3. kolo II. ligy žen

Uherské Hradiště 10.7.2004

100m
1. rozběh	w = -0,8
1	Bukáčková Marika	260289	BLANS	13,05
2	Brázdilová Lenka	090182	UHHRA	13,25
3	Bodišová Andrea		160989	PROST	13,55
4	Ronzová Hana		300490	OTROK	13,95
5	Jurová Pavlína		280390	PROST	14,35
6	Kulasová Martina	260787	JACBR	14,45
7	Kovaříková Martina	160189	SKPRE	14,45
8	Křižková Gabriela	040389	KYJOV	14,75

2. rozběh	w = +0,3
1	Švábíková Lenka		200384	UHHRA	12,4
2	Hylšová Jitka		190286	JACBR	12,9
3	Muchová Zuzana		011188	KROME	12,9
4	Jaskulková Kateřina	061289	AACBR	13,3
5	Součková Tereza		070887	AACBR	13,5
6	Podlasová Jana		110290	OTROK	14,1
7	Kovaříková Monika	    91	SKPRE	14,1
8	Vozáková Michaela	130689	SKPRE	14,4

Finále A	w=-0,7
1	Švábíková Lenka		200384	UHHRA	12,4   11
2	Muchová Zuzana		011188	KROME	12,8	9
3	Bukáčková Marika	260289	BLANS	12,9	8
4	Hylšová Jitka		190286	JACBR	13,1	7
5	Bodišová Andrea		160989	PROST	13,3	6
6	Brázdilová Lenka	090182	UHHRA	13,4	5

Finále B	w=+0,1
1	Jaskulková Kateřina	061289	AACBR	13,4	4
2	Součková Tereza		070887	AACBR	13,6	3
3	Ronzová Hana		300490	OTROK	13,8	2
4	Jurová Pavlína		280390	PROST	13,9	1
5	Podlasová Jana		110290	OTROK	14,0
6	Kulasová Martina	260787	JACBR	14,4

200m
1. běh		w=-0,2
1	Švábíková Lenka		200384	UHHRA	25,65  11
2	Kokojanová Kristýna	230487	UHHRA	25,93	9
3	Muchová Zuzana		011188	KROME	26,20	8
4	Šrámková Veronika	161286	PROST	26,43	7
5	Šutová Eva		210790	KROME	26,85	6
6	Padrtová Tereza		200687	JACBR	28,49	1
7	Bukáčková Marika	260289	BLANS	28,82
8	Podlasová Jana		110290	OTROK	29,93

2. běh		w=-0,2
1	Bodišová Andrea		160989	PROST	27,5	5
2	Šutová Romana		090786	KROME	27,9	4
3	Vávrová Vendula		110290	UHHRA	28,0	3
4	Coufalová Pavla		071177	MOSBR	28,1	2
5	Ronzová Hana		300490	OTROK	28,9
6	Hořáková Martina	241190	KROME	29,5

3. běh		w=+0,9
1	Kovaříková Martina	160189	SKPRE	30,4
2	Bittnerová Zuzana	250886	OTROK	30,6
3	Plchová Kateřina	280287	MOSBR	30,9
	Vránová Jana	091186	MOSBR	NP

400m
1	Švábíková Lenka		200384	UHHRA	56,5   11
2	Kokojanová Kristýna	230487	UHHRA	57,3	9
3	Šutová Eva		210790	KROME	59,1	8
4	Nádeníčková Michaela	060279	AACBR	60,2	7
5	Neuschelová Monika	080789	PROST	60,6	6
6	Vávrová Vendula		110290	UHHRA	60,9	5
7	Bařinová Martina	280190	SKPRE	64,2	4

1	Klementová Zuzana	051089	UHHRA	61,6	3
2	Bouchalová Lýdie	080385	SKPRE	68,5	2
3	Vránová Jana		091186	MOSBR	69,0	1
4	Ježová Martina		270585	CHROP	72,3
5	Dostálová Helena	280886	SKPRE	73,9

800m
1	Nádeníčková Michaela	060279	AACBR	2:16,4 11
2	Mrkosová Tereza		051190	MOSBR	2:27,0	9
3	Hálová Hana		210691	KYJOV	2:31,6	MS
4	Hořáková Martina	241190	KROME	2:32,0	8
5	Podlasová Zuzana	110290	OTROK	2:33,5	7
6	Štěrbová Veronika	310190	UHHRA	2:42,6	6
7	Plchová Kateřina	280287	MOSBR	2:51,5	5

1500m
1	Nádeníčková Michaela	060279	AACBR	4:55,3 11
2	Jančaříková Lenka	060870	AACBR	4:58,6	9
3	Vévodová Martina	031290	PROST	5:00,0	8
4	Bařinová Martina	280190	SKPRE	5:01,3	7
5	Barešová Milada		    75	BLANS	5:02,1	6
6	Jenyšová Petra		270791	OTROK	5:04,2	5
7	Zetochová Jana		211186	JACBR	5:09,2	4
8	Martincová Ivana	220363	MOSBR	5:12,2	3
9	Kutálková Silvie	030784	UHHRA	5:30,0	2
10	Dostálová Helena	280886	SKPRE	5:42,6	1
11	Franců Lenka		020190	MOSBR	5:54,8
12	Koudelková Markéta	271086	CHROP	6:04,7
13	Strnadová Marta		    68	AACBR	NP

3000m
1	Jančaříková Lenka	060870	AACBR	10:35,0	11
2	Barešová Milada		    75	BLANS	10:36,3	 9
3	Martincová Ivana	220363	MOSBR	10:52,4	 8
4	Kutálková Silvie	030784	UHHRA	11:24,8	 7
5	Topinková Lenka		201076	MOSBR	11:33,9	 6
6	Strnadová Marta		260768	AACBR	12:50,4	 5
7	Tovaryšová Hana		211261	SKPRE	12:52,7	 4
8	Duchoňová Hana		171089	JACBR	12:56,9	 3
9	Vránová Tereza		080886	BLANS	13:10,5	 2
10	Losertová Alena		120688	SKPRE	13:47,4	 1
11	Vrábelová Kateřina	261181	MOSBR	14:11,3

100m překážek
1. běh		w=-0,1
1	Šutová Romana		090786	KROME	17,2	8
2	Padrtová Tereza		200687	JACBR	18,2	5
3	Ježová Martina		270585	CHROP	18,3	4
4	Losertová Alena		120688	SKPRE	20,3	3
5	Opravilová Jana		040881	OTROK	20,8	2

2. běh		w=+0,0
1	Hradilová Monika	150285	KROME	15,0   11
2	Šrámková Veronika	161286	PROST	15,4	9
3	Ovčáčková Kateřina	240388	OTROK	17,3	7
4	Buksová Barbora		111182	CHROP	17,6	6

400m překážek
1	Bochýnková Věra		100978	JACBR	66,9   11
2	Šutová Romana		090786	KROME	69,8	9
3	Hořáková Martina	241190	KROME	74,3	8
4	Součková Tereza		070887	AACBR	75,5	7
5	Bouchalová Lýdie	080385	SKPRE	78,7	6
6	Ježová Martina		270585	CHROP	85,6	5

výška
1	Součková Markéta	130186	JACBR	166    11
2	Vaňková Radka		091286	PROST	163	9
3	Malariková Markéta	290588	JACBR	163	8
4	Marková Petra		081276	PROST	163	7
5	Nevrklová Markéta	031285	MOSBR	163	6
6	Tománková Lucie		171186	JACBR	160	5
7	Grénarová Simona	120790	JACBR	160	4
8	Kurcová Barbora		110286	JACBR	160	3
9	Nezdařilová Alena	270369	JACBR	155	2
10	Svobodová Gabriela	191288	PROST	145	1
11	Svobodová Nela		191190	PROST	140
12	Bučková Iveta		271190	JACBR	140
	Ovčáčková Zuzana	140490	OTROK	  0
	Anjelová Petra		020189	UHHRA	NP

tyč
1	Maláčová Romana		150587	JACBR	290    11
2	Kasperová Michaela	240473	KROME	280	9
3	Kartusová Nikola	151188	JACBR	260	8
4	Limberková Barbora	251088	JACBR	240	7
5	Smičková Kateřina	190882	PROST	210	6

dálka
1	Hradilová Monika	150285	KROME	543 11	+0,8
2	Coufalová Pavla		071177	MOSBR	538  9	+0,9
3	Neuschelová Monika	080789	PROST	535  8	+0,3
4	Nevrklová Markéta	031285	MOSBR	524  7	+1,3
5	Klementová Zuzana	051089	UHHRA	510  6	+0,1
6	Kurcová Barbora		110286	JACBR	497  5	+0,1
7	Jaskulková Kateřina	061289	AACBR	493  4	+0,6
8	Hylšová Jitka		190286	JACBR	490  3	+1,4
9	Padrtová Tereza		200687	JACBR	484  2	+0,5
10	Bučková Iveta		271190	JACBR	484  1	+1,2
11	Buksová Barbora		111182	CHROP	483  	+0,9
12	Janoušková Lucie	010787	OTROK	479  	+0,6
13	Svobodová Nela		191190	PROST	465  	-0,8
14	Grénarová Simona	120790	JACBR	450  	+0,0
15	Vávrová Zuzana		190379	JACBR	442	+0,5
16	Ovčáčková Zuzana	140490	OTROK	429	+1,3
17	Kulasová Martina	260787	JACBR	415	+1,1
18	Brázdilová Lenka	090182	UHHRA	414	+0,3
19	Poláčková Zuzana	130389	MOSBR	385	+1,4

trojskok
1	Coufalová Pavla		071177	MOSBR	12,10 11 +0,7
2	Nezdařilová Alena	270369	JACBR	11,24  9 +1,0
3	Malariková Markéta	290588	JACBR	11,17  8 +1,1
4	Tichavská Jana		300979	UHHRA	11,17  7 +0,7
5	Hradilová Monika	150285	KROME	11,15  6 +0,1
6	Nevrklová Markéta	031285	MOSBR	10,40  5 +0,1
7	Buksová Barbora		111182	CHROP	10,37  4 -0,5
8	Součková Markéta	130186	JACBR	10,22  3 +1,1
9	Janoušková Lucie	010787	OTROK	10,07  2 +0,0
10	Tománková Lucie		171186	JACBR	10,07  1 +0,4
11	Vávrová Zuzana		190379	JACBR	 9,67	 -0,1

koule 4 kg
1	Hošková Jitka		270885	KROME	10,33  11
2	Blahová Barbora		181074	UHHRA	10,27	9
3	Ovčáčková Kateřina	240388	OTROK	10,10	8
4	Svobodová Gabriela	191288	PROST	9,75	7
5	Zugárková Michaela	080887	JACBR	9,71	6
6	Pokojová Marta		140461	AACBR	9,46	5
7	Vozáková Petra		261187	SKPRE	9,31	4
8	Truhlářová Eva		110187	JACBR	9,29	3
9	Blažková Eva		110570	MOSBR	9,17	2
10	Sirná Jitka		181181	OTROK	9,00	1
11	Tichavská Jana		300979	UHHRA	8,60
12	Schützová Karolina	250288	OTROK	8,33
13	Ošlejšková Marie	281086	BLANS	7,05
14	Magulová Eva		310587	BLANS	7,01

disk 1 kg
1	Pokojová Marta		140461	AACBR	36,56  11
2	Sirná Jitka		181181	OTROK	33,63	9
3	Hošková Jitka		270885	KROME	33,50	8
4	Ovčáčková Kateřina	240388	OTROK	32,45	7
5	Zugárková Michaela	080887	JACBR	31,08	6
6	Blahová Barbora		181074	UHHRA	30,76	5
7	Blažková Eva		110570	MOSBR	28,04	4
8	Schützová Karolina	250288	OTROK	27,10	3
9	Opravilová Jana		040881	OTROK	25,38	2
10	Erbenová Marcela	171286	OTROK	23,89	1
11	Truhlářová Eva		110187	JACBR	23,73
12	Kurcová Barbora		110286	JACBR	22,28
13	Šedivá Veronika		201289	PROST	22,00
14	Ošlejšková Marie	281086	BLANS	19,08
15	Magulová Eva		310587	BLANS	18,92
16	Křižková Gabriela	040389	KYJOV	18,30
17	Bednaříková Jana	261088	SKPRE	16,63
18	Vozáková Petra		261187	SKPRE	16,16
	Anjelová Petra		020189	UHHRA	NP

oštěp 600g
1	Sklenářová Martina	110672	UHHRA	37,15  11
2	Tichavská Jana		300979	UHHRA	32,45	9
3	Malariková Markéta	290588	JACBR	32,23	8
4	Smičková Kateřina	190882	PROST	31,20	7
5	Truhlářová Eva		110187	JACBR	29,74	6
6	Sirná Jitka		181181	OTROK	28,99	5
7	Matonohová Jana		071088	PROST	28,66	4
8	Vávrová Zuzana		190379	JACBR	25,14	3
9	Stockertová Lenka	291290	JACBR	25,05	2
10	Bednaříková Jana	261088	SKPRE	25,00	1
11	Erbenová Marcela	171286	OTROK	23,12
12	Šedivá Veronika		201289	PROST	21,78
13	Bařinová Martina	280190	SKPRE	19,45
14	Magulová Eva		310587	BLANS	18,52
15	Ošlejšková Marie	281086	BLANS	14,16
	Kubíková Magda		240887	UHHRA	NP

kladivo 4 kg
1	Blažková Eva		110570	MOSBR	39,24  11
2	Kasperová Michaela	240473	KROME	33,63	9
3	Schützová Karolina	250288	OTROK	27,61	8
4	Bittnerová Zuzana	250886	OTROK	24,51	7
5	Vozáková Petra		261187	SKPRE	24,15	6
6	Pokojová Marta		140461	AACBR	22,06	5
7	Bednaříková Jana	261088	SKPRE	17,08	4

4x100m
1	Klementová-Švábíková-Kokojanová-Brázdilová UHHRA-A 49,5	11
2	Šutová E-Hradilová-Šutová R-Muchová	   KROME   50,5	 9
3	Bodišová-Šrámková V-Neuschelová-Jurová	   PROST-A 51,3	 8
4	Matonohová-Vaňková-Svobodová N-Svobodová G PROST-B 54,9	 7
5	Ronzová-Jenyšová P-Podlasová Z-Podlasová J OTROK-A 54,9	 6
6	Bučková-Limberková-Kartusová-Maláčová	   JACBR-A 56,8	 4
	Vozáková M-Kovaříková-Losertová-Bouchalová SKPRE   NP
				
1	Zugárková-Tománková-Součková-Grénarová	   JACBR-B 56,3	 5
2	Franců-Mrkosová-Plchová-Vránová		   MOSBR   57,6	 3
3	Janoušková-Bittnerová-Sirná-Ovčáčková Z	   OTROK-B 58,1	 2

Pořadí na hřišti
1	JAC Brno		165    10
2	AK Kroměříž		141	9
3	Sl.Sl.Uh.Hradiště	140	8
4	AC SK Žel.Prostějov	106	7
5	AAC Brno		 93	6
6	AC MS Brno		 92	5
7	Jiskra Otrokovice	 85	4
8	SK Přerov		 43	3
9	ASK Blansko		 25	2
10	Technoplast Chropyně	 19	1

Pořadí po 3. kole
1	JAC Brno		546,5	30
2	Sl.Sl.Uh.Hradiště	402,5	25
3	AK Kroměříž		362	25
4	AC SK Žel. Prostějov	381,5	24
5	AC MS Brno		280,5	17
6	AAC Brno		247	15
7	Jiskra Otrokovice	243,5	13
8	SK Přerov		155	 9
9	Technoplast Chropyně	 64	 5
10	ASK Blansko		 33	 4

Elektronická časomíra byla v pořádku pouze při 1. běhu na 200m,
všechny ostatní časy jsou měřeny ručně.

Ředitel závodu:		Květoslav Tichavský
Hlavní rozhodčí:	Oskar Opavský
Řídící soutěže:		Libor Konečný


Zpět na hlavní stranu