47. ročník mezinárodního silničního běhu

9. ročník Českého běžeckého poháru 2004

SLOVÁCKÝ BĚH 2004

Uherské Hradiště 10.10.2004

Minižákyně			1995 a mladší			300m
1	Vepřeková Kristýna	95	Frýdek-Místek		1:15,9
2	Prochová Hana		96	AC Brno			1:21,1
3	Koselová Kateřina	95	Frýdek Místek		1:22,1
4	Šutovská Lucie		95	Veselí			1:23,4
5	Tancerová Tereza	96	Přísnotice		1:25,2
6	Zemčíková Barbora	95	Veselí			1:25,6
7	Tancerová Kateřina	95	Přísnotice		1:25,9
8	Buchtelová Martina	95	Veselí			1:27,6
9	Habartová Veronika	95	Uherské Hradiště	1:28,7
10	Hrubošová Kamila	97	Veselí			1:36,9
11	Řezáčová Veronika	97	Veselí			1:38,4
12	Sovišová Zuzana		95	Hluk			1:41,2
13	Šichová Kateřina	96	Staré Město		1:44,2
14	Resslerová Kateřina	98	Uherské Hradiště	1:45,2
15	Habartová Lucie		96	Uherské Hradiště	1:48,4
16	Sovišová  Michaela	97	Hluk			1:52,4
17	Habartová Jana		98	Uherské Hradiště	1:57,0
18	Buchtelová Klára	95	Veselí			2:02,8
19	Zpěváková Lucie		01	Uherské Hradiště	2:32,1

Minižáci			1995 a mladší			300m
1	Pavka Jaromír		95	Hutník Veselí		1:17,5
2	Náplava Jaroslav	95	Uherské Hradiště	1:18,4
2	Munrák Štěpán		96	Pozlovice		1:19,8
3	Raštica Martin		95	Mařatice		1:24,2
3	Krejčí David		96	Komenského Veselí	1:24,8
4	Hubáček Jonáš		95	Pozlovice		1:27,1
4	Tomšic Marek		96	Hutník Veselí		1:30,8
5	Grabec Jakub		96	Komenského Veselí	1:32,6
5	Džuba Robert		95	Luhačovice		1:34,8
6	Džuba Ondřej		97	Luhačovice		1:37,1
6	Bernátek Jaroslav	97	Pozlovice		1:39,9
7	Tancer Petr		97	Sokol Březnice		1:43,1
7	Cileček Adam			Komenského Veselí	1:45,8
8	Páška Josef		97	Kunovice		1:46,4
8	Jordán Petr		97	Pozlovice		1:47,0
9	Machynka Jiří		97	Uherské Hradiště	1:47,3
9	Štolba Radek		98	Uherské Hradiště	1:50,4
10	Vavrys Ondřej		97	Pozlovice		1:51,5
10	Sečkář Lukáš		95	Komenského Veselí	1:53,2
11	Vavrys Jakub		98	Pozlovice		2:04,2
11	Bětík Aleš		00	Pozlovice		2:56,8

Předžákyně			1993 – 94			600m
1	Tancerová Anna		94	Sokol Přísnotice	2:28,3
2	Salčáková Martina	93	HC ITS Uh.Hradiště	2:33,4
3	Pazourková Lenka	93	AK Kyjov		2:33,7
4	Nejezchlebová Vanda	93	ZŠ Veselí Komenského	2:34,0
5	Horáková Alena		93	Sokol Přísnotice	2:40,5
6	Blažková Kateřina	93	ZŠ Staré Město		2:43,8
7	Koudelová Lucie		94	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště2:44,4
8	Hubáčková Klaudie	93	ZŠ Staré Město		2:46,1
9	Klepáčová Kateřina	94	TJ Slezan Frýdek-Místek	2:49,8
10	Horňáčková Nikola	93	TJ Slezan Frýdek-Místek	2:51,4
11	Gajdoštíková Zuzana	93	ZŠ Veselí Komenského	2:59,3
12	Kolářová Vendula	93	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště3:00,1
13	Mléčková Kristýna	93	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště3:00,9
14	Gurecká Martina		94	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště3:03,1
15	Kluková Martina		93	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště3:03,8
16	Studničková Petra	94	Hutník Veselí		3:05,1
17	Pašková Zuzana		93	Hutník Veselí		3:05,3
18	Zíbalová Kristýna	94	Hutník Veselí		3:06,9
19	Prachařová Monika	93	ZŠ Veselí Komenského	3:08,2
20	Náplavová Anna		93	ZŠ Staré Město		3:08,9
21	Machová Klára		93	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště3:09,5
22	Berková Barbora		93	ZŠ Veselí Komenského	3:18,9
23	Matoušková Adéla	93	ZŠ Staré Město		3:25,9
24	Obdržálková Kristýna	94	ZŠ Staré Město		3:26,2
25	Osohová Eva		93	ZŠ Staré Město		3:26,3
26	Tancerová Marie		94	Sokol Přísnotice	3:37,7
27	Kudličková Kristína	94	ZŠ Veselí Komenského	4:13,0

Předžáci			1993 – 94			600m
1	Hubáček Michal		93	ZŠ Luhačovice		2:23
2	Obdržálek Matěj		93	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště2:24
3	Filípek Jakub		93	ZŠ Hutník Veselí	2:34
4	Rusinek Lukáš		93	TJ Slezan Frýdek-Místek	2:36
5	Krahulec Lukáš		93	ZŠ Hutník Veselí	2:38
6	Vlček Václav		93	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště2:40
7	Mejzlík David		93	ZŠ Hutník Veselí	2:44
8	Kyncl Viktor		93	ZŠ Komenského Veselí	2:45
9	Vavrys Milan		93	Pozlovice		2:47
10	Sedláček Adam		93	ZŠ Hutník Veselí	2:49
11	Havelčík Marek		93	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště2:50
12	Hanačík Filip		93	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště2:52
13	Salajka Libor		93	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště2:54
14	Horňáček David		93	ZŠ Komenského Veselí	2:54,5
15	Řezníček Marek		93	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště2:54,7
16	Machala Petr		94	ZŠ Komenského Veselí	3:01
17	Zapletal Martin		93	ZŠ Pálenice Kunovice	3:01,5
18	Holčík Patrik		94	ZŠ Hutník Veselí	3:01,7
19	Kupka Jan		93	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště3:02
20	Tvrdý David		93	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště3:04
21	Štěrba Antonín		93	ZŠ Pálenice Kunovice	3:05
22	Gazárek Lukáš		93	ZŠ Komenského Veselí	3:06
23	Chovanec Petr		93	DM Uh.Hradiště		3:06,5
24	Andrýsek Miroslav	93	ZŠ Komenského Veselí	3:22
25	Mach Martin		93	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště3:59

Mladší žákyně			1991 – 92			900m
1	Jenyšová Petra		91	Jiskra Otrokovice	3:37,0
2	Kopečková Ester		91	TJ Frýdek-Místek	3:39,4
3	Pišová Alice		92	TJ Slezan Frýdek-Místek	3:57,2
4	Lepíková Jana		91	TJ Frýdek-Místek	4:04,3
5	Jordánová Pavlína	92	Hutník Veselí		4:06,2
6	Havelčíková Kristýna	91	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:07,4
7	Machálková Dana		92	ZŠ UNESCO Uh.Hradiště	4:11,4
8	Horáková Jana		91	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:12,8
9	Farkašovská Lucie	91	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:12,9
10	Křeháčková Lenka	91	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:14,5
11	Kluková Zuzana		91	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště4:19,7
12	Hyráková Lucie		91	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:20,6
13	Hyráková Petra		91	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:21,9
14	Bujáková Pavlína	92	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:23,9
15	Studničková Kateřina	92	Hutník Veselí		4:28,5
16	Hlůšková Nicol		93	ZŠ UNESCO Uh.Hradiště	4:29,8
17	Slaníková Adriana	93	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:31,7
18	Pospíšková Kamila	91	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:34,7
19	Dušková Gabriela	91	ZŠ UNESCO Uh.Hradiště	4:51,7
20	Stašková Veronika	92	Hutník Veselí		5:16,9
21	Tesařová Kristýna	91	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště5:17,9
22	Pelikánová Lucie	92	ZŠ UNESCO Uh.Hradiště	5:27,2
	Hůlková Gábina		92	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště NF
	Mikulcová Markéta	92	ZŠ UNESCO Uh.Hradiště	 NF
	Malovaná Nikola		92	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště NF

Mladší žáci			1991 – 92			900m
1	Štefek Michal		91	TJ Slezan Frýdek-Místek	3:26
2	Ulman Lukáš		91	TJ Slezan Frýdek-Místek	3:28
3	Raštica Marek		91	Tenisový klub UH	3:30
4	Šilar Filip		91	TJ Slezan Frýdek-Místek	3:31
5	Sýkora Michal		92	TJ Valašské Meziříčí	3:35
6	Jordán František	91	ZŠ Hutník Veselí	3:38
7	Uherka Ondřej		91	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště3:42
8	Štefek David		92	TJ Slezan Frýdek-Místek	3:45
9	Vít Pavel		91	ZŠ UNESCO Uh.Hradiště	3:51
10	Sláma Petr		91	ZŠ Hutník Veselí	3:53
11	Kočenda Patrik		91	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště3:56
12	Kehm Tomáš		91	ZŠ Hutník Veselí	3:57
13	Gerstbereger Zdeněk	91	ZŠ Hutník Veselí	3:57,5
14	Hubáček Jan		91	ZŠ Luhačovice		4:00
15	Sedlařík Roman		91	ZŠ Komenského Veselí	4:02
16	Balada Ondřej		92	ZŠ Hutník Veselí	4:03
17	Hála Richard		92	ZŠ Komenského Veselí	4:03,5
18	Beránek Tomáš		91	ZŠ Hutník Veselí	4:07
19	Prajza Jan		92	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:09
20	Horák Libor		91	ZŠ Hutník Veselí	4:09,5
21	Pechal Petr		91	ZŠ Hutník Veselí	4:12
22	Gašpar Dominik		92	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:13
23	Chovanec Patrik		91	ZŠ UNESCO Uh.Hradiště	4:17
24	Šopík Břetislav		92	ZŠ Hutník Veselí	4:25
25	Hořanský Daniel		92	TJ Valašské Meziříčí	4:27
26	Sklenář Martin		92	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:28
27	Tichý Miroslav		91	ZV škola Uh.Hradiště	4:34
28	Klimek Martin		92	ZŠ UNESCO Uh.Hradiště	6:04

Starší žákyně			1989 – 90			1250m
1	Vévodová Martina	90	AK Perná		4:08,2
2	Šindelková Romana	89	TJ Slezan Frýdek-Místek	4:26,8
3	Holejšenská Hana	90	TJ Slezan Frýdek-Místek	4:28,1
4	Nerudová Lucie		90	ARC Brno		4:29,3
5	Vávrová Vendula		90	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště4:46,3
6	Štěrbová Veronika	90	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště4:47,6
7	Olšanová Alena		89	Jiskra Otrokovice	4:49,2
8	Galušková Jana		90	ZŠ Hutník Veselí	4:51,8
9	Mikulcová Markéta	91	Uherské Hradiště	5:16,6
10	Vantová Jana		90	Uherské Hradiště	6:51,5

Starší žáci			1989 – 90			1250m
1	Sýkora Lukáš		90	TJ Valašské Meziříčí	3:58
2	Moškoř Daniel		90	TJ Slezan Frýdek-Místek	4:04
3	Bureš Filip		90	V.K. Moravia		4:07
4	Krahulec Zdeněk		90	ZŠ Hutník Veselí	4:08
5	Bittner Lukáš		89	ZŠ Sportovní Uh.Hradiště4:20
6	Paška Jiří		89	ZŠ Hutník Veselí	4:24
7	Jagoš Viktor		89	ZŠ Hutník Veselí	4:28
8	Kosec Martin		89	V.K. Moravia		4:31
9	Prášek Tomáš		90	V.K. Moravia		4:45
10	Psotka Petr		90	V.K. Moravia		4:56
11	Šurin Štěpán		89	ZŠ Komenského Veselí	4:57
12	Janček Daniel		89	SPŠ Uh.Hradiště		5:01
13	Psotka Jan		90	V.K. Moravia		5:54

Dorostenky			1987 – 88			2500m
1	Schubertová Markéta	88	Olympia Bruntál		9:17,6
2	Vývodová Barbora	88	AK Zlín			9:42,9
3	Tomečková Zora		88	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště10:02,8
4	Píšová Petra		87	TJ Slezan Frýdek-Místek	10:07,5
5	Plchová Kateřina	87	Zetor Brno		11:06,1

Dorostenci			1987 – 88			3750m
1	Říha Petr		87	TJ Slezan Frýdek-Místek	12:03,9
2	Gazda Jaroslav		88	AC Prostějov		12:18,4
3	Jurčík Ondřej		88	Bez příslušnosti	15:50,3

Ženy				1986 a starší			5000m
1	Kamínková Petra		73	Puma team		16:32
2	Janečková Dana		73	Slov.JMD		17:00
3	Churáňová Radka		77	Single team		17:19
4	Jančaříková Lenka	70	AAC Brno		17:36
5	Křížová Lucie		87	Olympia Bruntál		18:02
6	Pokorová Jaroslava	72	Sokol Opava		19:52
7	Droppová Tereza		86	TJ Slezan Frýdek-Místek	21:40

Muži – mílaři			1986 a starší			3750m
1	Mikulenka Petr		82	TJ Slezan Frýdek-Místek	11:15
2	Janíček Jakub		78	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště11:16
3	Dedek Aleš		75	AK Kroměříž		11:41
4	Vávra Jan		84	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště11:49
5	Nerud David		85	Ústí nad Orlicí		12:04
6	Lepíček Mirek		86	TJ Slezan Frýdek-Místek	12:04,5
7	Slovák Dalibor		84	AK Zlín			12:09
8	Ludvík Radek		82	AC Sl.Slavia Uh.Hradiště12:30
9	Novotný Bronislav	78	AK Kroměříž		NF

Muži – vytrvalci		1986 a starší			10.000m
1	Štefko Róbert		68	AK Kroměříž		30:00
2	Bláha Jan		71	Čes.Budějovice		30:01
3	Gerych David		77	Vítkovice		30:03
4	Kreisiger Jan		84	ČR PT			30:12
5	Čotov Ivan		66	EK Zlín			31:07
6	Vymazal Petr		75	AK Kroměříž		31:19
7	Arbet Roman		76	SVK Bardejov		31:22
8	Smola Michal		81	SKOB Zlín		31:30
9	Bětík Petr		69	Sokol Opava		31:32
10	Hlúpik Miroslav		76	Graspol Skalica		32:08
11	Blaha Tomáš		76	AK Kroměříž		32:14
12	Kotouč Martin		85	Olympia Bruntál		32:40
13	Bětík Miroslav		72	Pozlovice		34:23
14	Vlček Jiří		77	Zlín			34:31
15	Říha Petr		87	TJ Slezan Frýdek-Místek	34:44
16	Uhlíř Vojtěch		83	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	35:18
17	Miškeřík Jan		67	AK Kyjov		37:00
18	Mudrák Stanislav	67	Pozlovice		37:18
19	Link René		62	Rožnov pod Radhoštěm	39:05
20	Krejčí Lukáš		76	TJ Slezan Frýdek-Místek	41:24
21	Koudela Radim		68	Záhorovice		41:36
22	Jagoš Martin		68	Uherské Hradiště	42:27
23	Podivínský Ladislav	61	Uherské Hradiště	43:33
	Šrubař Jan		86	TJ Slezan Frýdek-Místek	NF
	Hubáček Josef		62	Luhačovice		NP

Muži – veteráni – M40/45	1964 – 1955			5000m
1	Hajzler Jiří		63	AHA Vyškov		15:41
2	Horák Pavel		61	AHA Vyškov		16:16
3	Slivka Miloš		57	SZK Kyjov		18:05
4	Gottwald Václav		55	Křižanovice		18:27
5	Škňouřil Karel		55	BK Hodonín		18:57
6	Profous Petr		58	USC Static Ostr.Nová Ves19:48
7	Prokop Jiří		56	KONTY-G Zlín		19:50
8	Mochňanský Jan		64	Demolex Bardejov	19:56
9	Musil Ladislav		56	Slavičín		20:19

Muži – veteráni – M50/55	1954 – 1945			5000m
1	Smrčka Miloš		54	BK Říčany		16:54
2	Škrabánek Alois		52	VIVA Zlín		17:34
3	Hromek Tomáš		54	Orel Střílky		17:48
4	Varmuža Vladimír	50	Hodonín			18:22
5	Dorůšek Pavel		54	Klenoty Slavičín	18:28
6	Plch Alois		49	PLKI Team Brno		22:00
7	Matysík Vladimír	48	Ostrava			22:35

Muži – veteráni – M60+		1944 a starší			5000m
1	Řezáč Ivo		41	Chemopetrol Litvínov	17:59
2	Tikal Antonín		40	Vlčnov			21:34
3	Bukovjan Josef		39	Jiskra Otrokovice	22:06
4	Soviš Jan		38	OSA Hluk		24:04
5	Kubík Josef		38	Ptačina Adamov		24:38
6	Cahel Pavel		38	Sokol Brno		29:03

Ředitel závodu			Květoslav Tichavský
Hlavní rozhodčí			Oskar Opavský – 87


Zpět na hlavní stranu