2. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších

Zlín - 25.5.2004

60m rozběhy
1.	Smrža Lubomír		91	ZL	7,9
2.	Bílý Ondřej		91	ZL	8,2
3.	Kočenda Patrik		91	UH	8,7
4.	Makeš Michal		91	ZL	8,9

1.	Vondráček Tomáš		92	UH	8,1
2.	Hába Václav		91	ZL	8,5
3.	Jelínek Dominik		94	UH	9,5
4.	Vajďák Jan		91	ZL	NP

1.	Sláčik Tomáš		91	ZL	8,5
2.	Hanačík Viktor		92	UH	8,9
MS	Veselský Marek		91	ZL	9,0
MS	Skula Marcel		91	ZL	9,5

Finále
1.	Smrža Lubomír		91	ZL	7,9	7
2.	Vondráček Tomáš		92	UH	8,3	5
3.	Bílý Ondřej		91	ZL	8,3	4
4.	Hába Václav		91	ZL	8,3	3
5.	Sláčik Tomáš		91	ZL	8,4	2
6.	Kočenda Patrik		91	UH	9,0	1

150m
1.	Smrža Lubomír		91	ZL	19,6	7
2.	Bílý Ondřej		91	ZL	20,6	5
3.	Sláčik Tomáš		91	ZL	21,3	3
4.	Vajďák Jan		91	ZL	NF

1.	Hába Václav		91	ZL	21,1	4
2.	Makeš Michal		91	ZL	22,3	1
3.	Řezníček Marek		93	UH	24,1
4.	Hanačík Filip		93	UH	27,4

1.	Kočenda Patrik		91	UH	22,0	2
2.	Veselský Michal		91	ZL	22,7	MS
3.	Hanzal Jiří		92	UH	25,6
4.	Gašpar Dominik		92	UH	26,1

300m
1.	Stoklásek Michal	91	ZL	47,9	7
2.	Pešat Jan		91	ZL	50,7	4
3.	Jurutka Vojtěch		91	ZL	52,6	3
4.	Popelka Tomáš		92	ZL	53,4	2

1.	Černý Štěpán		91	ZL	48,9	5
2.	Skula Marcel		91	ZL	55,3	1
3.	Sládek Ondřej		94	UH	60,6

1500m
1.	Král Jiří		91	ZL	5:26,4	7
2.	Helešic Marek		91	ZL	5:29,8	5
3.	Mikulík David		91	ZL	5:41,6	4
4.	Turčín Jiří		92	ZL	5:52,5	3
5.	Gašpar Dominik		92	UH	6:11,4	2
6.	Havelčík Marek		93	UH	6:19,1
7.	Hanačík Filip		93	UH	6:25,0
MS	Dvorník Rostislav	91	ZL	5:26,7

60m překážek
1.	Žůrek Patrik		91	ZL	10,6	7
2.	Stoklásek Michal	91	ZL	10,6	5
3.	Černý Štěpán		91	ZL	10,8	4

MS	Blaha David		92	ZL	13,9
	Pospíšil Zdeněk		92	ZL	NP

výška
1.	Janásek Martin		91	ZL	140	7
2.	Machálka Ondřej		91	ZL	130	5
3.	Sláčik Tomáš		91	ZL	130	4
4.	Stoklásek Michal	91	ZL	130	3
5.	Mikulík David		91	ZL	120	2
6.	Král Jiří		91	ZL	120	1
7.	Jurutka Vojtěch		91	ZL	NP

dálka
1.	Smrža Lubomír		91	ZL	478	7
2.	Žůrek Patrik		91	ZL	457	5
3.	Vondráček Tomáš		92	UH	449	4
4.	Hába Václav		91	ZL	431	3
5.	Bílý Ondřej		91	ZL	420	2
6.	Černý Štěpán		91	ZL	395	1
7.	Machálka Ondřej		91	ZL	383
8.	Tomeček Jan		91	ZL	356
9.	Hanzal Jiří		92	UH	353
10.	Jurutka Vojtěch		91	ZL	331
11.	Jelínek Dominik		94	UH	326
MS	Dvorník Rostislav	91	ZL	370
MS	Blaha David		92	ZL	364
MS	Skula Marcel		91	ZL	352
MS	Tomanec Vojtěch		92	ZL	NP
MS	Pospíšil Zdeněk		92	ZL	NP

koule
1.	Trčala Roman		91	ZL	11,88	7
2.	Janásek Martin		91	ZL	10,20	5
3.	Sklenár Martin		92	UH	 8,08	4
4.	Pešat Jan		91	ZL	 7,66	3
5.	Tomeček Jan		91	ZL	 6,38	2
6.	Turčín Jiří		92	ZL	 6,11	1
MS	Veselský Marek		91	ZL	 6,40

kriket
1.	Sklenár Martin		92	UH	64,70	7
2.	Hanačík Viktor		92	UH	57,80	5
3.	Žůrek Patrik		91	ZL	53,90	4
4.	Janásek Martin		91	ZL	53,40	3
5.	Trčala Roman		91	ZL	46,70	2
6.	Tomeček Jan		91	ZL	45,20	1
7.	Machálka Ondřej		91	ZL	44,50
8.	Řezníček Martin		93	UH	40,60
9.	Popelka Tomáš		92	ZL	38,60
10.	Helešic Marek		91	ZL	37,80
11.	Pešat Jan		91	ZL	35,70
12.	Havelčík Marek		93	UH	30,80
13.	Sládek Ondřej		94	UH	28,90
	Vajďák Jan		91	ZL	 0
MS	Tomanec Vojtěch		92	ZL	NP

4x60m
1.	Vondráček-Kočenda-Hanačík V.-Jelínek	35,6	7
2.	Hanačík F.-Gašpar-Řezníček-Sládek	40,3	5

Pořadí na hřišti
1.	AK Zlín				161	3
2.	Sl.Sl.Uh.Hradiště		 43	2
3.	TJ Val. Meziříčí		nezúčastnilo se

Pořadí po 2 kolech
1.	AK Zlín				307	6
2.	Sl.Sl.Uh.Hradiště		 90	4
3.	TJ Val. Meziříčí

Ředitel závodu		Pavel Kovalčík
Řídící soutěže		Marčíková Milena
Hlavní rozhodčí		Oskar Opavský, 87


Zpět na hlavní stranu