1. kolo divize muži

Znojmo 22.5.2004

100m
1. rozběh
1 	Švarc Vladimír		81 Sokol Vyškov		11.2
2	 Schenk Václav		86 Slezan Opava		11.3
3	 Urban Jiří		55 Ji Otrokovice	12.0
4	 Vrbacký Marek		88 Sokol Vyškov		12.2
5	 Di-Giusto Daniel	86 Slezan Frýdek-M.	12.2
6	 Girman Milan		71 Jäkl Karviná		13.0

2.rozběh
1	Opravil Jiří		83 Ji Otrokovice	11.5
2	Štourač Josef		73 Ji Otrokovice	11.7
3	Podzimek František	81 Znojmo		11.9
4	Pivnička Jakub		78 Znojmo		12.1
5	Dermek Michal		89 Mor.Sl.Brno		12.2
6	Franta Ondřej		84 Mor.Sl.Brno		12.5

3.rozběh
1	Šrom Pavel		76 Ji Otrokovice	11.5
2	Hanák Jakub		86 Ji Otrokovice	11.7
3	Filla Josef		89 Sokol Vyškov		11.7
4	Vlček Petr		86 Slezan Frýdek-M.	11.8
5	Šachteli Jakub		86 Slezan Opava		11.9
6	Petruško Jan		88 Slezan Frýdek-M.	12.4

Finále A
1	Šrom Pavel		76 Ji Otrokovice	10.9   11
2	Švarc Vladimír		81 Sokol Vyškov		11.3	9
3	Opravil Jiří		83 Ji Otrokovice	11.4	8
4	Schenk Václav		86 Slezan Opava		11.4	7
5	Štourač Josef		73 Ji Otrokovice	12.3	6
6	Hanák Jakub		86 Ji Otrokovice	12.9	5

Finále B
1	Pivnička Jakub		78 Znojmo		11.8	4
2	Vlček Petr		86 Slezan Frýdek-M.	11.8	3
3	Podzimek František	81 Znojmo		11.9	2
4	Vrbacký Marek		88 Sokol Vyškov		12.1	1
5	Urban Jiří		55 Ji Otrokovice	12.3
6	Filla Josef		89 Sokol Vyškov		12.8

200m
1	Schenk Václav		86 Slezan Opava		23.2   11
2	Štourač Josef		73 Ji Otrokovice	23.7	9
3	Opravil Jiří		83 Ji Otrokovice	23.8	8
	Podzimek František	81 Znojmo		 DNP
	Šrom Pavel		76 Ji Otrokovice	 DNP
	Švarc Vladimír		81 Sokol Vyškov		 DNP

2.běh
1	Šachteli Jakub		86 Slezan Opava		24.6	7
2	Urban Jiří		55 Ji Otrokovice	25.2	6
3	Franta Ondřej		84 Mor.Sl.Brno		25.5	5
4	Sychra Stanislav	84 Přerov		25.6	4
	Filla Josef		89 Sokol Vyškov		 DNP

400m
1	Schenk Václav		86 Slezan Opava		51.3   11
2	Štourač Josef		73 Ji Otrokovice	54.7	9
3	Blažek Tomáš		86 Ji Otrokovice	55.6	8
4	Podzimek František	81 Znojmo		55.8	7
5	Vintr Luděk		87 Sokol Vyškov		61.0	2
	Herzig Jiří		79 Znojmo		 DNP

2.běh
1	Sychra Stanislav	84 Přerov		56.0	6
2	Krabáč Lubomír		85 Mor.Sl.Brno		57.0	5
3	Klaška Petr		88 Mor.Sl.Brno		57.5	4
4	Novotný Martin		87 Tech Chropyně	59.4	3
5	Sedláček Stanislav	88 Tech Chropyně	63.4	1

800m
1	Lepíček Miroslav	86 Slezan Frýdek-M.	2:06.3 11
2	Pukovec Tomáš		87 Slezan Opava		2:11.3	9
3	Krabáč Lubomír		85 Mor.Sl.Brno		2:15.8	8
4	Myslivec Jiří		88 Sokol Vyškov		2:20.2	7
5	Broda Michal		88 Jäkl Karviná		2:20.9	6
6	Jedlička Roman		89 Sokol Vyškov		2:23.4	5
7	Hambálek Tomáš		88 Přerov		2:27.7	4
8	Matyáš Jiří		88 Tech Chropyně	2:28.4	3
9	Hanák Jakub		86 Ji Otrokovice	3:09.2	2
	Herzig Jiří		79 Znojmo		DNP

1500m
1	Lepíček Miroslav	86 Slezan Frýdek-M.	4:23.1 11
2	Němeček Jiří		82 Sokol Vyškov		4:24.7	9
3	Pospíchal Vladimír	85 Sokol Vyškov		4:36.8	8
4	Böhm Tomáš		89 Slezan Opava		4:40.8	7
5	Pospíchal Zbyněk	86 Sokol Vyškov		4:41.9	6
6	Šindelek Daniel		65 Slezan Frýdek-M.	4:46.9	5
7	Vintr Luděk		87 Sokol Vyškov		4:48.5	4
8	Potůček Jiří		88 ASK Blansko		4:49.3	3
9	Novák Václav		89 Slezan Frýdek-M.	4:51.9	2
10	Bělíček Václav		87 Slezan Frýdek-M.	4:58.0	1
	Svozílek Radim		87 Přerov		 DNP
	Michna Pavel		75 Slezan Frýdek-M.	 DNP

5000m
1	Hajzler Jiří		63 Sokol Vyškov		16:10.8	11
2	Hikl Tomáš		81 Mor.Sl.Brno		16:33.0	 9
3	Pospíchal Vladimír	85 Sokol Vyškov		16:40.1	 8
4	Pospíchal Zdeněk	86 Sokol Vyškov		16:50.9	 7
5	Michna Pavel		75 Slezan Frýdek-M.	17:03.2	 6
6	Šindelek Daniel		65 Slezan Frýdek-M.	17:35.6	 5
7	Rončák Jan		67 Přerov		17:38.4	 4
8	Soukup Milan		64 Znojmo		18:59.0	 3

110m překážek
Výška překážek na 110m byla 100cm, neregulérní do tabulek
1	Sebera Martin		74 Sokol Vyškov		15.5   11
2	Říhošek Aleš		85 Přerov		15.9	9
3	Hlavinka Pavel		83 Ji Otrokovice	15.9	8
4	Salamon Jiří		83 Přerov		16.0	7

2.běh
1	Doležal Ondřej		79 Sokol Vyškov		17.5	3.5
2	Holoch Jan		81 Sokol Vyškov		20.1
3	Pivnička Jakub		78 Znojmo		21.2

3.běh
1	Blažek Tomáš		86 Ji Otrokovice	17.5	3.5
2	Stloukal Lubomír	71 Sokol Vyškov		18.6	2
3	Skála Josef		58 Přerov		22.0

4.běh
1	Ligocki Martin		86 Slezan Frýdek-M.	16.3	6
2	Chaloupka Petr		84 Ji Otrokovice	16.9	5
3	Klimecký Robert		79 Přerov		20.0	1

400m překážek
1	Stloukal Vladimír	71 Sokol Vyškov		63.9	7
2	Svozílek Radim		87 Přerov		65.4	5
3	Skála Josef		58 Přerov		73.2
4	Hambálek Tomáš		88 Přerov		76.7

2.běh
1	Sychra Stanislav	84 Přerov		66.6	4
2	Hanák Jakub		86 Ji Otrokovice	68.1	3
3	Holoch Jan		81 Sokol Vyškov		71.4	2
4	Klimecký Robert		79 Přerov		72.1	1

3.běh
1	Říhošek Aleš		85 Přerov		57.7   11
2	Hlavinka Pavel		83 Ji Otrokovice	58.2	9
3	Salamon Jiří		83 Přerov		62.6	8
4	Blažek Tomáš		86 Ji Otrokovice	64.4	6

Výška
1	Říhošek Aleš		85 Přerov		176    11
2	Ligocki Martin		86 Slezan Frýdek-M.	171	9
3	Zela Ondřej		87 Sokol Vyškov		171	8
4	Kiwa Michal		86 Slezan Opava		166	6.5
	Wilczynski Ondřej	79 Ji Otrokovice	166	6.5
6	Witoszek Marek		84 Jäkl Karviná		166	5
7	Stolař Martin		74 Přerov		166	4
8	Čech Michal		86 Mor.Sl.Brno		160	3
9	Pokorný Martin		88 Mor.Sl.Brno		160	2
10	Turek Rostislav		83 Ji Otrokovice	150	1
11	Miškovsky Filip		88 Přerov		150
12	Obert Martin		87 Slezan Frýdek-M.	150
13	Skála Josef		58 Přerov		  0

Dálka
1	Surý Vadim		87 Ji Otrokovice	6,70   11
2	Sebera Martin		74 Sokol Vyškov		6,61	9
3	Opravil Jiří		83 Ji Otrokovice	6,39	8
4	Chaloupka Petr		86 Ji Otrokovice	6,08	7
5	Witoszek Marek		84 Jäkl Karviná		6,02	6
6	Doležal Ondřej		76 Sokol Vyškov		5,99	5
7	Čech Michal		86 Mor.Sl.Brno		5,98	4
8	Skákal Oldřich		87 Tech Chropyně	5,60	3
9	Di-Giusto Daniel	87 Slezan Frýdek-M.	5,37	2
10	Vrbacký Marek		88 Sokol Vyškov		5,35	1
11	Stolař Martin		74 Přerov		5,35
12	Miškovský Filip		88 Přerov		5,29
13	Pokorný Martin		88 Mor.Sl.Brno		5,23
14	Obert Martin		87 Slezan Frýdek-M.	5,13
15	Dermek Michal		89 Mor.Sl.Brno		5,03
16	Petruško Jan		88 Slezan Frýdek-M.	4,97
17	Novotný Martin		87 Tech Chropyně	4,91
18	Koňařík Jan		84 Přerov		4,80
19	Sedláček Stanislav	88 Tech Chropyně	4,64
20	Mareš Jan		88 Tech Chropyně	3,98
21	Šrom Pavel		76 Ji Otrokovice	3,63
	Girman Milan		71 Jäkl Karviná		   0
	Vlček Petr		86 Slezan Frýdek-M.	   0

Trojskok
1	Sebera Martin		74 Sokol Vyškov		13,26  11
2	Surý Vadim		83 Ji Otrokovice	12,94	9
3	Chaloupka Petr		86 Ji Otrokovice	12,65	8
4	Witošek Marek		84 Jäkl Karviná		12,23	7
5	Skákal Oldřich		87 Tech Chropyně	12,18	6
6	Stolař Martin		74 Přerov		11,83	5
7	Doležal Ondřej		79 Sokol Vyškov		11,68	4
8	Holoch Jan		81 Sokol Vyškov		11,18	3
9	Koňařík Jan		84 Přerov		11,14	2

Koule 7,26kg
1	Drmola Vít		60 Mor.Sl.Brno		13,73  11
2	Doležal Pavel		83 Ji Otrokovice	13,70	9
3	Kolomazník Pavel	73 Přerov		12,75	8
4	Klepáč Jiří		61 Mor.Sl.Brno		12,36	7
5	Olšer Martin		75 Přerov		11,87	6
6	Rusnák Marek		75 Sokol Vyškov		11,75	5
7	Novotný Libor		63 So Žabovřesky	11,73	4
8	Šťasta Libor		78 Znojmo		11,63	3
9	Kukla Pavel		71 Slezan Opava		11,30	2
10	Hrabec Jan		65 Slezan Frýdek-M.	11,18	1
11	Uhlík František		44 Ji Otrokovice	10,82
12	Moc Zbyněk		71 Slezan Opava		10,77
13	Jetelina Vojtěch	84 So Žabovřesky	10,60
14	Jetelina Radim		54 So Žabovřesky	10,45
15	Škodák Marek		79 Jäkl Karviná		10,40
16	Ševčík Jan		85 So Žabovřesky	10,25
17	Klvaňa Václav		51 Přerov		 9,93
18	Sahaj Jiří		79 Přerov		 9,88
19	Kuklínek Martin		79 Mor.Sl.Brno		 9,69	ms
20	Klvaňa Tomáš		79 Přerov		 9,63
21	Adamec Petr		51 So Žabovřesky	 9,37
22	Hradil Jiří		63 ASK Blansko		 9,36
23	Čech Michal		86 Mor.Sl.Brno		 9,30
24	Řezanina Rudolf		49 Znojmo		 9,14
25	Prokop Robert		54 So Žabovřesky	 6,50
	Nečas Pavel		74 ASK Blansko		    0

Disk
1	Kolomazník Pavel	73 Přerov		41,50  11
2	Doležal Pavel		83 Ji Otrokovice	38,99	9
3	Dvořák Petr		66 So Žabovřesky	38,65	8
4	Uhlík František		44 Ji Otrokovice	38,17	7
5	Kukla Pavel		71 Slezan Opava		37,59	6
6	Novotný Libor		63 So Žabovřesky	37,11	5
7	Olšer Martin		75 Přerov		35,43	4
8	Gryc Miloš		49 Znojmo		35,24	3
9	Šťasta Libor		78 Znojmo		32,57	2
10	Klepáč Jiří		61 Mor.Sl.Brno		32,46	1
11	Jetelina Radim		54 So Žabovřesky	32,41
12	Podhajský Martin	76 Ji Otrokovice	32,27
13	Klvaňa Tomáš		79 Přerov		30,85
14	Řezanina Rudolf		49 Znojmo		30,59
15	Moc Zbyněk		71 Slezan Opava		29,77
16	Drmola Vít		60 Mor.Sl.Brno		29,06
17	Kašík Miroslav		72 Znojmo		28,78
18	Baška Marek		76 Ji Otrokovice	28,65
19	Hradil Jiří		63 ASK Blansko		28,74
20	Kuklínek Martin		79 Mor.Sl.Brno		27,19	ms
21	Valíček František	41 So Žabovřesky	26,60
22	Švarc Jaroslav		72 Přerov		26,53
23	Škodák Marek		79 Jäkl Karviná		26,33
24 	Skála Josef		58 Přerov		26,00	ms
25	Ligocki Martin		86 Slezan Frýdek-M.	25,87
26	Jetelina Vojtěch	84 So Žabovřesky	24,49
27	Ševčík Jan		85 So Žabovřesky	24,46
28	Koňařík Jan		84 Přerov		22,79
29	Prokop Robert		54 So Žabovřesky	19,28
	Bednář Karel		44 Znojmo		    0
	Klvaňa Václav		51 Přerov		  DNP
	Hrabec Jan		65 Slezan Frýdek-M.	  DNP
	Podhajský Michal	73 Ji Otrokovice	  DNP

Oštěp 800g
1	Šťasta Libor		78 Znojmo		53,27  11
2	Podhajský Martin	76 Ji Otrokovice	50,46	9
3	Dvořák Petr		66 So Žabovřesky	49,52	8
4	Švarc Jaroslav		72 Přerov		48,87	7
5	Podhajský Michal	73 Ji Otrokovice	48,78	6
6	Vylímec Jiří		73 Ji Otrokovice	48,68	5
7	Salamon Jiří		83 Přerov		47,40	4
8	Olšer Martin		75 Přerov		46,73	3
9	Egner Vladimír		63 Znojmo		44,49	2
10	Kašík Miroslav		72 Znojmo		42,57	1
11	Klvaňa Tomáš		79 Přerov		41,17
12	Hradil Jiří		63 ASK Blansko		41,16
13	Adamec Petr		51 So Žabovřesky	41,15
14	Sahaj Jiří		79 Přerov		39,53
15	Klimecký Robert		79 Přerov		30,73
16	Valíček František	41 So Žabovřesky	29,52
	Baška Marek		76 Ji Otrokovice	    0

Kladivo
1	Baška Marek		76 Ji Otrokovice	43,30  11
2	Novotný Libor		63 So Žabovřesky	43,04	9
3	Moc Zbyněk		61 Slezan Opava		42,72	8
4	Jetelina Radim		54 So Žabovřesky	39,59	7
5	Kukla Pavel		71 Slezan Opava		37,94	6
6	Dvořák Petr		66 So Žabovřesky	36,47	5
7	Rusnák Marek		75 Sokol Vyškov		35,98	4
8	Gryc Miloš		49 Znojmo		34,78	3
9	Jetelina Vojtěch	84 So Žabovřesky	31,36	2
10	Valíček František	41 So Žabovřesky	30,06	1
11	Hrabec Jan		65 Slezan Frýdek-M.	28,88
12	Podhajský Martin	76 Ji Otrokovice	28,82
13	Kolomazník Pavel	73 Přerov		28,62
14	Sahaj Jiří		79 Přerov		27,23
15	Adamec Petr		51 So Žabovřesky	24,92
16	Ševčík Jan		85 So Žabovřesky	23,89
17	Hradil Jiří		63 ASK Blansko		21,42
18	Prokop Robert		54 So Žabovřesky	17,20
	Bednář Karel		44 Znojmo		DNP

4x100m
1	Štourač,Šrom,Opravil,Surý	Ji Otrokovice A	45.7    11
2	Vlček,Ligocki,Obert,Di-Giusto	Slezan Frýdek-M.A 46.9	 9
3	Doležal,Stloukal,Vrbacký,Sebera	Sokol Vyškov A	47.7	 8
4	Schenk,Kiwa,Šachteli,Pukovec 	Slezan Opava	48.2	 7
5	Koňařík,Sychra,Kolomazník,Říhošek Přerov A	50.0	 4

2.běh
1	Čech,Dermek,Franta,Pokorný 	Mor.Sl.Brno	48.6	 6
2	Girman,Škodák,Witoszek,Broda 	Jäkl Karviná	52.0	 0.5
3	Šťasta,Pivnička,Podzimek,Soukup Znojmo		52.2
	Ševčík,Novotný,Prokop,Dvořák 	So Žabovřesky	DNP

3.běh
1	Turek,Hlavinka,Chaloupka,Blažek	Ji Otrokovice B	48.7	 5
2	Holoch,Němeček,Myslivec,Zela 	Sokol Vyškov B	50.6	 3
3	Petruška,Lepíček,Martinák,Bělíček Slezan Frýdek-M.B 51.1 2
4	Stolař,Klimecký,Svozílek,Salamon Přerov „B“	52.0	 0.5

Pořadí na hřišti
1	TJ Jiskra Otrokovice	229		12
2	TJ Sokol Vyškov		163,5		11
3	SK Přerov		133,5		10
4	TJ Slezan Opava		  87,5		 9
5	TJ Slezan Frýdek-Místek	  73		 8
6	AC Moravská Slavia Brno	  57		 7
7 	So Žabovřesky Brno	  49		 6
8	TJ Znojmo		  41		 5
9	TJ Jäkl Karviná		  24,5		 4
10	TJ Technoplast Chropyně	  16		 3
11 	ASK Blansko		   3		 2
	SK Atletik Brno		nedostavil se   -1

Ředitel závodu 		Josef Šoba
Hlavní rozhodčí 	Jiří Mikulič, Mgr
Řídící soutěže 		Zdeněk Martinák


Zpět na hlavní stranu