5. kolo II. ligy žen

Uherské Hradiště 4.9.2004

100m
1. rozběh w=+0,7
1	Bukáčková Marika	260289	BLANS	13,15
2	Hylšová Jitka		190286	JACBR	13,51
3	Geimovská Romana	    89	JACBR	13,54
4	Bodišová Andrea		160989	PROST	13,66
5	Zdurienčíková Martina	    89	JACBR	13,83
6	Dvořáková Eva		090985	SKPRE	14,11
7	Ronzová Hana		300490	OTROK	14,29

2. rozběh w=+0,8
1	Muchová Zuzana		011188	KROME	12,83
2	Brázdilová Lenka	090182	UHHRA	12,88
3	Součková Tereza		070887	AACBR	13,94
4	Jenyšová Zuzana		160490	OTROK	14,06
5	Podlasová Jana		110290	OTROK	14,40
6	Hájková Zuzana		031287	BLANS	14,70

3. rozběh w=+2,5
1	Šutová Eva		210790	KROME	12,95
2	Neuschelová Monika	080789	PROST	13,02
3	Coufalová Pavla		071177	MOSBR	13,18
4	Jaskulková Kateřina	    79	AACBR	13,69
5	Jurová Pavlína		280390	PROST	14,08
6	Sedláčková Markéta	260388	BLANS	14,19
7	Ježová Martina		270585	CHROP	14,76

Finále A w=+1,0
1	Muchová Zuzana		011188	KROME	12,88  11
2	Neuschelová Monika	080789	PROST	12,90	9
3	Brázdilová Lenka	090182	UHHRA	13,03	8
4	Bukáčková Marika	260289	BLANS	13,14	7
5	Šutová Eva		210790	KROME	13,16	6
6	Coufalová Pavla		071177	MOSBR	13,50	5
7	Hylšová Jitka		190286	JACBR	13,57	4
8	Geimovská Romana	    89	JACBR	13,82	MB

Finále B w=+2,5
1	Bodišová Andrea		160989	PROST	13,52	3
2	Jaskulková Kateřina	    79	AACBR	13,55	2
3	Zdurienčíková Martina	    89	JACBR	13,81	MB
4	Součková Tereza		070887	AACBR	13,96	1
5	Jurová Pavlína		280390	PROST	14,00
6	Dvořáková Eva		090985	SKPRE	14,03
7	Sedláčková Markéta	260388	BLANS	14,07
8	Jenyšová Zuzana		160490	OTROK	14,08

200m
Běh A	w=+1,9
1	Klementová Zuzana	051089	UHHRA	26,91	5
2	Bodišová Andrea		160989	PROST	28,29	3
3	Ronzová Hana		300490	OTROK	29,18	2
4	Ambrosová Aneta		300790	MOSBR	29,48	1
5	Vránová Jana		091186	MOSBR	29,58
6	Jenyšová Zuzana		160490	OTROK	30,24
7	Bittnerová Zuzana	250886	OTROK	30,63
8	Kudová Jana		270987	SKPRE	30,92

Běh B	w=+1,5
1	Švábíková Lenka		200384	UHHRA	25,70  11
2	Muchová Zuzana		011188	KROME	26,19	9
3	Šutová Eva		210790	KROME	26,36	8
4	Neuschelová Monika	080789	PROST	26,55	7
5	Šrámková Veronika	161286	PROST	26,90	6
6	Šutová Romana		090786	KROME	27,86	4
7	Podlasová Jana		110290	OTROK	29,67
8	Bukáčková Marika	260289	BLANS	NP

400m
Běh A
1	Coufalová Radka		261179	MOSBR	66,06	6
2	Vévodová Martina	031290	PROST	66,16	4
3	Václavková Andrea	140184	PROST	67,28	3
4	Vránová Jana		091186	MOSBR	67,86	2
5	Vozáková Michaela	130689	SKPRE	69,73

Běh B
1	Švábíková Lenka		200384	UHHRA	57,64  11
2	Mazáčová Iveta		151286	UHHRA	59,26	9
3	Seberová Petra		    79	AACBR	61,21	8
4	Vávrová Vendula		110290	UHHRA	62,48	7
5	Podlasová Zuzana	110290	OTROK	66,13	5
6	Olšanová Alena		160989	OTROK	69,39	1
	Nádeníčková Michaela	    79	AACBR	NP

800m
1	Nádeníčková Michaela	    79	AACBR	2:15,90	11
2	Seberová Petra		    79	AACBR	2:19,45	 9
3	Poláková Jana		070286	MOSBR	2:19,88	 8
4	Váňová Renata		121085	JACBR	2:22,19	 7
5	Vévodová Martina	031290	PROST	2:25,24	 6
6	Darebníková Monika	020686	KROME	2:31,93	 5
7	Jenyšová Petra		270791	OTROK	2:32,72	 4
8	Mrkosová Tereza		051190	MOSBR	2:32,96	 3
9	Zapletalová Klára	130290	UHHRA	2:42,87	 2
	Svozilová Barbora	061289	SKPRE	NP
	Pecháčková Martina	210284	SKPRE	NP
	Cermanová Markéta	220487	KYJOV	2:43,97	MB
	Hnátová Adéla		    90	AACBR	NF	MB

1500m
1	Nádeníčková Michaela	    79	AACBR	4:56,11	11
2	Šimeková Magdaléna	201087	JACBR	4:58,00	 9
3	Váňová Renata		121085	JACBR	5:02,43	 8
4	Topinková Lenka		201076	MOSBR	5:26,75	 7
5	Volavá Veronika		150790	MOSBR	5:28,45	 6
6	Darebníková Monika	020686	KROME	5:30,28	 5
7	Vránová Tereza		080886	BLANS	5:54,14	 4
8	Duchoňová Hana		171089	JACBR	6:05,98	 3
9	Vrábelová Kateřina	261181	MOSBR	6:10,33	 2
10	Klímová Edita		140983	MOSBR	6:14,08	 1
11	Koukalová Alžběta	041178	MOSBR	NP

3000m
1	Topinková Lenka		201076	MOSBR	11:52,47 11
2	Tovaryšová Hana		211261	SKPRE	12:35,13  9
3	Vrábelová Kateřina	261181	MOSBR	13:13,40  8
4	Coufalová Radka		261179	MOSBR	13:49,82  7
5	Tvrdá Zdeňka		101656	CHROP	13:59,54  6
6	Koukalová Alžběta	041178	MOSBR	14:42,27  5
	Černá Eliška		110783	MOSBR	NP

100m překážek
Běh A	w=+0,5
1	Šrámková Veronika	161286	PROST	15,54  11
2	Mazáčová Iveta		151286	UHHRA	15,62	9
3	Hradilová Monika	150285	KROME	15,94	8
4	Ovčáčková Kateřina	240388	OTROK	17,27	7
5	Šutová Romana		090786	KROME	17,60	5

Běh B
1	Muchová Zuzana		011188	KROME	17,3	6
2	Svobodová Gabriela	191288	PROST	17,4	4
3	Padrtová Tereza		200687	JACBR	19,2	3
	změřeno ručně, nesepnula fotobuňka

400m překážek
Běh A
1	Součková Tereza		070887	AACBR	74,42	5
2	Buksová Barbora		111182	CHROP	74,58	4
3	Hájková Zuzana		031287	BLANS	77,71	3
4	Václavková Andrea	140184	PROST	79,86	2
5	Sedláčková Markéta	260388	BLANS	80,22	1

Běh B
1	Kokojanová Kristýna	230487	UHHRA	65,19  11
2	Seberová Petra		    79	AACBR	67,68	9
3	Šutová Romana		090786	KROME	68,26	8
4	Poláková Jana		070286	MOSBR	69,62	7
5	Černá Eliška		110783	MOSBR	71,06	6

výška
1	Součková Markéta	130186	JACBR	166    11
2	Vaňková Radka		091286	PROST	163	9
3	Nevrklová Markéta	031285	MOSBR	163	8
4	Marková Petra		081276	PROST	160	6,5
4	Tománková Lucie		171186	JACBR	160	6,5
6	Kurcová Barbora		110286	JACBR	155	5
7	Malariková Markéta	290588	JACBR	155	4
8	Nováková Ivana		260290	PROST	155	3
9	Svobodová Nela		191190	PROST	150	1
9	Grénarová Simona	120790	JACBR	150	1
9	Čáchová Barbora		060289	JACBR	150	1
12	Svobodová Gabriela	191288	PROST	140
	Bučková Iveta		271190	JACBR	  0
MS	Zdurienčíková Martina	    89	JACBR	160	MB

tyč
1	Kasperová Michaela	240473	KROME	260    11
2	Kartusová Nikola	151188	JACBR	250	9
3	Limberková Barbora	251088	JACBR	240	8
4	Matyášová Petra		020389	JACBR	240	7
5	Balabánová Kristýna	060190	JACBR	210	6
6	Kyselová Šárka		220988	JACBR	210	5
7	Smičková Kateřina	190882	PROST	200	4

dálka
1	Coufalová Pavla		071177	MOSBR	544 11	+0,9
2	Neuschelová Monika	080789	PROST	543  9	-0,8
3	Šrámková Veronika	161286	PROST	540  8	+0,8
4	Hradilová Monika	150285	KROME	539  7	+1,1
5	Brázdilová Lenka	090182	UHHRA	536  6	+0,7
6	Klementová Zuzana	051089	UHHRA	520  5	+2,0
7	Nevrklová Markéta	031285	MOSBR	503  4	+0,8
8	Padrtová Tereza		200687	JACBR	494  3	+0,5
9	Janoušková Lucie	010787	OTROK	484  2	+0,1
10	Svobodová Nela		191190	PROST	479  1	+0,6
11	Hylšová Jitka		190286	JACBR	474	+1,2
12	Bučková Iveta		271190	JACBR	470	+0,6
13	Dvořáková Eva		090985	SKPRE	468	+2,7
						466	+0,6
14	Jaskulková Kateřina	    79	AACBR	463	+0,5
15	Olšanová Alena		160989	OTROK	452	+0,5
16	Karafiátová Petra	090290	PROST	447	+0,2
	Štěrbová Barbora	100392	UHHRA	449 MB	+0,5
	Geimovská Romana	    89	JACBR	472 MB	+1,1

trojskok
1	Coufalová Pavla		071177	MOSBR	12,12  11 +1,6
2	Tichavská Jana		300979	UHHRA	11,07	9 +2,8
						10,93	  +1,8
3	Hradilová Monika	150285	KROME	10,93	8 +0,2
4	Malariková Markéta	290588	JACBR	10,76	7 +1,8
5	Nevrklová Markéta	031285	MOSBR	10,68	6 +1,8
6	Kurcová Barbora		110286	JACBR	10,66	5 +2,6
						10,32	  +1,4
7	Buksová Barbora		111182	CHROP	10,34	4 +2,3
8	Součková Markéta	130186	JACBR	10,30	3 +1,8
9	Janoušková Lucie	010787	OTROK	10,07	2 +1,8
10	Padrtová Tereza		200687	JACBR	 9,79	1 +1,6
	Tománková Lucie		171186	JACBR	NP

koule 4kg
1	Přehnalová Radka	040487	PROST	10,90  11
2	Ovčáčková Kateřina	240388	OTROK	10,58	9
3	Mečiarová Veronika	040675	UHHRA	10,38	8
4	Blahová Barbora		181074	UHHRA	9,68	7
5	Lukešová Nikola		070688	PROST	9,67	6
6	Zugárková Michaela	080887	JACBR	9,60	5
7	Blažková Eva		110570	MOSBR	9,35	4
8	Medunová Michaela	250679	CHROP	8,89	3
9	Hošková Jitka		270885	KROME	8,88	2
10	Sirná Jitka		181181	OTROK	8,82	1
11	Svobodová Gabriela	191288	PROST	8,52
12	Tichavská Jana		300979	UHHRA	8,50
13	Truhlářová Eva		110187	JACBR	8,11
14	Vozáková Petra		    87	SKPRE	8,05
15	Smičková Kateřina	190882	PROST	7,76

disk 1kg
1	Hošková Jitka		270885	KROME	35,66  11
2	Mečiarová Veronika	040675	UHHRA	33,73	9
3	Sirná Jitka		181181	OTROK	33,34	8
4	Přehnalová Radka	040487	PROST	30,37	7
5	Ovčáčková Zuzana	140490	OTROK	30,01	6
6	Blahová Barbora		181074	UHHRA	29,45	5
7	Zugárková Michaela	080887	JACBR	28,63	4
8	Blažková Eva		110570	MOSBR	28,53	3
9	Medunová Michaela	250679	CHROP	27,50	2
10	Lukešová Nikola		070688	PROST	26,41	1
11	Truhlářová Eva		110187	JACBR	25,52
12	Kurcová Barbora		110286	JACBR	24,36
13	Erbenová Marcela	171286	OTROK	23,41
14	Klímová Edita		140983	MOSBR	22,28
15	Šedivá Veronika		201289	PROST	21,56
16	Vozáková Petra		    87	SKPRE	19,01
17	Brhelová Monika		110287	KYJOV	17,25	MB
18	Muselíková Iva		260784	MOSBR	16,55
19	Lenhartová Zuzana	281087	SKPRE	16,52
	Bednaříková Jana	261088	SKPRE	 0

oštěp 600g
1	Mečiarová Veronika	040675	UHHRA	39,62  11
2	Svozilová Barbora	061289	SKPRE	36,85	9
3	Kubíková Magda		240887	UHHRA	36,62	8
4	Tichavská Jana		300979	UHHRA	33,10	7
5	Přehnalová Radka	040487	PROST	32,63	6
6	Smičková Kateřina	190882	PROST	30,55	5
7	Malariková Markéta	290588	JACBR	30,05	4
8	Frysová Pavlína		080490	PROST	29,57	3
9	Coufalová Radka		261179	MOSBR	26,97	2
10	Prudká Adéla		300591	OTROK	25,90	1
11	Bednaříková Jana	261088	SKPRE	25,43
12	Truhlářová Eva		110187	JACBR	25,35
13	Erbenová Marcela	171286	OTROK	22,38
	Stockertová Lenka	291290	JACBR	 0
	Matonohová Jana		071088	PROST	NP

kladivo 4kg
1	Blažková Eva		110570	MOSBR	36,91  11
2	Kasperová Michaela	240473	KROME	35,00	9
3	Lukešová Nikola		070688	PROST	33,21	8
4	Muselíková Iva		260784	MOSBR	28,54	7
5	Vozáková Petra		    87	SKPRE	26,86	6
6	Bednaříková Jana	261088	SKPRE	24,77	5
7	Bittnerová Zuzana	250886	OTROK	24,08	4
8	Klímová Edita		140983	MOSBR	20,05	3
9	Lenhartová Zuzana	281087	SKPRE	16,94	2
10	Kudová Jana		270987	SKPRE	11,69	1

4x100m
Běh A
1	Mazáčová-Brázdilová-Kokojanová-Švábíková	UHHRA-A 49,03  11
2	Klementová-Tichavská-Zapletalová-Vávrová	UHHRA-B	53,63	8
3	Bodišová-Jurová-Karafiátová-Svobodová N		PROST-A	54,67	7
4	Ronzová-Jenyšová Z-Podlasová Z-Podlasová J	OTROK-A	55,60	6
5	Svozilová-Vozáková-Dvořáková-Kudová		SKPRE-A	55,92	5
6	Janoušková-Erbenová-Bittnerová-Sirná		OTROK-B	57,87	1

Běh B
1	Šutová E-Hradilová-Šutová R-Darebníková		KROME-A	53,01	9
2	Topinková-Coufalová-Poláková-Vránová		MOSBR-A	56,11	4
3	Vránová-Hájková-Sedláčková-Bukáčková		BLANS-A	56,63	3
4	Bučková-Limberková-Kartusová-Grénarová		JACBR-A	57,28	2
	Jaskulková-Součková-Seberová-Nádeníčková	AACBR-A	NP

Pořadí na hřišti
1	Sl.Sl.Uh.Hradiště		167    10
2	AC MS Brno			159	9
3	AC SK Žel. Prostějov		153,5	8
4	AK Kroměříž			132	7
5	JAC Brno			131,5	6
6	Jiskra Otrokovice		 61	5
7	AAC Brno			 56	4
8	SK Přerov			 37	3
9	Technoplast Chropyně		 19	2
10	ASK Blansko			 18	1

Pořadí po 5. kole
1	JAC Brno			824	46
2	Sl.Sl.Uh.Hradiště		695,5	43
3	AC SK Žel. Prostějov		671	41
4	AK Kroměříž			629	39
5	AC MS Brno			533,5	32
6	Jiskra Otrokovice		379,5	23
7	AAC Brno			368	23
8	SK Přerov			237	15
9	Technoplast Chropyně		104	 9
10	ASK Blansko			 60	 6

Závod proběhl za slunečného, mírně větrného počasí, bez protestů.

Ředitel závodu			Květoslav Tichavský
Hlavní rozhodčí			Stanislav Gajdošík
Řídící soutěže			Libor Konečný


Zpět na hlavní stranu