JARNÍ KLADIVÁŘSKÉ HÁZENÍ - II.ročník

Zlín - 24.4.2004

hod kladivem 3.0 kg, žákyně starší
1.	Plachá Monika		90	AK Olomouc		35.55
2.	Mahovská Iveta		90	AK Zlín			27.79
3.	Maliňáková Zuzana	91	AK Zlín			24.90	žm
4.	Pověstníková Lea	91	TJ Orlová-Lutyně	20,42	žm

hod kladivem 3.0 kg, dorostenky
1.	Korábová Lenka		260187	AC Čejkovice		50.43
2.	Majzlíková Hana		250587	AC Čejkovice		49.49
3.	Matoková Ivana		120587	TJ Orlová-Lutyně	41.45
4.	Juříčková Jana		051188	AK Zlín			41.25
5.	Obračajová Zuzana	170587	Sz Frýdek-Místek	37.10
6.	Švecová Šárka		060787	Sz Frýdek-Místek	27.26

hod kladivem 4.0 kg, juniorky
1.	Juříčková Jana		051188	AK Zlín			35.85	D
2.	Matoková Ivana		120587	TJ Orlová-Lutyně	33.31	D
3.	Obračajová Zuzana	170587	Sz Frýdek-Místek	32.72	D
4.	Kotíková Sylva		060686	AK Zlín			29.96

hod kladivem 4.0 kg, ženy
1.	Tomaštíková Lenka	301182	AK Zlín			49.61
2.	Korábová Lenka		260187	AC Čejkovice		45.04	D
3.	Majzlíková Hana		250587	AC Čejkovice		41.37	D

hod kladivem 4.0 kg, žáci starší
1.	Smetana Jiří		130690	AK Zlín			42.32
2.	Trčala Roman		    91	AK Zlín			37.26	žm
3.	Genčúr Štefan		150190	AK Zlín			29.52

hod kladivem 5.0 kg, dorostenci
1.	Horák Ondřej		290888	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	55.71
	Horák Vladimír		060639	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	42.71	M65

hod kladivem 6.0 kg, junioři
1.	Koucký Petr		220885	Hvězda SKP Pardubice	59,48
2.	Kulenda Tomáš		030386	AK Zlín			53.78

hod kladivem 7,25 kg, muži
1.	Sikora Jiří		250674	TŽ Třinec		50.94
2.	Horák Jan		230765	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	47.88
3.	Kulenda Tomáš		030386	AK Zlín			47.78	J
4.	Polášek Jan		191083	AK Zlín			40.54
5.	Hruboš Ondřej		140284	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	36.56

Závody se uskutečnily za chladného deštivého počasí, bez protestu.
Nové rekordy mítinku byly vytvořeny v těchto kategoriích:

Junioři:	Koucký		Hvězda SKP Pardubice	59.48
Juniorky:	Kotíková	AK Zlín			29.96
Dorostenky:	Korábová	AC Čejkovice		50.43
Žákyně:		Plachá		AK Olomouc		35.55

Ředitel závodu		Skoumal Radek
Hlavní rozhodčí		Kovalčík Pavel


Zpět na hlavní stranu