1. kolo KPD žáků mladších

Zlín - 6.5.2004


60m - rozběhy
1.	Smrža Lubomír		91	ZL	 7,9
2.	Vajďák Jan		91	ZL	 8,3
3.	Bílý Ondřej		91	ZL	 8,7
4.	Hába Václav		91	ZL	 8,8
5.	Janásek Martin		91	ZL	 8,9
MS	Skula Marcel		91	ZL	 9,7

1.	Hanačík Viktor		92	UH	 9,4
2.	Koběluš Jan		93	UH	10,0
3.	Konečný Jakub		94	UH	10,4
4.	Hanáček Tomáš		92	UH	10,4
5.	Hanačík Filip		93	UH	10,5
6.	Havelčík  Marek		93	UH	10,7

Finále
1.	Smrža Lubomír		91	ZL	 8,1	7
2.	Vajďák Jan		91	ZL	 8,4	5
3.	Bílý Ondřej		91	ZL	 8,6	4
4.	Hába Václav		91	ZL	 8,9	3
5.	Hanačík Viktor		92	UH	 9,2	2
6.	Janásek Martin		91	ZL	 9,2	1

150m
1.	Smrža Lubomír		91	ZL	20,3	7
2.	Vajďák Jan		91	ZL	20,6	5
3.	Hába Václav		91	ZL	22,1	2
4.	Žůrek Patrik		91	ZL	22,2	1
	Janásek Martin		91	ZL	NP
	Veselský Marek		91	ZL	NP

1.	Bílý Ondřej		91	AK	21,1	4
2.	Sláčik Tomáš		91	AK	21,5	3
3.	Řezníček Marek		93	UH	23,5
4.	Skula Marcel		91	AK	24,6
5.	Hanačík Filip		93	UH	25,6

300m
1.	Stoklásek Michal	91	ZL	47,7	7
2.	Havelčík Marek		93	UH	63,9	5
MS	Popelka Tomáš		92	ZL	52,9

800m
1.	Král Jiří		91	ZL	2:45,1	7
2.	Helešic Marek		91	ZL	2:48,6	5
3.	Mikulík David		91	ZL	2:57,0	4
4.	Turčín Jiří		92	ZL	3:05,4	3
5.	Gašpar Dominik		92	UH	3:08,6	2

60m překážek
1.	Stoklásek Michal	91	ZL	10,7	7
2.	Žůrek Patrik		91	ZL	10,8	5
3.	Černý Štěpán		91	ZL	10,8	4

1.	Pospíšil Zdeněk		92	ZL	14,5	3
	Blaha David		92	ZL	NF

výška
1.	Janásek Martin		91	ZL	140	7
2.	Navrátil Rostislav	92	ZL	135	5
3.	Bělošek Filip		91	UH	135	4
4.	Stoklásek Michal	91	ZL	135	3
5.	Sláčik Tomáš		91	ZL	135	2
6.	Machálka Ondřej		91	ZL	125	1
7.	Mikulík David		91	ZL	120
8.	Helešic Marek		91	ZL	115

dálka
1.	Žůrek Patrik		91	ZL	477	7
2.	Bělošek Filip		91	UH	444	5
3.	Hába Václav		91	ZL	442	4
4.	Bílý Ondřej		91	ZL	440	3
5.	Černý Štěpán		91	ZL	439	2
6.	Tomeček Jan		91	ZL	401	1
7.	Koběluš Jan		93	UH	390
8.	Navrátil Rostislav	92	ZL	387
9.	Helešic Marek		91	ZL	380
10.	Konečný Jakub		94	UH	373
11.	Mikulík David		91	ZL	370
12.	Pospíšil Zdeněk		92	ZL	353
13.	Gašpar Dominik		92	UH	326
14.	Turčín Jiří		92	ZL	  0
MS	Tomanec Vojtěch		92	ZL	  0
	Blaha David		92	ZL	 NP

koule
1.	Trčala Roman		91	ZL	11,50	7
2.	Sklenář Martin		92	UH	 8,06	5
3.	Pešat Jan		91	ZL	 7,52	4
4.	Tomeček Jan		91	ZL	 6,37	3

kriket
1.	Sklenář Martin		92	UH	59,98	7
2.	Hanačík Viktor		92	UH	59,72	5
3.	Vajďák Jan		91	ZL	55,78	4
4.	Černý Štěpán		91	ZL	52,93	3
5.	Trčala Roman		91	ZL	47,95	2
6.	Machálka Ondřej		91	ZL	46,13	1
7.	Tomeček Jan		91	ZL	42,60
8.	Hanáček Tomáš		92	UH	36,61
9.	Pešat Jan		91	ZL	35,15
10.	Řezníček Marek		93	UH	33,37
11.	Veselský Marek		91	ZL	29,70
MS	Tomanec Vojtěch		92	ZL	31,26

4x60m
1.	Bělošek,Hanačík L.,Konečný,Koběluš	UH	38,8	7
2.	Hanačík F.,Gašpar,Řezníček,Hanáček	UH	39,2	5

Pořadí na hřišti
1.	AK Zlín			146	3
2.	Sl.Sl.Uh.Hradiště	 47	2
3.	TJ Val.Meziříčí		nezúčastnilo se

Závody proběhly za mírně deštivého počasí, bez protestů.

Ředitel závodu		Pavel Kovalčík
Řídící soutěže		Marčíková Milena
Hlavní rozhodčí		Oskar Opavský, 87


Zpět na hlavní stranu