2.kolo krajského přeboru družstev starších žáků

Zlín - 26.5.2004

60m - rozběhy
1	Klíma Radek		030589	AKZLI	7,6
2	Neišl Valdemar		130190	OTROK	7,7
3	Ladman Filip		230590	AKZLI	8,0
4	Kubec Martin		160390	AKZLI	8,0
5	Červenka Štěpán		150590	AKZLI	8,1
6	Gajdůšek Ondřej		290390	OTROK	8,1

1	Polách Josef		140890	AKZLI	7,7
2	Hrabinec Radek		150689	UHHRA	7,9
3	Kučera Jakub		080989	AKZLI	8,1
4	Slezáček Vojtěch	171090	AKZLI	8,8
5	Šmíd Marek		    92	OTROK	9,5
	Lukeš Ondřej		310192	OTROK	NP

1	Pospíšek Tomáš		    90	UHHRA	8,4
	Kopečný Vratislav	    90	AKZLI	NP

Finále
1	Klíma Radek		030589	AKZLI	7,6	7
2	Polách Josef		140890	AKZLI	7.6	5
3	Neišl Valdemar		130190	OTROK	7,8	4
4	Ladman Filip		230590	AKZLI	8,1	3
5	Kubec Martin		160390	AKZLI	9,1	2
	Hrabinec Radek		150689	UHHRA	NP

150m
1	Neišl Valdemar		130190	OTROK	19,4	7
2	Ladman Filip		230590	AKZLI	19,7	4
MS	Gajdůšek Ondřej		290390	OTROK	19,8
3	Vojtek Jan		271089	AKZLI	19,8	3
5	Červenka Štěpán		150590	AKZLI	20,0	2

1	Hrabinec Radek		150689	UHHRA	19,6	5
MS	Zouhar Jiří		011189	AKZLI	21,8
3	Hořanský Daniel		    92	TJVME	24,0	1
	Bobál David		    91	OTROK	NP
	Mazáč Martin		060590	UHHRA	NP

300m
1	Klíma Radek		030589	AKZLI	40,9	7
2	Kubec Martin		160390	AKZLI	43,0	4
3	Sýkora Lukáš		    90	TJVME	47,2	3
	Kučera Jakub		080989	AKZLI	NP

1	Adámek Jan		020189	AKZLI	42,2	5
2	Slezáček Vojtěch	171090	AKZLI	47,5	2
3	Sýkora Michal		    92	TJVME	49,9	1

1500m
1	Sýkora Lukáš		    90	TJVME	4:46,2	7
2	Bednařík Antonín	300190	AKZLI	5:02,6	5
3	Chludil Štěpán		261190	AKZLI	5:19,6	4
4	Sýkora Michal		    92	TJVME	5:20,5	3
5	Hořelka Václav		280390	AKZLI	5:27,6	2
6	Velcer Martin		180290	AKZLI	5:36,7	1
MS	Mana Dominik		    89	AKZLI	5:59,4

100m překážek
1	Mazáč Martin		060590	UHHRA	14,7	5
2	Gajdůšek Ondřej		290390	OTROK	15,0	4

1	Polách Josef		140890	AKZLI	14,6	7
2	Stündl Jakub		180590	AKZLI	15,4	3
3	Hrabinec Radek		150689	UHHRA	16,4	2

výška
1	Konečný Josef		050589	UHHRA	175	7
2	Makarov Radek		220789	AKZLI	165	5
3	Smetana Jiří		130690	AKZLI	165	4
4	Pospíšek Tomáš		90	UHHRA	150	3
5	Polách Josef		140890	AKZLI	135	2
MS	Gargulák Tomáš		87	AKZLI	185

tyč
1.	Pašiak Adam		90	AKZLI	310	7
2.	Stündl Jakub		90	AKZLI	240	5
ms	Žůrek Patrik		91	AKZLI	230

dálka
1	Vojtek Jan		271089	AKZLI	536	7
2	Gajdůšek Ondřej		    90	OTROK	534	5
3	Mazáč Martin		060590	UHHRA	514	4
4	Ladman Filip		230590	AKZLI	481	3
5	Stündl Jakub		180590	AKZLI	480	2
6	Pospíšek Tomáš		    90	UHHRA	474	1
7	Červenka Štěpán		150590	AKZLI	463
8	Slezáček Vojtěch	171090	AKZLI	424
9	Šmíd Marek		    92	OTROK	387
10	Hořanský Daniel		    92	TJVME	356
MS	Zouhar Jiří		011189	AKZLI	452
MS	Kopečný Vratislav	    90	AKZLI	NP
MS	Kubec Martin		160390	AKZLI	NP

koule 4kg
1	Smetana Jiří		130690	AKZLI	12,16	7
2	Zábojník Petr		200289	AKZLI	10,90	5
3	Adámek Jan		020189	AKZLI	10,76	4
4	Ponížil Martin		90	AKZLI	10,48	3
5	Makarov Radek		220789	AKZLI	10,43	2
6	Kučera Jakub		080989	AKZLI	 9,97	1
7	Genčúr Štěpán		150190	AKZLI	 9,88
8	Velcer Martin		180290	AKZLI	 7,97
9	Košárek Matěj		90	AKZLI	 7,68
MS	Trčala Roman		151291	AKZLI	10,52

disk 1 kg
1	Pašiak Adam		180790	AKZLI	34,45	7
2	Konečný Josef		050589	UHHRA	30,61	5
3	Adámek Jan		020189	AKZLI	29,86	4
4	Genčúr Štěpán		150190	AKZLI	28,05	3
5	Smetana Jiří		130690	AKZLI	27,26	2
6	Juruška Libor		90	AKZLI	21,81	1
7	Košárek Matěj		90	AKZLI	21,48
MS	Trčala Roman		151291	ZL	NP

oštěp 600g
1	Zábojník Petr		200289	AKZLI	38,80	7
2	Vojtek Jan		271089	AKZLI	35,25	5
3	Genčúr Štěpán		150190	AKZLI	34,90	4
4	Ponížil Martin		90	AKZLI	33,68	3
5	Konečný Josef		050589	UHHRA	31,73	2
6	Pašiak Adam		180790	AKZLI	28,90	1
7	Juruška Libor		90	AKZLI	27,22
8	Košárek Matěj		90	AKZLI	23,51
	Hořelka Václav		280390	AKZLI	NP
MS	Trčala Roman		151291	AKZLI	23,64

Pořadí na hřišti
1.	AK Zlín			5	160
2.	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	4	 34
3.	Ji Otrokovice		3	 20
4.	TJ Val.Meziříčí		2	 14
	AK Kroměříž 		se nedostavil

Tabulka po 2. kole
1.	AK Zlín			10	311
2.  	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	 7	 66,5
3.	Ji Otrokovice		 7	 55,5
4.	TJ Val.Meziříčí		 4	 22
5. 	AK Kroměříž		 0	  3

Závody se uskutečnily za příjemného počasí, bezvětří a
bez protestu.

Ředitel závodu			Pavel Kovalčík
Hlavní rozhodčí			Josef Sitař
Řídící soutěže			Ivan Hejtmánek


Zpět na hlavní stranu