5. kolo II. ligy mužů

Uherské Hradiště 4.9.2004

100m
1. rozběh w=+1,9
1	Roman Jan		210283	SOKOP	11,14
2	Chlachula Tomáš		010479	UHHRA	11,41
3	Šikula Jiří		260186	AKHOD	11,56
4	Smola Jiří		130288	HRANI	11,62
5	Hojač Michal		061280	CEJKO	11,92
6	Vaculík Radim		230588	HRANI	12,48
7	Vymyslický Tomáš	211189	BRECL	13,03

2.rozběh w=+1,0
1	Přibyl Jakub		180583	UNIBR	11,31
2	Daníšek Radek		011286	SOKOP	11,45
3	Hertl Ivo		290280	UNIBR	11,46
4	Jansa Jakub		240189	PROST	11,74
5	Omelka Jaroslav		210583	UHHRA	11,78
6	Kühnel Herbert		210284	SOKOP	11,81
7	Münster Pavel		170478	HRANI	11,86
8	Došek Pavel		180388	HRANI	11,95

3.rozběh w=+1,0
1	Hoffmann František	091181	AKHOD	11,37
2	Uher Jakub		040883	BRECL	11,44
3	Náplava Jiří		220184	UHHRA	11,51
4	Mráz Pavel		040586	HRANI	11,69
5	Levay Jiří		290687	SOKOP	11,75
6	Hladný Tomáš		060686	UNIBR	11,90
7	Hrabinec Radek		051089	UHHRA	12,53
8	Masař Radek		230984	HRANI	NP

4.rozběh w=+2,0
1	Ilgner Martin		020289	KYJOV	11,85	MB
2	Figer Braňo		091289	AKHOD	12,12	MB
3	Jančík Tomáš		240389	PROST	12,50	MB
4	Husovský David		260990	BRECL	12,77	MB

Finále A w=+1,0
1	Roman Jan		210283	SOKOP	11,08  11
2	Hoffmann František	091181	AKHOD	11,17	9
3	Přibyl Jakub		180583	UNIBR	11,20	8
4	Chlachula Tomáš		010479	UHHRA	11,34	7
5	Daníšek Radek		011286	SOKOP	11,45	6
6	Uher Jakub		040883	BRECL	11,46	5

Finále B w=+2,3
1	Hertl Ivo		290280	UNIBR	11,32	4
2	Náplava Jiří		220184	UHHRA	11,43	3
3	Šikula Jiří		260186	AKHOD	11,51	2
4	Smola Jiří		130288	HRANI	11,64	1
5	Mráz Pavel		040586	HRANI	11,74
6	Jansa Jakub		240189	PROST	11,78

200m
Běh A	w=+1,9
1	Hoffmann František	091181	AKHOD	22,52  11
2	Uher Jakub		040883	BRECL	22,58	9
3	Přibyl Jakub		180583	UNIBR	22,60	8
4	Hertl Ivo		290280	UNIBR	22,93	7
5	Chlachula Tomáš		010479	UHHRA	22,94	6
	Daníšek Radek		011286	SOKOP	NP
	Roman Jan		210283	SOKOP	NP
	Brýda Josef		111281	AKHOD	NP

Běh B	w=+1,5
1	Ošmera Marek		040787	BRECL	23,23	5
2	Smola Jiří		130288	HRANI	23,44	4
3	Vaněk Petr		100189	SOKOP	23,52	3
4	Hladný Tomáš		060686	UNIBR	24,19
5	Kühnel Herbert		210284	SOKOP	24,27
6	Vymyslický Tomáš	211189	BRECL	26,39
	Masař Radek		230984	HRANI	NP
	Hojač Michal		061280	CEJKO	NP

Běh C	w=+1,4
1	Levay Jiří		290687	SOKOP	23,62	2
2	Šikula Jiří		260186	AKHOD	23,65	1
3	Došek Pavel		180388	HRANI	24,49
4	Soviš Marek		150587	UHHRA	24,84
5	Hrabinec Radek		051089	UHHRA	25,45
6	Droppa Karel		270687	SOKOP	26,42
7	Mazáč Martin		060590	UHHRA	27,12

Běh D	w=+1,6
1	Kmenta Martin		271187	AKHOD	24,41	MB
2	Jančík Tomáš		240389	PROST	24,97	MB
	Figer Braňo		091289	AKHOD	NP

400m
Běh A
1	Hudec Marek		180886	UNIBR	51,62  11
2	Vávra Jan		250884	UHHRA	52,27	8
3	Procházka Jiří		280586	SOKOP	52,77	7
4	Hegar Ondřej		181185	HRANI	53,30	5
5	Brýda Josef		111281	AKHOD	55,64
6	Argiriu Lukáš		060788	UHHRA	57,53
	Valent Roman		210882	AKHOD	NP
	Novák Jiří		080284	PROST	NP

Běh B
1	Vaněk Petr		100189	SOKOP	52,18	9
2	Ondroušek Petr		050787	UNIBR	53,22	6
3	Škrobák Jiří		210882	AKHOD	54,55
4	Pukl Rostislav		170682	UNIBR	54,70
5	Buchta Michal		130686	AKHOD	54,71
	Foltýn Andrej		060682	UNIBR	NP
	Tibenský Branislav	231282	HRANI	NP

Běh C
1	Soviš Marek		150587	UHHRA	53,99	4
2	Šuránek Michal		280278	UHHRA	54,24	2
3	Skula Petr		091287	UNIBR	55,40
4	Paulík Roman		050288	BRECL	55,79
5	Droppa Karel		270687	SOKOP	55,88
6	Franta Milan		210780	AKHOD	55,92
7	Hruboš Ondřej		140284	UHHRA	56,11

Běh D
1	Jančík Martin		240886	PROST	54,05	3
2	Mikeska Aleš		260183	SOKOP	54,48	1
3	Miler Tomáš		161288	KYJOV	55,86	MB
4	Šustr David		230385	PROST	56,52	MB
5	Rudolecký Roman		091288	AKHOD	57,11	MB
	Huňka Pavel		120187	PROST	NP
	Ovečka Dalibor		150875	PROST	NP

800m
Běh A
1	Valent Roman		210882	AKHOD	1:55,01	11
2	Vávra Jan		250884	UHHRA	1:57,25	 9
3	Ondroušek Petr		050787	UNIBR	1:57,39	 8
4	Huňka Pavel		120187	PROST	1:58,26	 7
5	Janíček Jakub		150178	UHHRA	2:00,42	 6
6	Xaver Tomáš		250283	UNIBR	2:01,78	 5
7	Buchta Michal		130686	AKHOD	2:02,36	 4
8	Paulík Roman		050288	BRECL	2:04,50	 2
9	Gazda Jaroslav		141088	PROST	2:04,82
10	Skácel Jindřich		010474	UNIBR	2:08,53
	Štěpánek Radek		080389	PROST	NF

Běh B
1	Brýda Josef		111281	AKHOD	2:04,07	 3
2	Tománek Petr		160385	PROST	2:04,96	 1
3	Šuránek Michal		280278	UHHRA	2:05,42
4	Šuránek David		160479	UHHRA	2:06,00
5	Rudolecký Roman		091288	AKHOD	2:06,76	MB
6	Mikeska Aleš		260183	SOKOP	2:07,51
7	Škrobák Jiří		210882	AKHOD	2:08,71
8	Horta Adam		160689	PROST	2:17,41	MB
9	Novák Martin		101085	HRANI	2:21,07
	Tibenský Branislav	231282	HRANI	NF
	Kühnel Martin		040387	SOKOP	NF

1500m
1	Holuša Jakub		200288	SOKOP	4:04,47	11
2	Kohut Jan		171285	AKHOD	4:07,65	 9
3	Kubalák Jiří		121086	UNIBR	4:11,53	 8
4	Polášek Jan		301183	HRANI	4:15,58	 7
5	Ludvík Radek		051082	UHHRA	4:18,88	 6
6	Plachý Lukáš		090285	UNIBR	4:19,83	 5
7	Xaver Tomáš		250283	UNIBR	4:22,74	 4
8	Šmíd Miroslav		210284	UNIBR	4:23,78	 3
9	Janíček Jakub		150178	UHHRA	4:25,98	 2
10	Horák Pavel		281161	PROST	4:28,27	 1
11	Tkáč Ondřej		120985	AKHOD	4:33,29
12	Kouřil Jan		011086	UNIBR	4:34,41
13	Žabíček Václav		090867	HRANI	5:09,66
14	Paus Aleš		191178	HRANI	5:51,84
	Skácel Jindřich		010474	UNIBR	NP
	Pukl Rostislav		170682	UNIBR	NP
	Durďák Luděk		160477	AKHOD	NP
	Uhlíř Vojtěch		070683	UHHRA	NP
	Šuránek David		160479	UHHRA	NF
	Stindl Jiří		190674	UHHRA	NP
	Vaculka Richard		080370	PROST	NP

10000m
1	Stindl Jiří		190674	UHHRA	33:28,77 11
2	Janíček Jakub		150178	UHHRA	33:35,39  9
3	Horák Pavel		281161	PROST	33:37,14  8
4	Palko Aleš		020471	UNIBR	33:56,54  7
5	Koutný Petr		041083	UNIBR	34:24,69  6
6	Brožík Jiří		201171	AKHOD	34:30,32  5
7	Vaculka Richard		080370	PROST	35:34,84  4
8	Durďák Luděk		160477	AKHOD	36:07,39  3
9	Žabíček Václav		090867	HRANI	36:27,15  2
10	Filipec Petr		101284	UNIBR	36:52,14  1
11	Borek Aleš		030977	UNIBR	37:04,86
12	Uhlíř Vojtěch		070683	UHHRA	37:14,28
13	Paus Aleš		191178	HRANI	40:17,71

110m překážek
Běh A	w=nezměřen
1	Dizdarevič Slaven	030881	BRECL	15,19  11
2	Svoboda Jan		200185	PROST	15,80	9
3	Smola Jiří		130288	HRANI	15,97	8
4	Böhm Jakub		200884	SOKOP	16,56	5
5	Hegar Ondřej		181185	HRANI	17,20	3
6	Roman Pavel		180886	SOKOP	17,29	1

Běh B	w=+0,3
1	Hoffmann František	091181	AKHOD	16,22	7
2	Ciminga David		170481	SOKOP	16,32	6
3	Brenn Lukáš		310780	BRECL	16,94	4
4	Riemel Pavel		110686	SOKOP	17,26	2
5	Popelka Jan		140386	UHHRA	17,85

400m překážek
Běh A
1	Adamík Richard		230584	UNIBR	57,20  11
2	Hegar Ondřej		181185	HRANI	58,03	9
3	Jančík Martin		240886	PROST	59,03	8
4	Znojil Michal		290776	PROST	59,47	6
5	Hudec Marek		180886	UNIBR	59,74	4
	Valent Roman		210882	AKHOD	NP

Běh B
1	Neumaister Tomáš	250979	HRANI	59,38	7
2	Procházka Jiří		280586	SOKOP	59,49	5
3	Ošťádal Lubomír		060786	PROST	62,57
4	Svoboda Jan		200185	PROST	63,77
	Ovečka Dalibor		150875	PROST	NF

Běh C
1	Ošmera Marek		040787	BRECL	60,03	3
2	Kalábek Jaromír		020379	AKHOD	60,11	2
3	Tománek Petr		160385	PROST	64,25
	Tibenský Branislav	231282	HRANI	NP
	Vašek Jan		150785	BRECL	NP

Běh D
1	Lacina Jakub		220387	BRECL	61,89	1
2	Migdau Jan		210787	UNIBR	63,68	MB
3	Sýkora Aleš		260285	SOKOP	63,50
4	Štěpánek Miroslav	230985	CEJKO	64,29
5	Hojač Michal		061280	CEJKO	67,96

výška
1	Sehnal David		020685	PROST	196    11
2	Dizdarevič Slaven	030881	BRECL	193	9
3	Kudlička Jan		290488	SOKOP	193	7,5
3	Klíma Martin		031083	UNIBR	193	7,5
5	Presbruchy Martin	230884	BRECL	189	6
6	Hanzlíček Jiří		060387	BRECL	185	4,5
6	Neumaister Tomáš	250979	HRANI	185	4,5
8	Daněk Jindřich		110388	PROST	185	3
9	Svoboda Jan		200185	PROST	185	1,5
9	Novotný Milan		260882	CEJKO	185	1,5
11	Kolenčík Daniel		030286	UNIBR	180
12	Konečný Josef		050589	UHHRA	180
13	Zelinka Petr		080987	BRECL	180
13	Čech Zbyněk		080783	HRANI	180
15	Riemel Pavel		110686	SOKOP	180
16	Štěpánek Miroslav	230985	CEJKO	175
17	Popelka Jan		140386	UHHRA	175
	Kmenta Martin		271187	AKHOD	NP
	Zbožínek Viktor		170772	PROST	NP
	Sýkora Aleš		260285	SOKOP	NP
	Kabelka Michal		040285	BRECL	NP
	Zapala Alois		050466	AKHOD	NP
	Böhm Jakub		200884	SOKOP	NP

tyč
1	Kudlička Jan		290488	SOKOP	440    11
2	Riemel Pavel		110686	SOKOP	420	9
3	Damborský Roman		071079	CEJKO	410	8
4	Sýkora Aleš		260285	SOKOP	390	7
5	Opluštil Libor		040873	CEJKO	390	6
6	Hlaváč Vladimír		210982	CEJKO	370	5
7	Beneš Martin		030787	AKHOD	370	3,5
7	Janek Jiří		150178	CEJKO	370	3,5
9	Dzierža Marek		310886	SOKOP	350	2
10	Tichý Adam		270689	SOKOP	325	0,5
10	Procházka Jiří		280586	SOKOP	325	0,5
12	Tesárek Martin		010688	PROST	325
13	Kaspar Vladislav	160259	HRANI	300
14	Joja Martin		250687	AKHOD	325
	Böhm Jakub		200884	SOKOP	  0

dálka
1	Lípa Lukáš		290183	AKHOD	732 11	+2,7
						722 	+1,5
2	Presbruchy Martin	230884	BRECL	696  9	+2,0
3	Dizdarevič Slaven	030881	BRECL	682  8	+1,6
4	Blaha Josef		230382	UHHRA	671  7	+1,8
5	Uher Jakub		040883	BRECL	668  6	+0,7
6	Zbožínek Viktor		170772	PROST	660  5	+1,7
7	Bartoš Michal		210286	UNIBR	644  4	+2,4
						626	+0,9
8	Kolenčík Daniel		030286	UNIBR	632  3	+0,6
9	Šíma Jakub		171287	AKHOD	617  2	+1,9
10	Neumaister Tomáš	250979	HRANI	614  1	+0,4
11	Ciminga David		170481	SOKOP	611	+3,2
						598	+1,6
12	Esterka Michal		311076	PROST	608	+2,1
						607	+1,6
13	Damborský Roman		071079	CEJKO	603	+1,0
14	Franta Milan		210780	AKHOD	603	+3,4
15	Vašek Jan		150785	BRECL	594	+2,0
16	Hanzlíček Jiří		060387	BRECL	590	+3,5
						559	+1,2
17	Beneš Martin		030787	AKHOD	584	+1,8
18	Argiriu Lukáš		060788	UHHRA	556	+1,9
19	Mazáč Martin		060590	UHHRA	531	+1,1
	Pekárek Jaroslav	110787	BRECL	NP

trojskok
1	Lípa Lukáš		290183	AKHOD	14,29  11 +0,6
2	Blaha Josef		230382	UHHRA	13,98	9 +2,7
						13,96	  +2,0
3	Zelinka Petr		080987	BRECL	13,40	8 +1,9
4	Esterka Michal		311076	PROST	13,35	7 +1,0
5	Vašek Jan		150785	BRECL	13,11	6 +2,5
6	Šíma Jakub		171287	AKHOD	12,96	5 +2,9
						12,39	  +0,8
7	Hlavenka Petr		250372	BRECL	12,82	4 +1,9
8	Janek Jiří		150178	CEJKO	12,42	3 +2,6
9	Hlaváč Vladimír		210982	CEJKO	12,24	2 +1,8
10	Roman Pavel		180886	SOKOP	12,09	1 +2,2
11	Dzierža Marek		310886	SOKOP	11,44	  +2,0
	Kühnel Martin		040387	SOKOP	NP
	Damborský Roman		071079	CEJKO	NP
	Buchta Miloš		110479	BRECL	NP
	Zbožínek Viktor		170772	PROST	NP
	Ciminga David		170481	SOKOP	NP

koule 7,25 kg
1	Lindovský Vladimír	270560	CEJKO	13,78  11
2	Sklenář Robert		190268	UHHRA	13,75	9
3	Změlík Robert		180469	PROST	13,65	8
4	Šik Jan			120672	UHHRA	13,07	7
5	Holák Libor		270767	CEJKO	12,86	6
6	Hadaš Jaroslav		031174	UHHRA	12,66	5
7	Ohlídal Evžen		150957	PROST	12,12	4
8	Dvorský Roman		100884	SOKOP	11,90	3
9	Hošek Martin		031285	AKHOD	11,86	2
10	Dymák Petr		100961	UNIBR	11,59	1
11	Hlavenka Petr		250372	BRECL	11,37
12	Pešák Karel		110971	AKHOD	11,28
13	Mráz Pavel		040586	HRANI	11,02
14	Dvorský Petr		200985	SOKOP	10,67
	Kovačič Bohumil		210158	UHHRA	NP
	Hřiba Pavel		010978	CEJKO	NP
	Spazier Radek		030971	AKHOD	NP
	Drmola František	200862	HRANI	NP

disk 2 kg
1	Valent Gejza		031053	CEJKO	45,40  11
2	Sklenář Robert		190268	UHHRA	43,93	9
3	Ohlídal Evžen		150957	PROST	42,55	8
4	Dymák Petr		100961	UNIBR	42,01	7
5	Kovačič Bohumil		210158	UHHRA	41,61	6
6	Změlík Robert		180469	PROST	38,94	5
7	Holák Libor		270767	CEJKO	38,08	4
8	Brenn Lukáš		310780	BRECL	37,58	3
9	Dvorský Roman		100884	SOKOP	34,22	2
10	Dvorský Petr		200985	SOKOP	33,68	1
11	Pešák Karel		110971	AKHOD	32,79
12	Hruboš Ondřej		140284	UHHRA	31,16
13	Orlík Anton		030154	AKHOD	30,65
14	Mráz Pavel		040586	HRANI	29,88
15	Hošek Martin		031285	AKHOD	29,21
	Daníšek Radek		011286	SOKOP	 0
	Drmola František	200862	HRANI	 0

oštěp 800g
1	Nenadál Zdeněk		120264	PROST	59,10  11
2	Hudeček Ondřej		100581	CEJKO	58,84	9
3	Sklenář Robert		190268	UHHRA	56,45	8
4	Buchta Miloš		110479	BRECL	53,79	7
5	Brenn Lukáš		310780	BRECL	53,33	6
6	Hlavenka Petr		250372	BRECL	52,75	5
7	Novák Jiří		080284	PROST	52,74	4
8	Dvorský Roman		100884	SOKOP	51,69	3
9	Klíma Martin		031083	UNIBR	51,46	2
10	Šigut Jiří		140269	HRANI	50,86	1
11	Lacina Jakub		220387	BRECL	49,06
12	Pohanka Martin		170985	BRECL	47,69
13	Janek Jiří		150178	CEJKO	46,73
14	Pohanka Miroslav	280857	BRECL	46,65
15	Dvorský Petr		200985	SOKOP	44,76
16	Ošmera Marek		040787	BRECL	41,92
17	Dzierža Marek		310886	SOKOP	41,79
18	Ošťádal Lubomír		060786	PROST	36,78
19	Borek Lukáš		300686	UNIBR	34,41

kladivo 7,25 kg
1	Hřiba Pavel		010978	CEJKO	48,49  11
2	Horák Jan		230765	UHHRA	48,21	9
3	Kovačič Bohumil		210158	UHHRA	47,93	8
4	Šebesta Zbyněk		270762	HRANI	45,41	7
5	Hnidák Pavel		041263	CEJKO	41,03	6
6	Lindovský Vladimír	270560	CEJKO	40,70	5
7	Pešák Karel		110971	AKHOD	39,48	4
8	Orlík Anton		030154	AKHOD	39,26	3
9	Hruboš Ondřej		140284	UHHRA	36,84	2

20km chůze
1	Dostál Miloš		200483	PROST	1:39,25	11
2	Kmenta František	251170	ČEJKO	1:59,18	 9
3	Jelínek Josef		110750	ČEJKO	1:59,18	 8
4	Chmelař Jan		040661	SOKOP	2:03,57	 7
5	Ošlejšek Josef		160642	PROST	2:13,11	 6
6	Balcařík Alois		280527	PROST	2:19,31	 5

4x100m
Běh A
1	Omelka-Chlachula-Blaha-Náplava		UHHRA-A	43,96  11
2	Hoffmann-Brýda-Šikula-Lípa		AKHOD-A	44,24	9
3	Kühnel H.-Roman P.-Roman J.-Holuša	SOKOP-A	44,74	8
4	Hertl-Přibyl-Adamík-Hladný		UNIBR-A	44,87	7
5	Zelinka-Lacina-Brenn-Uher		BRECL-A	45,64	6
6	Neuminster-Došek-Hegar-Münster		HRANI-A	45,93	5
7	Levay-Procházka-Vaněk-Kühnel M.		SOKOP-B	46,90	2
8	Štěpánek-Hojač-Novotný-Damborský	ČEJKO-A	47,88

Běh B
1	Škrobák-Beneš-Kalábek-Franta		AKHOD-B	46,80	3
2	Kudlička-Dzierža-Riemel-Sýkora		SOKOP-C	47,16	1
3	Stindl-Janíček-Hruboš-Vávra		UHHRA-B	47,85
4	Čech-Novák-Mráz-Vaculík			HRANI-B	47,93
5	Paulík-Vymyslický-Pohanka-Hanzlíček	BRECL-B	48,80
6	Argiriu-Soviš-Mazáč-Hrabinec		UHHRA-C	49,51
7	Popelka-Šuránek M.-Šuránek D.-Ludvík	UHHRA-D	50,16

Běh C
1	Esterka-Jančík-Jansa-Ošťádal		PROST-A	46,06	4
2	Mikeska A.-Tichý-Droppa-Ciminga D.	SOKOP-D	49,52

Pořadí v 5. kole
1	Sl.Sl.Uh.Hradiště		8	163
2	AC Prostějov			7	140,5
3	VSK Universita Brno		6	137,5
4	TJ Sokol Opava			5	134,5
5	Lokomotiva Břeclav		4	128,5
6	AK Hodonín			3	120,5
7	AC Čejkovice			2	109
8	SK Hranice			1	 64,5

Pořadí po 5. kole
1	Sl.Sl.Uh.Hradiště		36	801,5
2	AK Hodonín			27	702
3	VSK Universita Brno		27	688
4	TJ Sokol Opava			26	699
5	Lokomotiva Břeclav		21	629,5
6	AC Prostějov			20	607,5
7	AC Čejkovice			13	489,5
8	SK Hranice			10	384

Hlavní rozhodčí		Ředitel závodu		Řídící pracovník
Stanislav Gajdošík	Květoslav Tichavský	Miloslav Zeman


Zpět na hlavní stranu