiss Michal		091081	UNIBR	11,4	6
6	Husák Radek		301284	AKHOD	11,5	5
7	Šikula Jiří		260186	AKHOD	11,5	4
8	Ošmera Marek		040787	BRECL	11,6	3

Finále B	w=-0,2
1	Smola Jiří		130288	HRANI	11,4	2
2	Kühnel Herbert		210284	SOKOP	11,4	1
3	Jansa Jakub		240189	PROST	11,6
4	Janeček Štěpán		310176	SOKOP	11,7

200m
1.běh	w=-0,1
1	Roman Jan		210283	SOKOP	22,4   11
2	Hoffmann František	091181	AKHOD	22,5	8
3	Chlachula Tomáš		010479	UHHRA	22,5	5
4	Brýda Josef		111281	AKHOD	23,3	5
5	Lípa Lukáš		290183	AKHOD	23,5	4
6	Smola Jiří		130288	HRANI	23,5	3
7	Janeček Štěpán		310176	SOKOP	23,7	1
8	Kühnel Herbert		210284	SOKOP	23,7

2.běh	w=+1,2
1	Uher Jakub		040883	BRECL	22,5	8
2	Hertl Ivo		290280	UNIBR	23,0	6
3	Šikula Jiří		260186	AKHOD	23,6	2
4	Hojač Michal		061280	CEJKO	23,9
5	Hladný Tomáš		060686	UNIBR	24,2
6	Weiss Michal		091081	UNIBR	24,3
	Levay Jiří		290687	SOKOP	NP

3.běh	w=+0,9
1	Husák Radek		301284	AKHOD	23,9
2	Kmenta Martin		    87	AKHOD	24,2
3	Soviš Marek		150587	UHHRA	24,7
4	Jančík Tomáš		240389	PROST	25,2
5	Hrabinec Radek		150689	UHHRA	25,5
6	Vaculík Radim		230588	HRANI	25,6
7	Vymyslický Tomáš	211189	BRECL	26,3
8	Mazáč Martin		060590	UHHRA	26,4

400m
1.běh
1	Valent Roman		210882	AKHOD	49,7   11
2	Brýda Josef		111281	AKHOD	51,1	9
3	Formánek Adam		201283	BRECL	51,8	8
4	Pukl Rostislav		170682	UNIBR	52,1	7
5	Hegar Ondřej		181185	HRANI	52,6	6
6	Adamík Richard		230584	UNIBR	52,8	5
7	Novák Jiří		080284	PROST	54,1	3,5
8	Argiriu Lukáš		060788	UHHRA	55,7	2

2.běh
1	Soviš Marek		150587	UHHRA	54,1	3,5
2	Kühnel Martin		040387	SOKOP	56,0	1
3	Vykoukal Jiří		120788	SOKOP	57,4
	Ivan Tomáš		100787	BRECL	NP
	Tibenský Branislav	231282	HRANI	NP
	Hluchý Ivan		270588	BRECL	NP

3.běh
1	Polášek Martin		160984	KYJOV	56,3	ms
2	Hrabinec Radek		150689	UHHRA	58,6
3	Novák Martin		101085	HRANI	59,5
4	Češka Petr		210688	BRECL	66,5

800m
1	Valent Roman		210882	AKHOD	1:57,21	11
2	Vávra Jan		250884	UHHRA	1:57,85	9
3	Janíček Jakub		150178	UHHRA	1:59,42	8
4	Pukl Rostislav		170682	UNIBR	2:00,62	7
5	Stindl Jan		190674	UHHRA	2:01,52	6
6	Paulík Roman		050288	BRECL	2:02,21	5
7	Tománek Petr		160385	PROST	2:02,85	4
8	Xaver Tomáš		250283	UNIBR	2:03,07	3
9	Kühnel Martin		040387	SOKOP	2:10,70	2
10	Jurásek Vojtěch			UNIBR	2:12,14	1
11	Čáslava Petr		020386	UNIBR	2:13,89
12	Pokorný Jan		250387	AKHOD	2:15,10	MP
13	Hurta Adam		160680	PROST	2:16,18
14	Šošovička Lukáš		260886	HRANI	2:19,59
	Tibenský Branislav	231282	HRANI		MP

1500m
1	Vanko Miroslav		    73	KOŠIC	4:05,4	ms
2	Holuša Jakub		200288	SOKOP	4:07,5	11
3	Ludvík Radek		051082	UHHRA	4:11,0	 9
4	Vávra Jan		250884	UHHRA	4:11,9	 8
5	Buchta Michal		130686	AKHOD	4:12,8	 7
6	Stindl Jan		190674	UHHRA	4:14,1	 6
7	Kohut Jan		171285	AKHOD	4:14,3	 5
8	Janíček Jakub		150178	UHHRA	4:15,6	 4
9	Xaver Tomáš		250283	UNIBR	4:15,9	 3
10	Šmíd Miroslav		210284	UNIBR	4:19,5	 2
11	Filipec Petr		101284	UNIBR	4:23,1	 1
12	Durďák Luděk		160477	AKHOD	4:23,6
13	Polášek Jan		301183	HRANI	4:28,0
14	Brožík Jiří		201171	AKHOD	4:31,8
15	Bartoš Petr		180388	AKHOD	4:33,7
16	Palko Aleš		020471	UNIBR	4:38,5
	Vaculka Richard		080370	PROST	NP
	Tománek Petr		160385	PROST	NP
	Horák Pavel		281161	PROST	NP
	Žabíček Václav		090867	HRANI	NP
	Bětík Miroslav		250472	UHHRA	NP
	Plachý Lukáš		090285	UNIBR	NP
	Lecián Martin		011185	SOKOP	NP

5000m
1	Stindl Jan		190674	UHHRA	15:37,9	11
2	Janíček Jakub		150178	UHHRA	15:41,7	 9
3	Durďák Luděk		160477	AKHOD	15:43,3	 8
4	Vanko Miroslav		    73	KOŠIC	15:43,7	MP
5	Palko Aleš		020471	UNIBR	15:47,5	 7
6	Brožík Jiří		201171	AKHOD	15:48,6	 6
7	Vaculka Richard		080370	PROST	15:51,6	 5
8	Horák Pavel		281161	PROST	15:58,1	 4
9	Plachý Lukáš		090285	UNIBR	16:04,4	 3
10	Soural Lukáš		091282	UNIBR	16:14,4	 2
11	Polášek Jan		301183	HRANI	16:16,6	 1
12	Mička Petr		270884	SOKOP	16:39,1
13	Uhlíř Vojtěch		070683	UHHRA	16:43,1	mp
14	Koutný Petr		041083	UNIBR	16:43,2
15	Šuránek David		160479	UHHRA	16:44,3
16	Lecián Martin		011185	SOKOP	17:25,1
17	Borek Aleš		030977	UNIBR	17:28,8
18	Kouřil Jan		160386	UNIBR	17:45,3
19	Žabíček Václav		090867	HRANI	17:50,9
20	Janek Miroslav		220767	HRANI	21:29,8
21	Češka Petr		210688	BRECL	21:48,6
	Bětík Miroslav		250472	UHHRA	NF

110m překážek
1. běh	w=-1,3
1	Dizdarevič Slaven	030881	BRECL	15,1   11
2	Smola Jiří		130288	HRANI	16,0	9
3	Formánek Adam		201283	BRECL	16,1	8
4	Hlinecký Marek		080880	CEJKO	16,7	6
5	Hegar Ondřej		181185	HRANI	16,7	6
DQ	Roman Pavel		180886	SOKOP	-

2.běh	w=-0,7
1	Král Vojtěch		190783	UNIBR	16,7	6
2	Riemel Pavel		110686	SOKOP	16,8	4
3	Damborský Roman		071079	CEJKO	17,9	3
4	Pavelek Petr		270686	SOKOP	18,5	2
	Klíma Lukáš		120780	UNIBR	NF

400m překážek
1. běh
1	Valent Roman		210882	AKHOD	55,7   11
2	Kalábek Jaromír		020379	AKHOD	58,6	7
3	Ovečka Dalibor		150875	PROST	59,5	5
4	Tománek Petr		160385	PROST	60,5	3
5	Hlinecký Marek		080880	CEJKO	61,2	2
	Tibenský Branislav	231282	HRANI	NP

2.běh
1	Adamík Richard		230584	UNIBR	57,0	9
2	Hegar Ondřej		181185	HRANI	57,9	8
3	Uher Jakub		040883	BRECL	58,8	6
4	Jančík Martin		240886	PROST	60,0	4
5	Štěpánek Miroslav	230985	CEJKO	63,9	1
	Šošovička Lukáš		260886	HRANI	NF

výška
1	Dizdarevič Slaven	030881	BRECL	202    11
2	Gabriel Martin		170584	UNIBR	202	9
3	Böhm Jakub		200884	SOKOP	193	8
4	Sehnal David		020685	PROST	193	7
5	Kudlička Jan		290488	SOKOP	193	6
6	Presbruchý Martin	230884	BRECL	190	5
7	Král Vojtěch		190783	UNIBR	184	4
8	Daněk Jindřich		110388	PROST	184	3
9	Novotný Milan		260882	CEJKO	184	2
10	Čech Zbyněk		080783	HRANI	180	1
11	Motelka Pavel		240484	BRECL	180
12	Formánek Adam		201283	BRECL	180
13	Riemel Pavel		110686	SOKOP	175
14	Zelinka Petr		080987	BRECL	175
15	Pokorný Jan		250387	AKHOD	170
16	Hrubovský Martin	310186	SOKOP	170
19	Štěpánek Miroslav	230985	CEJKO	170
19	Ošmera Marek		040787	BRECL	170
19	Pavelek Petr		270686	SOKOP	170
	Klíma Lukáš		120780	UNIBR	NP
	Zapala Jakub		191187	AKHOD	NP
	Hluchý Ivan		270588	BRECL	NP
	Zapala Alois		050466	AKHOD	NP
	Svoboda Jan		200185	PROST	NP

tyč
1	Böhm Jakub		200884	SOKOP	470    11
2	Kudlička Jan		290488	SOKOP	470	9
3	Damborský Roman		071079	CEJKO	440	8
4	Riemel Pavel		110686	SOKOP	430	7
5	Hrubovský Martin	310186	SOKOP	390	6
6	Hlaváč Vladimír		210982	CEJKO	360	5
7	Beneš Martin		300787	AKHOD	340	4
8	Dzierža Marek		310886	SOKOP	330	3
9	Kristek Radim		300583	PROST	315	2
10	Horák Ondřej		290888	UHHRA	315	1
11	Tesárek Martin		010688	PROST	315
12	Celta Ondřej		070589	SOKOP	280
	Kaspar Vladislav	160187	HRANI	  0

dálka
1	Lípa Lukáš		290183	AKHOD	722    11	w=-0,4
2	Dizdarevič Slaven	030881	BRECL	705	9	w=0,0
3	Uher Jakub		040883	BRECL	682	8	w=0,1
4	Blaha Josef		230382	UHHRA	678	7	w=0,2
5	Bartoš Michal		210286	UNIBR	653	6	w=-0,9
6	Ošmera Marek		040787	BRECL	639	5	w=-0,4
7	Esterka Michal		311076	PROST	605	4	w=-1,0
8	Damborský Roman		071079	CEJKO	588	3	w=0,0
9	Beneš Martin		300787	AKHOD	586	2	w=0,2
10	Argiriu Lukáš		060788	UHHRA	561	1	w=-0,6
11	Mazáč Martin		060590	UHHRA	549		w=-1,0
12	Zelinka Petr		080987	BRECL	540		w=-0,3
	Horák Ondřej		290888	UHHRA	554	MP	w=-1,1

trojskok
1	Lípa Lukáš		290183	AKHOD	14,01  11	w=1,2
2	Hlinecký Marek		080880	CEJKO	13,56	9	w=-0,5
3	Blaha Josef		230382	UHHRA	13,50	8	w=0,4
4	Esterka Michal		311076	PROST	12,98	7	w=-0,5
5	Zelinka Petr		080987	BRECL	12,95	6	w=1,0
6	Adamík Richard		230584	UNIBR	12,80	5	w=-0,6
7	Bartoš Michal		210286	UNIBR	12,72	4	w=1,7
8	Pavelek Petr		270686	SOKOP	12,05	3	w=0,8
9	Hlaváč Vladimír		210982	CEJKO	11,82	2	w=-0,5
10	Hrubovský Martin	310186	SOKOP	11,78	1	w=0,0
11	Roman Pavel		180886	SOKOP	11,71		w=0,8

koule 7,26kg
1	Marcell Jan		040685	UNIBR	15,29  11
2	Spazier Ondřej		    83	AKHOD	15,20  ms
3	Lindovský Vladimír	270560	CEJKO	13,62	9
4	Sklenář Robert		190268	UHHRA	13,54	8
5	Hadaš Jaroslav		031174	UHHRA	13,23	7
6	Šik Jan			120672	UHHRA	12,70	6
7	Holák Libor		270767	CEJKO	12,16	5
8	Ohlídal Evžen		150957	PROST	12,16	4
9	Dymák Petr		100961	UNIBR	12,15	3
10	Hlavenka Petr		250372	BRECL	11,94	2
11	Spazier Radek		030971	AKHOD	11,86	1
12	Brenn Lukáš		310780	BRECL	11,85
13	Hošek Martin		031285	AKHOD	11,36
14	Pešák Karel		110971	AKHOD	11,07
15	Hřiba Pavel		010978	CEJKO	10,65
16	Hruboš Ondřej		140284	UHHRA	10,54
17	Herman Zbyněk		081169	BRECL	 8,54
	Kovačič Bohumil		210158	UHHRA	 -
	Drmola František	200862	HRANI	 -
	Nenadál Zdeněk		120264	PROST	 -
	Změlík Robert		180469	PROST	 -

disk 2 kg
1	Marcell Jan		040685	UNIBR	47,70  11
2	Valent Gejza		031053	CEJKO	44,30	9
3	Dymák Petr		100961	UNIBR	41,63	8
4	Kovačič Bohumil		210158	UHHRA	40,21	7
5	Ohlídal Evžen		150957	PROST	39,84	6
6	Sklenář Robert		190268	UHHRA	38,63	5
7	Brenn Lukáš		310780	BRECL	38,32	4
8	Holák Libor		270767	CEJKO	38,02	3
9	Dvorský Roman		100884	SOKOP	36,02	2
10	Daněk Lumír		270869	PROST	34,49	1
11	Hruboš Ondřej		140284	UHHRA	34,20
12	Gabriel Martin		170584	UNIBR	32,88
13	Hošek Martin		031285	AKHOD	32,17
14	Pešák Karel		110971	AKHOD	31,89
15	Orlík Anton		030154	AKHOD	31,65
	Šebesta Zbyněk		270762	HRANI	-
	Drmola František	200862	HRANI	-
	Hlavenka Petr		250372	BRECL	-
	Změlík Robert		180469	PROST	-

oštěp 800g
1	Nenadál Zdeněk		120264	PROST	58,76  10
1	Sklenář Robert		190268	UHHRA	58,76  10
3	Hudeček Ondřej		100581	CEJKO	56,95	8
4	Klíma Martin		031083	UNIBR	56,93	ms
5	Novák Jiří		080284	PROST	54,69	7
6	Brenn Lukáš		310780	BRECL	53,57	6
7	Šigut Jiří		140269	HRANI	53,21	5
8	Gabriel Martin		170584	UNIBR	50,63	4
9	Pohanka Miroslav	280857	BRECL	50,40	3
10	Motelka Pavel		240484	BRECL	49,98	2
11	Dvorský Roman		100884	SOKOP	47,96	1
12	Hlavenka Petr		250372	BRECL	47,62
13	Ludvík Adam		171088	SOKOP	47,60
14	Pohanka Martin		170985	BRECL	47,08
15	Daněk Lumír		270869	PROST	45,10
16	Ošťádal Lubomír		060786	PROST	44,83
17	Kalábek Jaromír		020379	AKHOD	41,98
18	Dzierža Marek		310886	SOKOP	40,17
19	Hübl Mojmír		291180	HRANI	39,89
20	Hošek Martin		031285	AKHOD	36,90
21	Spazier Radek		030971	AKHOD	36,64

kladivo 7,26kg
1	Horák Jan		230765	UHHRA	47,35  11
2	Hřiba Pavel		010978	CEJKO	46,78	9
3	Šebesta Zbyněk		270762	HRANI	45,91	8
4	Kovačič Bohumil		210158	UHHRA	45,59	7
5	Pešák Karel		110971	AKHOD	42,04	6
6	Pavka Jaroslav		121267	CEJKO	41,94	5
7	Hnidák Pavel		041263	CEJKO	40,42	4
8	Orlík Anton		030154	AKHOD	40,27	3
9	Lindovský Vladimír	270560	CEJKO	38,49	2
10	Konečný Luboš		080577	CEJKO	36,21	1
11	Hruboš Ondřej		140284	UHHRA	35,80
12	Dvorský Roman		100884	SOKOP	35,79
13	Maticell Jan		040685	UNIBR	39,68
	Spazier Ondřej		    83	AKHOD	48,62	MP
	Tvrdoň František	210251	UHHRA		MP

20km chůze	8.5.2004 Praha-Žižkov
1	Kmenta František	051058	CEJKO	48,30  11
2	Dostíl Miloš		200483	PROST	50,09	9
3	Kmenta František	251170	CEJKO	59,18	8
4	Jelínek Josef		110750	CEJKO	59,47	7
5	Chmelař Jan		040661	SOKOP	61,17	6
6	Olejšek Josef		100642	PROST	63,36	5

4x100m
1.běh
1	Hoffmann-Brýda-Šikula-Lípa		43,8   11
2	Formánek-Uher-Metelka-Vymyslický	44,0	9
3	Kühnel-Roman P.-Janeček-Roman J.	44,2	8
4	Omelka-Chlachula-Blaha-Vávra		44,3	7
5	Hertl-Weiss-Gabriel-Hladný		44,7	6
6	Jansa-Jančík M.,Ošťádal-Esterka		45,5	5
7	Hlinecký-Hojač-Novotný-Bamborský	46,9	1
8	Čech-Kašpar-Vaculík-Hegar		48,0	

2.běh
1	Holuša-Levay-Ludvík-Vykoukal		46,6	4
2	Kudlička-Dzierža-Riemel-Hrubovský	46,7	3
3	Bartoš-Adamík-Král-Jurásek		46,8	2
4	Husák-Kalábek-Beneš-Hošek		47,2
5	Horák-Hruboš-Stindl-Janíček		48,1
6	Jančík-Ovečka-Tománek-Tesárek		48,2
7	Mazáč-Soviš-Hrabinec-Agiriu		48,2
8	Žabíček-Šošovička-Novák-Hýbl		51,0

Pořadí ve 3. kole
1	Sl.Sl.Uh.Hradiště		8	177,5
2	AK Hodonín			7	160
3	VSK Universita Brno		6	148
4	AC Čejkovice			5	123
5	TJ Sokol Opava			4	122
6	Lokomotiva Břeclav		3	119
7	AC Prostějov			2	 98,5
8	SK Hranice			1	 49

Pořadí po 3. kole
1	Sl.Sl.Uh.Hradiště		23	496,5
2	AK Hodonín			18	435,5
3	VSK Universita Brno		17	430,5
4	Lokomotiva Břeclav		14	395
5	TJ Sokol Opava			13	377
6	AC Čejkovice			9	315
7	SK Hranice			8	258
8	AC Prostějov			6	297,5

Hlavní rozhodčí	Ředitel závodu		Řídící pracovník
Oskar Opavský	Květoslav Tichavský	Miloslav Zeman


Zpět na hlavní stranu