2. kolo krajského přeboru družstev - žačky mladší

Zlín - 25.5.2004

60m rozběhy
1	Žáková Michaela		050791	ZL	8,6
2	Hyráková Lucie		210291	UH	9,1
3	Peštová Eva		190591	ZL	9,1
4	Štachová Anetta		    91	ZL	9,2
5	Martínková Barbora	090693	UH     10,8
NP	Koudelová Lucie		060794	UH	 NP

1	Laštovicová Sandra	220291	ZL	8,8
2	Grelová Nikol		210491	ZL	8,9
3	Henešová Kateřina	    92	ZL	9,0
4	Hubáčková Klaudie	050493	UH	9,7
5	Martínková Kateřina	    93	UH     10,0
6	Ohnoutková Barbora	120694	UH     10,9

1	Plišťáková Žaneta	310391	ZL	8,9
2	Štěrbová Barbora	100392	UH	8,9
3	Lorencová Erika		061191	ZL	9,1
4	Jandeková Kristýna	141191	UH     10,7
5	Geržová Dominika	300492	UH     10,8
6	Kluková Martina		200793	UH     11,4

MS1	Glabová Mirka		    91	ZL	8,9
MS2	Henešová Barbora	    94	ZL     10,4
MS3	Zavadilová Hana		    93	ZL     10,8

Finále
1	Žáková Michaela		050791	ZL	8,5	7
2	Štěrbová Barbora	100392	UH	8,8	5
3	Laštovicová Sandra	220291	ZL	8,8	4
4	Henešová Kateřina	    92	ZL	9,2	3
5	Plišťáková Žaneta	310391	ZL	9,2	2
6	Grelová Nikol		210491	ZL	9,3	1

150m
1	Henešová Kateřina	    92	ZL	22,7	4,5
2	Martínková Kateřina	    93	UH	25,7
3	Martínková Barbora	090693	UH	27,1
4	Kluková Martina		200793	UH	28,6
MS	Zoubková Zuzana		    91	ZL	29,1

1	Žáková Michaela		050791	ZL	20,8	7
2	Peštová Eva		190591	ZL	22,7	4,5
3	Glabová Mirka		    91	ZL	22,8	3
4	Pospíšková Kamila	250691	UH	23,6	2
5	Havelčíková Kristýna	070991	UH	23,8	1
6	Kluková Zuzana		141191	UH	24,5

300m
1	Grelová Nikol		210491	ZL	56,1	7
2	Geržová Dominika	300492	UH	65,4	3
3	Jandeková Kristýna	141191	UH	65,4	2
NP	Kršáková Marie		    91	ZL	NP

1	Jahodíková Ingrid	    92	ZL	56,4	5
2	Ohnoutková Barbora	120694	UH	60,0	4
NP	Plišťáková Žaneta	310391	ZL	NP
NP	Malinová Tereza		    91	ZL	NP

800m
1	Popovičová Pavlína	    91	ZL	2:47,2	7
2	Havelčíková Kristýna	070991	UH	2:50,1	5
3	Maliňáková Zuzana	160291	ZL	2:50,2	4
4	Kluková Zuzana		141191	UH	3:02,6	3
NP	Koudelová Lucie		060794	UH	NP
NP	Fládrová Lucie		021191	ZL	NP

60m překážek
1	Farkašovská Lucie	140591	UH	11,2	7
2	Křeháčková Lenka	270691	UH	11,5	5
3	Vořechovská Ivana	141291	ZL	11,5	4

1	Hůlková Gábina		050892	UH	11,9	3
2	Pospíšková Kamila	250691	UH	12,7	2

výška
1	Horáková Jana		180891	UH	130	7
2	Hyráková Petra		210291	UH	125	5
3	Popovičová Pavlína	    91	ZL	120	4
4	Malinová Tereza		    91	ZL	120	3
5	Hůlková Gabriela	050892	UH	120	2

dálka
1	Štěrbová Barbora	    91	UH	453	7
2	Žáková Michaela		050791	ZL	439	5
3	Křeháčková Lenka	270691	UH	422	4
4	Štachová Anetta		    91	ZL	405	3
5	Peštová Eva		    91	ZL	396	2
6	Vořechovská Ivana	141291	ZL	395	1
7	Hyráková Lucie		210291	UH	388
8	Plišťáková Žaneta	310391	ZL	366
9	Horáková Jana		180891	UH	362
10	Hubáčková Klaudie	050493	UH	361
11	Kršáková Marie		    91	ZL	361
12	Henešová Kateřina	    92	ZL	353
13	Laštovicová Sandra	220291	ZL	352
MS	Jahodíková Ingrid	    92	ZL	336
MS	Henešová Barbora	    94	ZL	329
MS	Zavadilová Hana		    93	ZL	305
MS	Křenovská Ivana		    92	ZL	372

koule 3 kg
1	Růžičková Veronika	080591	UH	7,62	7
2	Handlová Zuzana		    91	ZL	7,46	5
3	Maliňáková Zuzana	160291	ZL	7,35	4
4	Lorencová Erika		061191	ZL	7,30	3
5	Horáková Jana		180891	UH	7,23	2
6	Kršáková Marie		    91	ZL	6,91	1
7	Farkašovská Lucie	    91	UH	6,76
8	Hyráková Petra		210291	UH	6,69
9	Malinová Tereza		    91	ZL	6,31
10	Fládrová Lucie		021191	ZL	4,96

kriket
1	Růžičková Veronika	080591	UH	43,40	7
2	Kršáková Marie		    91	ZL	41,90	5
3	Hyráková Petra		210291	UH	41,60	4
4	Handlová Zuzana		    91	ZL	39,30	3
5	Popovičová Pavlína	    91	ZL	38,60	2
6	Lorencová Erika		061191	ZL	38,10	1
7	Štachová Anetta			ZL	35,70
8	Maliňáková Zuzana	160291	ZL	34,10
MS	Zoubková Zuzana		    91	ZL	22,10

4x60m
1	Štěrbová-Křeháčková-Farkašovská-Hyráková L UH-A	34,9 7
2	Handlová-Vořechovská-Fládrová-Laštovicová  ZL-A	35,2 5
3	Havelčíková-Pospíšková-Hůlková-Hubáčková   UH-B	37,2 4
4	Kluková Z-Kluková M-Geržová-Martínková K   UH-C	42,5 3

Pořadí na hřišti
1	AK Zlín			110	3
2	Sl.Sl.Uh.Hradiště	101	2
	TJ Val.Meziříčí

Pořadí po 2 kolech
1	AK Zlín			239,5	6
2	Sl.Sl.Uh.Hradiště	183,5	4
	TJ Val.Meziříčí

Ředitel závodu			Pavel Kovalčík
Řídící soutěže			Petr Gybas
Hlavní rozhodčí			Leopold Popelka


Zpět na hlavní stranu