MÍTINK "ZLÍN 2004" & přebory Zlínského kraje 2.část

ZLÍN 29.srpna 2004 - výsledková listina (kraj.přeborníci)

3km překážek - muži - Velká cena Zlína - 53.ročník - KP
1.	Kučera Martin		011280	Universita Brno		 9:32.93
2.	Hrazděra Milan		030684	ARC Brno		 9:36.35
3.	Lev Petr		270183	Universita Brno		 9:42.28
4.	Kučera Lukáš		241181	Universita Brno		 9:57.42
5.	Kramář Robin		010284	Vítkovice		10:03.50
	Ambros Jakub			MK Kopřivnice		     DNF

1000m - dorostenci - Memoriál Jar.Kauera - 39.ročník - KP
1.	Skořepa jakub		200287	AO Nové Město na Mor.	2:41.12
2.	Hečko Martin		160187	AK Zlín			2:44.14		1.
3.	Gazda Jaroslav		141088	AC Prostějov		2:45.14
4.	Kocourek Milan		061287	ARC Brno		2:51.58
5.	Krajča Jiří		131187	AK Zlín			2:54.30		2.
6.	Janšta David		060788	AK Zlín			2:55.94		3.
7.	Sedláček Vladimír	250788	AK Zlín			3:00.90		4.
8.	Hilbert Hynek		170887	AK Zlín			3:07.28		5.

oštěp - muži - Memoriál Jana Broučka - 22.ročník - KP
1.	Florek Pavol		130865	AK Sp. Dubnica n.V.	62.02
2.	Krejčiřík Petr		240579	AK Kroměříž		61.60		1.
3.	Klíma Lukáš		120780	Universita Brno		58.18
4.	Potecký Michal		230685	SŽU Žilina		54.20
5.	Bártek Pavel		100987	TJ Val.Meziříčí		51.62		2.
6.	Ošťádal Luboš		    86	AC Prostějov		48.98
7.	Gabriel Martin		170584	Universita Brno		46.35
8.	Gergel Vladimír		070663	AK Zlín			33.08		3.

oštěp 600g
1.	Cyprián Rudolf		050689	AK Sp.Dubnica n.V.	47.15

100m - muži - Memoriál Karla Řeháka - 15.ročník
Běh A   w=0,0
1.	Wagner Štěpán		051081	AC Mor.Slavia Brno	10.83
2.	Šmotek Jaroslav		110386	AK Zlín			11.28
3.	Krčmárek Peter		080186	AK Sp.Dubnica n.V.	11.38
3.	Hollý Roman		140485	AK Sp.Dubnica n.V.	11.38
5.	Veleba Jan		061286	ARC Brno		11.49
6.	Molek Antonín		161081	Vítkovice		11.54

Běh B	w=+1,2
1.	Švondrk Josef		240886	AK Sp.Dubnica n.V.	11.52
2.	Jančík Martin		    86	AC Prostějov		11.86
3.	Poštulka Michal		210983	AK Olomouc		11.90
4.	Janeček Matúš		140785	AK Sp.Dubnica n.V.	11.93
5.	Uher Jakub		040883	Lok. Břeclav		12.24
6.	Klíma Martin		031083	Universita Brno		12.42

Běh C	w=0,0
1.	Horný Erik		050988	AK Sp.Dubnica n.V.	12.52
2.	Klíma Radek		030589	AK Zlín			12.85
3.	Janšta David		060788	AK Zlín			13.24

Běh D	w=0,0		
1.	Polách Josef		140890	AK Zlín			12,47
2.	Smrža Lubomír		    91	AK Zlín			12.84
3.	Sluštík Michal		011088	AK Zlín			12.95

Skok daleký - muži - Memoriál Ludvíka Kománka - 11.ročník
1.	Wagner Štěpán		051081	AC Mor.Sl.Brno		7.58
2.	Blaha Josef		230382	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	6.76
3.	Klíma Lukáš		120780	Universita Brno		6.71
4.	Pírek Milan		140787	AC Mor.Sl.Brno		6.68
5.	Uher Jakub		040883	Lok.Břeclav		6.35
6.	Machálek David		100588	AK Zlín			5.88
7.	Adámek Jan		020189	AK Zlín			5.02

100m - ženy - Cena ASICS - 10.ročník - KP
Běh A	w=-2,1
1.	Darmovzalová Martina	121078	Lok.Břeclav		12.66
2.	Komrsková Lucie		241077	USK Praha		12.79
3.	Kostnerová Lucie	201181	AK Olomouc		13.08
4.	Lunterová Zuzana	100185	AK Sp.Dubnica n.V.	13.60
	Pašiaková Kateřina	250587	AK Zlín			DNP
	Hřivnová Pavla		080586	AK Olomouc		DNP

Běh B	w=-0,3
1.	Brázdilová Lenka	090182	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	13.43		1.
2.	Kozmíková Eva		    88	AK Zlín			13.64		2.
3.	Holíková Monika		100288	AK Zlín			14.20		3.
4.	Svobodová Kateřina	    88	AK Zlín			14.95		4.

1000m - ženy - Cena GASTON s.r.o. - 9.ročník - KP
1.	Doubková Kateřina	200972	ACP Junior Brno		3:09.01
2.	Sklenářová Hana		300388	Lok.Břeclav		3:14.19
3.	Vývodová Barbora	230388	AK Zlín			3:18.07		1.
4.	Slouková Iva		240988	AO Nové Město na Mor.	3:33.97
5.	Kozmíková Eva		    88	AK Zlín			4:18.59		2.
6.	Grúňová Anna		150387	AK Zlín			4:21.71		3.

1000m - muži - Cena AK Zlín - 7.ročník - KP
1.	Doubravský petr		110484	TJ Šumperk		2:32.98
2.	Hubáček Petr		160578	AO Nové Město na Mor.	2:33.37
3.	Trňáček Pavel		181977	AK Zlín			2:33.51		1.
4.	Vážanský Radek		060386	Vítkovice		2:33.71
5.	Petržela Martin		180978	Universita Brno		2:35.40
6.	Vávra Jan		250884	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	2:38.47		2.
7.	Slovák Dalibor		    84	AK Zlín			2:40.92		3.
8.	Plachý Lukáš		    85	Universita Brno		2:42.21
9.	Moravčík Petr		310385	AK Zlín			2:44.29		4.
10.	Krempaský Filip		121185	AK Olomouc		2:44.57
	Nerud Filip		190785	Ji Ústí nad Orl.	DNF
	Pavlík Ivan		270884	AK Sp.Dubnica n.V.	DNF
	Ludvík Radek		051082	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	DNF

400m překážek - muži - KP
1.	Vojtek Lukáš		140778	AK Zlín			62.08		1.
2.	Jančík Martin		    86	AC Prostějov		63.02
3.	Ošťádal Luboš		    86	AC Prostějov		63.54

Výška - muži - KP
1.	Genža Jakub		200281	PSK Olymp Praha		205
2.	Ceniga Denis		080486	Universita Brno		205
3.	Špak Michal		121186	Universita Brno		202
4.	Žbel Petr		100580	AK Zlín			202		1.
5.	Gabriel Martin		170584	Universita Brno		202
6.	Dubnov Valentin		021072	Vítkovice		196
7.	Rujzl Michal		110480	Universita Brno		196
8.	Ondrejka Jakub		051285	AK Olomouc		196
9.	Klíma Martin		031083	Universita Brno		192
10.	Sehnal David		020685	AC Prostějov		192
11.	Gargulák Tomáš		010987	AK Zlín			184		2.
12.	Janiš Martin		240574	AK Zlín			184		3.
13.	Hort Ondrej		250886	AK Sp.Dubnica n.V.	184
14.	Arbeit Tomáš		260175	AK Olomouc		180
15.	Svoboda Jan		200185	AC Prostějov		175

Skok o tyči - muži - KP
1.	Petříček Tomáš		250372	TŽ Třinec		454
2.	Valenta Michal		040377	AK Olomouc		434
3.	Juříček Petr		130977	TŽ Třinec		422
4.	Pravda Zdeněk		140276	AK Zlín			422		1.
5.	Priehoda Daniel		030975	STU Bratislava		395
6.	Nevrkla Marek		120975	TJ Šumperk		375
7.	Lehocký Marek		181185	Sp.Praha 4		355
8.	Hort Ondrej		250886	AK Sp.Dubnica n.V.	355
9.	Pašiak Adam		180790	AK Zlín			335		2.
 	Stošek Pavel		260178	Sp.Praha 4		  0

Hod diskem 2kg - muži - KP
1.	Kadlečík Vladimír	261171	AC Havířov		45.98
2.	Kovačič Bohumil		210158	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	43.48		1.
3.	Hošek Karel		040458	AK Kroměříž		41.78		2.
4.	Florek Pavol		130865	AK Sp.Dubnica n.V.	40.72
5.	Kulenda Tomáš		030386	AK Zlín			32.92		3.
6.	Klíma Lukáš		120780	Universita Brno		32.56
7.	Polášek Jan		    83	AK Zlín			26.78		4.

Skok vysoký - ženy - KP
1.	Dubnová Romana		041182	Vítkovice		180
2.	Borovičková Petra	200584	AK Zlín			166		1.
3.	Helešicová Petra	060288	ACP Junior Brno		166
4.	Gojišová Radana		240886	AK Zlín			154		2.
5.	Švehlová Tereza		280988	AO Nové Město na Mor.	154
6.	Válková Jana		100689	AK Zlín			145		3.

Skok o tyči - ženy - KP
1.	Valová Kateřina		190182	USK Praha		352
2.	Chlebíková Monika	080188	AC Čejkovice		342
3.	Smržová Jitka		170985	Ap.Praha 4		332
4.	Konečná Hana		100589	AK Olomouc		322
5.	Petrová Veronika	210786	TJ Šumperk		300
6.	Semrádová Eva		010785	TJ Šumperk		300
7.	Olejníková Markéta	170987	AK Zlín			288		1.
8.	Marková Denisa		130289	AK Zlín			262		2.
9.	Slouková Andrea		170489	AK Olomouc		234

Skok do dálky - ženy - KP
1.	Velďáková Jana		030681	ATU Košice		631
2.	Komrsková Lucie		241077	USK Praha		629
3.	Velďáková Dana		030681	ATU Košice		616
4.	Darmovzalová Martina	121078	ACP Junior Brno		614
5.	Kostnerová Lucie	201181	AK Olomouc		565
6.	Coufalová Pavla		071177	AC Mor.Sl.Brno		523
7.	Hradilová Monika	150285	AK Kroměříž		523		1.
8.	Mahdalová Michaela	060286	AK Zlín			521		2.
9.	Zrníková Radka		250989	AK Zlín			501		3.
10.	Hgorecká Marcela	140788	AK Zlín			489		4.
11.	Brázdilová Lenka	090182	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	488		5.
12.	Wilczková Veronika	    90	TJ Orlová-Lutyně	469
13.	Smýkalová Barbora	310390	AK Zlín			454		6.
14.	Švehlová Tereza		280988	AO Nové Město na Mor.	439
15.	Strachotová Regina	130289	AK Zlín			428		7.
16.	Laštovicová Sandra	220291	AK Zlín			415		8.
17.	Slouková Iva		240988	AO Nové Město na Mor.	415
18.	Dolinová Kateřina	301189	AK Zlín			408		9.
19.	Svobodová Kateřina	    88	AK Zlín			398		10.
20.	Žáková Michaela		050791	AK Zlín			374		11.

Hod diskem - ženy - KP
1. 	Tomaštíková Lenka	181182	AK Zlín			36.90		1.
2.	Hošková Jitka		270885	AK Kroměříž		36.20		2.
3.	Sirná Jitka		181181	Ji Otrokovice		33.64		3.
4.	Táborská Hana		040489	TJ Šumperk		31.81
5.	Blahová Barbora		181074	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	31.06		4.
6.	Plesarová Zdeňka	170658	Ji Otrokovice		30.27		5.
7.	Vičánková Monika	100478	AK Zlín			29.70		6.
8.	Matoková Ivana		120587	TJ Orlová-Lutyně	29.28
9.	Opravilová Jana		040881	Ji Otrokovice		26.54		7.
10.	Borovičková Petra	200584	AK Zlín			25.36		8.
11.	Grúňová Anna		150387	AK Zlín			22.21		9.
12.	Klčová Adéla		270190	TJ Orlová-Lutyně	21.27
13.	Rafajová Adéla		090289	AK Zlín			19.53		10.

Hod oštěpem - ženy - KP
1.	Milošová Lenka		050685	AK Zlín			42.08		1.
2.	Zemanová Erika		100485	AK Zlín			41.33		2.
3.	Medková Anna		090988	ACP Junior Brno		38.98
4.	Zeťková Lenka		030688	AK Zlín			35.92		3.
5.	Táborská Hana		040489	TJ Šumperk		34.20
6.	Tomaštéková Lenka	181182	AK Zlín			33.60		4.
7.	Kubíková Magda		270887	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	32.76		5.
8.	Klčová Adéla		270190	TJ Orlová-Lutyně	32.44

60m - žáci
Běh A	w=0,0
1.	Jansa Jakub		    89	AC Prostějov		7.52
2.	Kadlic Matěj		130689	AK Sp.Dubnica n.V.	7.56
3.	Polách Josef		    90	AK Zlín			7.92
4.	Klíma Radek		030589	AK Zlín			8.05
5.	Smrža Lubomír		    91	AK Zlín			8,10

Běh B	w=-0,5
1.	Žubor Lukáš		170289	AK Sp.Dubnica n.V.	8.01
2.	Stündl Jakub		180590	AK Zlín			8.35
3.	Janásek Martin		    91	AK Zlín			8.70
4.	Janoušek Tomáš		271291	AK Zlín		       10.40

60m - žákyně
Běh A	w=-1,5
1.	Zrníková Radka		250989	AK Zlín			8.94
2.	Svobodová Kateřina	040990	AK Zlín			8.97
3.	Žáková Michaela		050791	AK Zlín			8.98
4.	Fialová Tereza		261290	AK Zlín			8.99
5.	Smýkalová Barbora	300190	AK Zlín			9.14
6.	Strachotová Regina	081089	AK Zlín			9.20

Běh B	w=-0,4
1.	Grelová Nikol		210491	AK Zlín			9.20
2.	Wilczková Veronika	    90	TJ Orlová-Lutyně	9.22
3.	Laštovicová Sandra	220291	AK Zlín			9.29
4.	Hromečková Tereza	311090	AK Zlín			9.51
5.	Dolinová Kateřina	301189	AK Zlín			9.54

1000m - žáci
1.	Ranuša Marek		190790	AK Sp.Dubnica n.V.	2:58.08
2.	Prieložný Branislav	021290	SŽU Žilina		3:00.96
3.	Kocúr Tomáš		    89	Universita Brno		3:02.58
4.	Sýkora Lukáš		    90	TJ Val.Meziříčí		3:03.13
5.	Sýkora Michal		    92	TJ Val.Meziříčí		3:20.46
6.	Hečko Tomáš		    89	AK Zlín			3:20.78

1000m - žákyně
1.	Vávrová Vendula		111290	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště	3:30.57
2.	Fialová Tereza		261290	AK Zlín			3:41.51

Hod diskem 1kg - žáci
1.	Adámek Jan		020189	AK Zlín			35.77
2.	Pašiak Adam		180790	AK Zlín			35.72
3.	Trčala			    91	AK Zlín			32.32

Skok o tyči - žáci
1.	Pašiak Adam		180790	AK Zlín			342
2.	Adámek Jan		020189	AK Zlín			300
3.	Chlebík Jaroslav	070191	Sokol Kolín		288

Závody proběhly za teplého slunečného počasí, čas měřen el.časomírou,
vítr měřen větroměrem - nepřesáhl povolenou hodnotu.
Bez protestů, ke zranění nedošlo.
Celkem startovalo 165 atletů z 29 atletických oddílů, z toho 4 ze Slovenska.

Zúčastněné kluby - oddíly/počet závodníků
1.	AC Čejkovice /1			16.	Lok. Břeclav /3
2.	AC Havířov /1			17.	MK Kopřivnice /1
3.	AC Mor.Sl.Brno /3		18.	Olymp Praha /1
4.	AC Prostějov /6			19.	Sokol Kolín /1
5.	AC Sl.Sl.Uh.Hradiště /8		20.	Sp. Praha 4 /3
6.	ACP Junior Brno /3		21.	STU Bratislava /1
7.	AK Kroměříž /4			22.	SŽU Žilina /2
8.	AK Olomouc /8			23.	TJ Orlová-Lutyně /3
9.	AK Sp.Dubnica n.V. /13		24.	TJ Šumperk /5
10.	AK Zlín /59			25.	TJ Val.Meziříčí /3
11.	AO Nové Město na Mor. /5	26.	TŽ Třinec /2
12.	ARC Brno /4			27.	Universita Brno /13
13.	ATU Košice /2			28.	USK Praha /2
14.	Ji Otrokovice /3		29.	Vítkovice /5
15.	Ji Ústí nad Orl. /1

Ředitel závodu		Kovalčík Pavel
Hlavní rozhodčí		Popelka Leopold


Zpět na hlavní stranu