2.kolo krajského přeboru družstev starších žaček

Zlín - 26.5.2004

60m - rozběhy
1	Uhrová Kristýna		    90	ZL-A	8,6
2	Ronzová Hana		300490	JO	8,6
3	Špalková Natálie	    90	VM	9,2
4	Vychopňová Michaela	190391	UH	9,5
5	Pytelová Tereza		310390	ZL-B	NP

1	Jenyšová Zuzana		160490	JO	8,5
2	Šilhanová Sabina	101089	ZL-A	8,6
3	Horáková Jaroslava	110289	ZL-B	8,7
4	Hrabalová Kristýna	280990	UH	8,9
5	Gorejová Andrea		    91	VM	9,1

1	Strachotová Regina	130289	ZL-A	8,3
2	Skřivánková Zuzana	280989	JO	9,0
3	Málková Barbora		060589	ZL-B	9,1
4	Surovíková Lídie	    91	UH	9,2
5	Špalková Simona		    90	VM	9,3
6	Martinů Monika		    90	ZL-B	9,5

1	Svobodová Kateřina		ZL-A	8,6
2	Fialová Tereza		261290	ZL-B	8,8
3	Podlasová Jana		110290	JO	8,9
4	Juráňová Petra		220990	UH	8,9
5	Tymrová Lucie		071290	UH	9,4
6	Palyzová Martina	    93	VM     10,0

1	Klementová Zuzana	051089	UH	8,6
2	Lišková Nela		    90	VM	8,6
4	Zahradníčková Zlata	230389	ZL-B	8,9
5	Vilímková Barbora	221289	ZL-A	8,9
6	Tomanová Ingrid		281090	UH	9,0

Finále
1	Strachotová Regina	130289	ZL-A	8,5    11
2	Uhrová Kristýna		    90	ZL-A	8,6	9
3	Klementová Zuzana	051089	UH	8,7	8
4	Jenyšová Zuzana		160490	JO	8,7	7
5	Ronzová Hana		300490	JO	8,8	6
6	Šilhanová Sabina	101089	ZL-A	8,8	5

1	Svobodová Kateřina		ZL-A	8,4	4
2	Lišková Nela		    90	VM	8,7	3
3	Horáková Jaroslava	110289	ZL-B	8,7	2
4	Zapletalová Klára	130290	UH	8,8	1

150m
1	Vávrová Vendula		110290	UH	20,8	9
2	Hrubošová Lenka		311089	ZL-A	20,8	8
3	Jenyšová Zuzana		160490	JO	21,4	5,5
4	Lišková Nela		    90	VM	21,9	2
5	Svobodová Kateřina	    90	ZL-A	22,0	1
6	Podlasová Jana		110290	JO	22,3

1	Ronzová Hana		300490	JO	21,2	7
2	Uhrová Kristýna		    90	ZL-A	21,5	4
3	Palyzová Veronika	    91	VM	22,6
4	Špalková Natálie	    90	VM	23,1
NP	Vilímková Barbora	221289	ZL-A	NP

1	Zapletalová Klára	130290	UH	21,4	5,5
2	Slováková Petra		200990	ZL-A	21,6	3
3	Gorejová Andrea		    91	VM	22,7
4	Pospíšilová Jana	221190	ZL-B	23,0
NP	Horáková Jaroslava	110289	ZL-B	NP

1	Klementová Zuzana	051089	UH	20,7	11
2	Tymrová Lucie		071290	UH	23,3
3	Martinů Monika		200590	ZL-B	23,9
4	Hrabovská Šárka		050790	ZL-B	24,4
NP	Zahradníčková Zlata	230389	ZL-B	NP

300m
1	Vávrová Vendula		110290	UH	44,7   11
2	Jenyšová Petra		270791	JO	46,4	8
3	Šilhanová Sabina	101089	ZL-A	47,8	7
4	Olšanová Alena		160989	JO	48,6	6
	Strachotová Regina	130289	ZL-A	NP

1	Fialová Tereza		261290	ZL-B	46,2	9
2	Špalková Simona		    90	VM	49,3	5
3	Očadlíková Andrea	170592	JO	52,4	4
	Hrabovská Šárka		050790	ZL-B	NF

1500m
1	Podlasová Zuzana	110290	JO	5:27,2	11
2	Štěrbová Veronika	310190	UH	5:37,7	 9
NP	Višněvská Kateřina	120789	ZL-B	NP

100m překážek
1	Smištíková Eva		160289	UH	16,4   11
2	Ovčáčková Zuzana	140490	JO	19,3	8
NP	Kokrdová Romana		021290	ZL-A	NP

1	Lacigová Barbora	300689	ZL-A	18,6	9
2	Prudká Adéla		300591	JO	19,6	7

výška
1	Anjelová Petra		020189	UH	145    10
1	Válková Jana		100689	ZL-A	145    10
3	Vilímková Barbora	221289	ZL-A	140	8
4	Hromečková Tereza	    90	ZL-B	135	7
5	Strachotová Regina	130289	ZL-A	135	5
5	Smýkalová Barbora	    90	ZL-A	135	5
5	Prudká Adéla		300591	JO	135	5
8	Slováková Petra		200990	ZL-A	135	3
9	Surovíková Lídie	    91	UH	130	1,5
9	Palyzová Veronika	    91	VM	130	1,5
11	Palyzová Martina	    93	VM	130
12	Zamazalová Monika	061189	UH	130
NP	Ovčáčková Zuzana	140490	JO	NP
MS	Kozmíková Eva		200888	ZL	135
MS	Gojišová Radana		    86	ZL	150

tyč
1	Nováková Eva		010489	ZL-A	270    11
2	Ťavodová Lucie		010689	ZL-A	230	9
MS	Olejníková Markéta	    87	ZL	300
MS	Kozmíková Petra		    85	ZL	240

dálka
1	Klementová Zuzana	051089	UH	485    11
2	Smýkalová Barbora	    90	ZL-A	484	9
3	Lacigová Barbora	300689	ZL-A	479	8
4	Olšanová Alena		160989	JO	478	7
5	Svobodová Kateřina		ZL-A	475	6
6	Smištíková Eva		160289	UH	458	5
7	Hrubošová Lenka		110389	ZL-A	450	4
8	Višněvská Kateřina	120789	ZL-B	449	3
9	Žáková Klára		010389	ZL-A	433	2
10	Podlasová Jana		110290	JO	430	1
11	Ďurďová Aneta		020490	ZL-B	429
12	Uhrová Kristýna		    90	ZL-A	422
13	Melichárková Šárka	270790	ZL-A	415
14	Ronzová Hana		300490	JO	413
15	Juráňová Petra		220990	UH	407
16	Skřivánková Zuzana	280989	JO	404
17	Tomanová Ingrid		281090	UH	395
18	Jenyšová Zuzana		160490	JO	391
19	Vychopňová Michaela	190391	UH	379
20	Pospíšilová Jana	221190	ZL-B	365
	Ovčáčková Zuzana	140490	JO	  0
NP	Bobálová Dominika	301193	JO	NP
NP	Martinů Monika		200590	ZL-B	NP
NP	Hromečková Tereza		ZL-B	NP
NP	Šmídová Karolína	    90	ZL-A	NP
NP	Zrníková Radka		250989	ZL-A	NP

koule 3 kg
1	Ťavodová Lucie		010689	ZL-A	9,87   11
2	Krajíčková Erika	150389	ZL-A	9,75	9
3	Anjelová Petra		020189	UH	9,65	8
4	Melichárková Šárka	270790	ZL-A	8,80	7
5	Zamazalová Monika	061189	UH	8,77	6
6	Nováková Eva		010489	ZL-A	8,39	5
7	Bednaříková Radka	    90	JO	8,22	4
8	Rafajová Adéla		090289	ZL-A	8,21	3
9	Mahovská Iveta		    90	ZL-A	8,13	2
10	Štěrbová Veronika	310190	UH	8,02	1
11	Matějíčková Petra	    89	ZL-B	7,86
12	Válková Jana		100689	ZL-A	7,65
13	Drápalová Vendula	    89	VM	7,43
14	Ondračková Šárka	031090	UH	7,16
	Pytelová Tereza		310390	ZL-B	NP

disk 1 kg
1	Ťavodová Lucie		010689	ZL-A	28,11  11
2	Anjelová Petra		020189	UH	23,43	9
3	Rafajová Adéla		090289	ZL-A	23,01	8
4	Matějíčková Petra	    89	ZL-B	21,63	7
5	Mahovská Iveta		    90	ZL-A	20,32	6
6	Krajíčková Erika	150389	ZL-A	20,23	5
	Ulmanová Jana		    90	ZL-B	NP

oštěp 600g
1	Krajíčková Erika	150389	ZL-A	32,76  11
2	Melichárková Šárka	270790	ZL-A	30,82	9
3	Bednaříková Radka	    90	JO	27,03	8
4	Zamazalová Monika	061189	UH	25,59	7
5	Matějíčková Petra	    89	ZL-B	24,58	6
6	Prudká Adéla		300591	JO	24,52	5
7	Ďurďová Aneta		020490	ZL-B	23,82	4
8	Mahovská Iveta		    90	ZL-A	22,20	3
9	Hrabalová Kristýna	280990	UH	21,11	2
10	Ondračková Šárka	031090	UH	19,43	1
11	Juráňová Petra		220990	UH	19,38
NP	Ulmanová Jana		    90	ZL-B	NP
NP	Rafajová Adéla		090289	ZL-A	NP
NP	Surovíková Lídie	    91	UH	NP

3x300m
1	Podlasová Z-Olšanová-Jenyšová P	JO	2:22,3	11
2	Vávrová-Zapletalová-Ondračková	UH-A	2:23,9	 9
3	Štěrbová-Tomanová-Hrabalová	UH-B	2:36,6	 8
NP	Palyzová-Špalková-Gorejová	VM	NP

Pořadí na hřišti
1	AK Zlín A		235	6
2	Sl.Sl.Uh.Hradiště	139	5
3	Jiskra Otrokovice	111,5	4
4	AK Zlín B		 31	3
5	TJ Val.Meziříčí		 11,5	2

Pořadí po 2 kolech
1	AK Zlín A		458	12
2	Sl.Sl.Uh.Hradiště	272	10
3	Jiskra Otrokovice	211,5	 8
4	AK Zlín B		 65	 5
5	TJ Val.Meziříčí		 41,5	 3
6	Slavia Kroměříž		 41	 3

Ředitel závodu			Pavel Kovalčík
Řídící soutěže			Ludmila Antošová
Hlavní rozhodčí			Josef Sitař


Zpět na hlavní stranu