Městský běh "Přes valašské kotáry - běh Zlínem"

57.ročník - Memoriál Gustava Bělského

PŘEBOR ZLÍNSKÉHO KRAJE

Zlín 24.10.2004

Přípravka - chlapci (400m)			ročníky 93 a mladší
1.	Slezáček Josef		93	AK Zlín		1:07
2.	Vlk David		93	AK Zlín		1:08
3.	Bělský Gustav		94	AK Zlín		1:18
4.	Klempa Antonín		93	AK Zlín		1:24
5.	Pospíšil Adam		95	AK Zlín		1:29
6.	Podkrivatský Rudolf	94	SŽU Žilina	1:30
7.	Onderka Aleš		94	AK Zlín		1:43

Přípravka - dívky (400m)			ročníky 1993 a mladší
1.	Hnilicová Vladislava	93	AK Zlín		1:11
2.	Jeřábková Jitka		94	SK OB Zlín	1:13
3.	Vlková Daniela		95	AK Zlín		1:13
4.	Vývodová Zuzana		93	AK Zlín		1:14
5.	Forbelská Lucie		93	AK Zlín		1:17
6.	Kolariková Lucie	94	SK OB Zlín	1:18
7.	Henešová Barbora	94	AK Zlín		1:20
8.	Handlová Veronika	93	AK Zlín		1:23
9.	Lakatošová Linda	93	AK Zlín		1:25
10.	Machálková Gabriela	96	AK Zlín		1:33
11.	Unzeitlichová Simona	96	AK Zlín		1:45

Mladší žáci (1.300m)				ročníky 1991-92	+ KP
1.	Helešic Marek		91	AK Zlín		5:08	1.
2.	Sýkora Michal		92	TJ Val.Meziříčí	5:09	2.
3.	Král Jiří		91	AK Zlín		5:22	3.
4.	Mráček Michal		92	Město Otrokovice5:25	4.
5.	Mikulík David		91	AK Zlín		5:28	5.
6.	Kolarik Tomáš		93	SK OB Zlín	5:30	6.
7.	Chludil Jan		92	AK Zlín		5:31	7.
8.	Machálka Ondřej		91	AK Zlín		5:34	8.
9.	Jurča Lukáš		92	2.ZŠ Napajedla	5:37	9.
10.	Šimoník Petr		91	2.ZŠ Napajedla	5:41	10.
11.	Dvorník Rostislav	91	AK Zlín		5:43	11.
12.	Jurutka Vojtěch		91	AK Zlín		5:44	12.
13.	Veselský Marek		91	AK Zlín		5:44	13.
14.	Turčín Jiří		92	AK Zlín		5:45	14.
15.	Tomeček Jan		92	AK Zlín		5:47	15.
16.	Popelka Tomáš		92	AK Zlín		5:48	16.
17.	Křížka Jakub		92	AK Zlín		5:49	17.
18.	Holík Tomáš		92	AK Zlín		5:50	18.
19.	Makeš Michal		91	AK Zlín		5:51	19.
20. 	Minařík Jan		92	AK Zlín		5:51	20. 
21.	Vítek Libor		93	AK Zlín		5:57	21.
22.	Skula Marcel		91	AK Zlín		6:00	22.
23.	Navrátil Rostislav	92	AK Zlín		6:12	23.
24.	Kmenta Ondřej		92	AK Zlín		6:31	24.
25.	Schäfer Jan		93	SK OB Zlín	6:56	25.
26.	Kolařík Roman		92	AK Zlín		7:11	26.
27.	Hoferek Tomáš		93	SK OB Zlín	7:39	27.
	Usnul Jan		92	AK Zlín		NF

Mladší žákyně (1.300m)				ročníky 1991-92 + KP
1. 	Jenyšová Petra		91	Ji Otrokovice	5:09	1. 
2.	Očadlíková Andrea	92	Ji Otrokovice	5:23	2.
3.	Šimečková Kateřina	92	AK Zlín		5:34	3.
4.	Popovičová Pavlína	91	AK Zlín		5:43	4.
5.	Nagyová Jana		93	AK Zlín		5:57	5.
6.	Peštová Eva		91	AK Zlín		6:05	6.
7.	Koutňáková Lucie	91	AK Zlín		6:05	7.
8.	Sátorová Ester		92	2.ZŠ Napajedla	6:10	8.
9.	Stupková Jana		93	AK Zlín		6:11	9.
10.	Kříčková Veronika	92	AK Zlín		6:12	10.
11.	Dujíčková Petra		91	2.ZŠ Napajedla	6:18	11.
12.	Plišťáková Žaneta	91	AK Zlín		6:18	12.
13.	Laštovicová Sandra	91	AK Zlín		6:20	13.
14.	Pešatová Anna		93	AK Zlín		6:21	14.
15.	Malinová Tereza		91	AK Zlín		6:22	15.
16.	Janeková Nikola		93	AK Zlín		6:30	16.
17.	Koudelková Zuzana	93	AK Zlín		6:37	17.
18.	Zoubková Zuzana		91	AK Zlín		6:45	18.
19.	Fládrová Lucie		91	AK Zlín		6:52	19.
20.	Jahodíková Ingrid	92	AK Zlín		6:59	20.
21.	Trombíková Tereza	93	AK Zlín		7:05	21.
	Studeníková Petra	91	2.ZŠ Napajedla	NF

Starší žáci (2.600m)				ročníky 1989-90 + KP
1.	Popelka Lukáš		90	SK OB Zlín	 9:47	1.
2.	Malý Ondřej		89	So OB Vizovice	 9:49	2.
3.	Kolarik Jan		90	SK OB Zlín	 9:53	3.
4.	Chludil Štěpán		90	AK Zlín		 9:55	4.
5.	Bednařík Antonín	90	AK Zlín		 9:57	5.
6.	Žižlavský Jiří		89	2.ZŠ Napajedla	10:01	6.
7.	Hladík Jiří		89	So OB Vizovice	10:04	7.
8.	Bukovjan Filip		90	Ji Otrokovice	10:10	8.
9.	Sýkora Lukáš		90	TJ Val.Meziříčí	10:18	9.
10.	Prieložný Branislav	90	SŽU Žilina	10:59	
11.	Slezáček Vojtěch	90	AK Zlín		11:03	10.
12.	Velcer Martin		90	AK Zlín		11:20	11.
13.	Hůrek Lukáš		89	2.ZŠ Napajedla	11:26	12.
14.	Koutný Lukáš		90	2.ZŠ Napajedla	11:29	13.
15.	Hořelka Václav		90	AK Zlín		11:38	14.

Starší žákyně (1.300m)				ročníky 1989-1990 + KP
1.	Vévodová Martina	90	AK Perná	5:09
2.	Fialová Tereza		90	AK Zlín		5:18	1.
3.	Vávrová Vendula		90	Sl.Sl.Uh.Hrad.	5:22	2.
4.	Chrástková Lucie	89	2.ZŠ Napajedla	5:28	3.
5.	Podlasová Zuzana	90	Ji Otrokovice	5:47	4.
6.	Olšanová Alena		89	Ji Otrokovice	5:48	5.
7.	Radoberská Markéta	90	10.ZŠ Zlín	5:50	6.
8.	Hromečková Tereza	90	AK Zlín		6:02	7.
9.	Kolomazníková Markéta	90	2.ZŠ Napajedla	6:13	8.
10.	Hanáčková Pavla		89	2.ZŠ Napajedla	6:22	9.
 	Šebestová Lucie		89	AK Zlín		NF

Dorostenci (4.000m)				ročníky 1987-88 + KP
1.	Jančuš Martin		87	SŽU Žilina	14:16
2.	Hečko Martin		87	AK Zlín		14:55	1.
3.	Hilbert Hynek		87	AK Zlín		15:13	2.
4.	Pruška Michal		88	SŽU Žilina	15:40
5.	Sedláček Vladimír	88	AK Zlín		15:59	3.

Junioři (4.000m)				ročníky 1985-86 + KP
1.	Kalenda Jan		85	AK Zlín		13:44	1.
2.	Holec Pavel		85	X-AIR Ostrava	14:34
3.	Slinták Petr		86	ARC Brno	15:53

Juniorky (2.600m)				ročníky 1985-88 + KP
1.	Filipová Zuzana		88	SK OB Zlín	11:06	1.
2.	Vývodová Barbora	88	AK Zlín		12:12	2.

Ženy (2.600m)							  KP
1.	Paštěková Jana		75	AK Zlín		10:41	1.
2.	Klimešová Jana		63	SBK WIKY Kyjov	11:17
3.	Glovčíková Marie	55	SBK WIKY Kyjov	12:59
4.	Stackeová Anna		55	SK OB Zlín	14:01	2.
	Lednická Zdenka		56	AK Zlín		NF

Muži - hlavní závod (8.200m)			ročníky 1965-84 + KP
1.	Kreisinger Jan		84	SK 4D Č.Buděj.	26:02
2.	Bláha Jan		71	So.Č.Budějovice	26:11
3.	Nejedlý Michael		69	AC Kablo Kladno	26:21
4.	Križák Jan		70	Grafobal Skalica26:30
5.	Matyáš Radim		75	SBK WIKY Kyjov	27:03
6.	Farkač Jiří		81	RPG Brno	27:19
7.	Bětík Petr		69	Sokol Opava	27:44
8.	Hudák Hary		67	RPG Brno	28:12
9.	Stanka Petr		69	AK Kroměříž	28:22	1
10.	Králík Eduard		73	Sl.UK Bratislava28:33
11.	Minařík Petr		76	AK Zlín		28:43	2.
12.	Marek Ondřej		82	Sp.Praha 4	29:03
13.	Žaludek Přemysl		77	DT SWISS Zlín	29:38	3.
14.	Vabroušek Petr		73	Author Praha	29:40
15.	Vlček Jiří		77	Město Zlín	29:41	4.
16.	Luhový Michal		84	Grafobal Skalica29:59
17.	Horný Pavel		73	Město Přerov	30:32
18.	Mikulčík Jan		76	Město Luhačovice30:40	5.
19.	Slovák Dalibor		84	AK Zlín		30:49	6.
20.	Žabíček Václav		67	SK Hranice	31:08
21.	Martinek Josef		81	SŽU Žilina	31:34
22.	Švehlík Aleš		66	AK Zlín		33:10	7.
23.	Huťka Pavel		84	Obec Halenkovice33:23	8.
24.	Krátký Ivo		68	Sokol Otaslavice33:59
25.	Huťka Radek		85	Obec Halenkovice34:15	9.
26.	Minařík Jan		70	AK Zlín		34:48	10.
27.	Ondrušek Petr		78	Obec Bojkovice	34:49	11.
28.	Rašner Tomáš		69	Město Olomouc	35:20
29.	Chrastina Roman		80	Město Zlín	35:49	12.
30.	Bugan Alan		74	Město Zlín	36:33	13.
31.	Uherek Pavel		75	Město Zlín	36:36	14.

Muži - veteráni (8.200m)			ročníky 1954-63 + KP
1. 	Hajzler Jiří		63	AHA Vyškov	28:02
2.	Horák Pavel		61	AHA Vyškov	28:39
3.	Bukovjan Vlastimil	61	Ji Otrokovice	29:27	1.
4.	Švihel Miroslav		58	BS Slopné	31:46	2.
5.	Rafaj Jaromír		54	Lhota u Zlína	33:08	3.
6.	Talaš Jaromír		54	SKD Otrokovice	34:31	4.
7.	Orner Zdeněk		56	KCK Zlín	34:52	5.
8.	Prokop Jiří		56	KONTY-G-Zlín	35:34	6.
9.	Musil Ladislav		56	SK Slavičín	37:10	7.
10.	Uřičář Vojtěch		59	AK Zlín		38:59	8.
11.	Sedlář Drahomír		59	Salaš u Zlína	39:10	9.

Muži - veteráni (8.200m)			ročníky 1944-53 + KP
1.	Škrabánek Alois		52	VIVA Zlín	31:28	1.
2.	Janečka Jiří		44	Atex TUFO Zlín	36:36	2.
3.	Plch Alois		49	PLKI tým Brno	39:06
4.	Zbořil Antonín		49	Orel Zlín	39:17	3.

Muži - veteráni (8.200m)			ročníky 1943+	+ KP
1.	Bartoněk Jindřich	38	L100 Zlín	36:20	1.
2.	Bukovjan Josef		39	Ji Otrokovice	39:26	2.
3.	Soviš Jan		38	ČSL Hluk	42:07	3.
4.	Knébl Vladislav		35	TOMA Otrokovice	44:05	4.

Závod se uskutečnil za příznivého slunečného počasí, bez protestu.
Zúčastnilo se celkem 158 startujících z 21 atletických klubů a
z 25 různých sportovních a jiných složek vč. škol.
Počtem startujících i kvalitou byl tento ročník jedním
z nejvydařenějších v posledních 20 letech.
Nedostatkem je však slabá účast zejména v kategoriích žen a dorostenek.
AK Zlín děkuje všem účastníkům, sponzorům, Magistrátu města Zlína,
AZ Radiu Zlín a všem ostatním, kteří se podíleli na zdařilém průběhu
těchto závodů a těší se spolu s Vámi na 58.ročník v roce 2005.

Ředitel závodu			Pavel Kovalčík, předseda AK Zlín
Hlavní rozhodčí			Leopold Popelka


Zpět na hlavní stranu